Čínska zverokruhová drevená ovečka, známa tiež ako koza

Čínsky kozorožec rok 2015

Čínske znamenie zverokruhu na rok 2015 a vaša evolúcia

Čoraz viac ľudí zisťuje, že v čínskych znameniach zverokruhu je „niečo pravdy“. Na rozdiel od obvyklých známych, tieto súvisia s rokom.

Kozie čínske znamenie zverokruhu

Kozí čínsky horoskop 2015

Čínsky zverokruh koza 2015 čínsky horoskop

  čínsky horoskop

Čínsky horoskop čínskeho zverokruhu

Každý rok má podľa toho svoje čínske znamenie zverokruhu a to ovplyvňuje charakter ľudí, ktorí sa v tom roku narodia. Rok 2015 je v znamení drevených ovečiek, na Západe známejších ako koza. Je dobré vedieť, že nový rok a teda aj čínske znamenie zverokruhu sa začne 21. januára 2015.

Rok kozy

Čínsky horoskop horoskop 2015 koza

Cyklus s Číňanmi, rovnako ako ostatné znamenia zverokruhu, pozostáva z dvanástich fáz. Koza je ôsme čínske znamenie v tomto poradí.

Drevená ovečka

Čínsky horoskop horoskop 2015 kozie ovečky

Farba a čínske znamenie zverokruhu pre rok 2015

Farba je veľmi dôležitá pri určovaní charakteru čínskeho znamenia zverokruhu. Nuansy, ktoré budú budúci rok charakterizovať, sú modré a zelené. Najlepšie je staviť na kombináciu oboch, aby ste mohli prilákať zodpovedajúcu pozitívnu energiu.

Trendové farby – modrá a zelená

Čínsky horoskop horoskop 2015 farby modrá zelená

Koza a vlastnosti tohto čínskeho znamenia zverokruhu

Podľa Číňanov je koza veľmi elegantná a očarujúca. Je ženská a plachá zároveň. Tieto vlastnosti si však prídu na svoje, keď sú prekonané negatívne vlastnosti. Spravidla ide o tieto: neistota, pesimizmus, nedisciplinovanosť a tendencia k vysokým očakávaniam. Ľudia s vysokou úrovňou vzdelania a veľmi elegantným vystupovaním budú mať najväčší úspech v roku 2015, ak vhodne prekonajú uvedené negatívne vlastnosti.

Pozitívne vlastnosti kozy

Čínsky horoskop pre zverokruh 2015 na funkcie

„Západná“ astrológia a čínske znamenie zverokruhu z roku 2015

„Západná“ astrológia samozrejme nie je presne vyjadrená. Pretože toto je na Západe rozšírenejšie a populárnejšie, ale je dobre známe, že astrológia ako taká nie je západným vynálezom. Čoraz viac odborníkov v tejto oblasti vytvára mosty medzi rôznymi tradíciami, tj. Medzi „európskym“ a čínskym znamením zverokruhu. Kombinujú znalosti a snažia sa čo najlepšie určiť špeciálne vlastnosti určitej postavy.

Elegancia a šarm

Čínsky horoskop pre zverokruh 2015

Päť z „našich“ znamení zverokruhu bude mať v roku čínskeho znamenia zverokruhu najviac šťastia. Toto sú znamenia zverokruhu: Vodnár, Váhy, Baran, Blíženci a Lev.

Ktoré znamenia zverokruhu majú šťastie v roku kôz?

Čína horoskop pre znamenie zverokruhu 2015

Býk, Rak a Kozorožec majú tendenciu vytvárať si veľké problémy. Musíte sa uvoľniť a to vám uľahčí postup vpred.

Problémy stoja na ceste nasledujúcich znamení zverokruhu

Znamenie zverokruhu koza 2015 čínsky horoskop

Strelec, Ryby, Škorpión a Panna musíte v roku bojovať o šťastie s čínskym znamením zverokruhu. Ak to však skutočne urobia, je veľmi pravdepodobné, že v skutočnosti dosiahnu pomerne málo.

Tieto znamenia zverokruhu bojujú o svoje šťastie

Čínsky horoskop zverokruhu 2015

Čínske znamenie zverokruhu koza a svetový vývoj

V politike sa rok čínskeho znamenia smrti, koza, skončí veľkým počtom finančných kríz na celom svete. Z globálneho hľadiska sa nám tento rok (od 4. januára 2015) bude dariť o niečo lepšie..

Čo môžeme očakávať v roku čínskeho znamenia smrti, kozy?

Čínsky horoskop zverokruhu 2015 kozia drevená ovečka