Horoskop Lev – ročný horoskop na rok 2015

Horoskop Leo ročný horoskop 2015 hviezd

Horoskop Lev na rok 2015

Horoskop Leo zástupcom tohto znamenia zverokruhu hovorí, že v roku 2015 si užijú to, čo v skutočnosti najviac milujú. Samozrejme, v prvom rade to znamená verejné uznanie.

Ročný horoskop na rok 2015

Horoskop Lev zverokruh horoskop 2015

Mnoho návrhov najlepšieho druhu bude nasledovať jeden po druhom, a to v osobnom aj profesionálnom živote. Podľa horoskopu Lev je rok 2015 tiež veľmi vhodný, ak chcete zmeniť zamestnanie.

astrologické znamenie Lev

horoskop zverokruhu Lev 2015 horoskop na rok

Ale podnietení veľkými príležitosťami by ste si mali dávať pozor, aby ste nerobili unáhlené rozhodnutia.

Nechajte túto námietku bokom, pokojne si užite radosť z života, ktorá sa vám chystá do cesty. Pretože ste si to svojou prácou za posledných pár rokov zaslúžili.

Kráľ zvierat

Obchodný horoskop Leva na rok 2015

Existuje vôbec Lev, pre ktorého horoskop v tomto ohľade nemá zásadný význam? Určite sotva … Túto časť horoskopu Leva sme preto starostlivo pripravili.

Lev na pracovisku

Horoskop Lev 2015 horoskop

Tento rok je profesionálny úspech spojený s mnohými ďalšími príjemnými vecami, ako sú dlhé a vzrušujúce výlety, ako aj so zmenou a rozmanitosťou vo všetkých jej podobách. Každodenný život prejde z jednej na druhú vzrušujúcej relácie a prezentácie.

Vy a vaši kolegovia

Horoskop Leo 2015 horoskop priatelia

Na dosiahnutie najlepších výsledkov by mal byť rok rozdelený na dva. Rokovania a plány všetkého druhu by mali byť hotové do júna. Od tej doby by sa levy mali sústrediť na realizáciu podľa predpisov o etikete. V júli a auguste môžu nastať určité problémy.

Vyriešte svoje pracovné problémy šikovne

Horoskop Leo 2015 pracovný horoskop

Rodiny a milostný horoskop Leva

Prekvapenia, prekvapenia a opäť prekvapenia. To všetko je tento rok podľa horoskopu Lev bokom. Niekedy to príde od súčasných partnerov. V ostatných prípadoch predstavuje prekvapenie nového partnera. Vo všetkých prípadoch táto tendencia v horoskope prinesie Leovi pocit šťastia, príp.?

Lev a láska

Horoskop Leo 2015 rodinný horoskop

Vynoria sa ľudia z minulosti, s ktorými si ešte stále úplne nevyriešil svoje vzťahy. V tomto ohľade buďte bdelí. Zámery, ktoré majú títo ľudia voči vám, nemusia byť najlepšie!

Rodinné šťastie

Horoskop Lev 2015 horoskop láska a rodinný život

Ak sa však vyhnete pasciam veľkým i malým, skončíte s veľkou dávkou harmónie a blaženosti. To je isté. Vyzerá to, že december 2015 je vašou šancou prežiť najromantickejší zo všetkých mesiacov vo svojom živote! Urob pre to nieco! Stojí to za to!

romantika!

Horoskop Leo ročný horoskop 2015 miluje partnerskú rodinu

Zdravie Lea podľa ich horoskopu na rok 2015

Pokiaľ ide o novoročné predsavzatia, je to najlepšie miesto, kde začať. Vymeňte zlé návyky za dobré, urobte to silou charakteru, ktorý je pre nich taký typický.

V dobrom zdraví

Horoskop Leo 2015 stresový horoskop

Môže nastať mnoho malých i veľkých zdravotných problémov. Všetko v horoskope Lev naznačuje, že zástupcovia znamenia zverokruhu musia byť v tomto ohľade veľmi opatrní. Nič nehýbte. Ak máte akútne sťažnosti, konajte rýchlo.

Byť aktívny!

Horoskop Leo 2015 horoskopové ťažkosti

Postavte sa svojim zdravotným problémom

Horoskop Levský ročný horoskop 2015 problémy

Nie je to dobrý rok na kozmetické operácie, ktoré zlepšujú vzhľad. Zvlášť starší predstavitelia znamenia zverokruhu by to mali mať na pamäti. Ak je to to, čo chcete, apríl sa môže ukázať ako najlepšia možná voľba.

Levom prajeme príjemný rok!

Horoskop Lev ročný horoskop 2015 šťastie