Horoskop Býk: výročný horoskop 2016 pre znamenie zverokruhu Býk

Ročný horoskop 2016 horoskop Znamenie Býk

Horoskop Býk: takto pre vás stoja hviezdy

V horoskope znamenia Býk všetko naznačuje veľmi dôležitú známosť. Títo ľudia pravdepodobne stretnú niekoho, kto im učaruje životnou filozofiou. Býk sa mohol zamilovať a tiež sa veľmi zmeniť vďaka novej životnej filozofii.

Stáva sa otvorenejším a vnútorne slobodnejším.

Ročný horoskop 2016 

Ročný horoskop 2016 horoskop Býk

Táto nová známosť bohužiaľ u niektorých ľudí spôsobuje aj problémy v rodine. Istý čas sa tam nebudete cítiť tak bezpečne ako predtým. To môže byť z dlhodobého hľadiska problém.

hviezdne znamenie Býk

Ročný horoskop 2016, horoskop symbol zverokruhu Býk

Kariéra

Podľa horoskopu bude Býk v jeho živote pripisovať veľký význam rodine. Z tohto dôvodu sú ľudia s Býkom o niečo ťažšie sústrediť sa na svoju prácu. Zvlášť tí, ktorí pracujú pre veľké spoločnosti, sa dostávajú do ťažkostí. Nemôžete sa vyrovnať so zodpovednosťou. Jeden je zvyknutý, že Býk vždy preberie celú ťarchu. Aj to najmotivovanejšie odmietnutie je akceptované ako druh sabotáže.

Riešiť problémy a ťažkosti na pracovisku

Ročný horoskop 2016 horoskop Problémy s prácou Býka na pracovisku

Mnohým ľuďom v znamení Býka hrozí, že v dôsledku toho budú prepustení. Po väčšine z nich nasleduje lepší nový začiatok. Podľa horoskopu má mnoho trpiacich šancu nájsť si potom lepšiu prácu.

Nový začiatok pre mnoho býkov

Ročný horoskop 2016 horoskop nájsť prácu Býk

Finančná situáciaRočný horoskop 2016 horoskop Býk peniaze

Financie

Financie, podobne ako kariéra, sú plné zmien a útokov. Planétou, ktorá v horoskope Býk spôsobuje tieto ťažkosti, je Jupiter. Mnohí riskujú, že investujú svoje peniaze do absolútne strateného projektu. Buďte radšej na bezpečnej strane. Býk by musel investovať do nehnuteľností alebo niečoho bezpečnejšieho. Riziko zlých investícií a straty peňazí je obzvlášť veľké od apríla do augusta.

Neriskujte! 

Horoskop Býk ročný horoskop 2016 finančná situácia

Na zdravie

Podľa horoskopu budú ľudia v Býku tento rok plní energie. To je obzvlášť dôležité vzhľadom na veľké výzvy, ktoré pred nami stoja. Vďaka dobrému zdraviu a sile dokážu býci využiť všetko vo svoj vlastný prospech.

Koniec koncov, existujú určité slabé miesta, na ktoré by si Býk mal podľa horoskopu dávať obzvlášť pozor. Nervový systém a srdce sú obzvlášť citlivé na emocionálne napätie. Preto je cvičenie a vyvážená strava zásadná.

Cvičenie a zdravý život posilňujú vaše srdce

Ročný horoskop 2016 horoskop zdravia Býk

Lepšia strava tiež uvedie gastrointestinálny systém do lepšieho stavu.

V roku 2016 Býk pochopí dôležitosť duševného zdravia. Aby zvládol všetky úlohy, ktoré pred ním stoja, bude sa musieť jednoducho oslobodiť od emocionálnych závislostí.

Zdravá strava má pre býky veľký význam

Ročný horoskop 2016 horoskop Býk Býk zdravé stravovanie znamenie zverokruhu Býk

Horoskop pre muža Býka

Zvláštnosťou mužov v znamení Býka je, že sú obzvlášť úspešní vo svojich milostných vzťahoch. Sústredené na osobnosť ukazujú svoj šarm a starostlivosť o ženy. Skončíte preto v rukách skutočnej kráľovnej. Mužovi Býkovi poskytuje potrebnú podporu, aby mohol riešiť svoje vlastné problémy.

Veľká láska na obzore

Ročný horoskop 2016 horoskop Býk muž láska

Horoskop pre ženu Býk

Ženy býka bývajú trochu rezervované. Niekedy aj hanblivý. Ale v určitom veku sa tieto dámy úplne transformujú a ukazujú svoju vnútornú silu. Horoskop žien v znamení zverokruhu Býk naznačuje, že nasledujúci rok je na tieto zmeny veľmi dobrý.

Žena Býk robí odvážny krok

Ročný horoskop 2016 horoskop Znamenie zverokruhu žena Býk

Transformácia bude mať u niektorých žien vnútorný emocionálny charakter. Iní však zažijú veľké zmeny na materiálnej úrovni. Mohli ste veľa cestovať alebo dokonca zmeniť bydlisko a presťahovať sa do inej krajiny.