Čínske znamenia zverokruhu a rok drevenej ovečky

Čínsky horoskop na rok zverokruhu 2015 drevená ovečka

Osud čínskych znamení zverokruhu na rok 2015

Zaujímajú vás čínske znamenia zverokruhu? Myslím si, že to všetci robíme najmenej na začiatku roka, však??

Viete vôbec, ktoré z čínskych znamení zverokruhu bolo dominantné v čase vášho narodenia?

Čínske znamenia zverokruhu sa menia ako ostatné v 12 fázach. Prvým je sadzba a posledným bolo toto na najvyššej pozícii v cykle 1997.

Čínske znamenia zverokruhu

Čínsky horoskop horoskop 2015 ovce

Musíte však vedieť, že čínsky rok sa nezačína v rovnakom čase ako náš. Napríklad rok sadzby sa začal 19. decembra 1996. Obvykle to však začína o niečo neskôr, v januári alebo vo februári. Na internete je veľa informačných tabuliek. Kedykoľvek môžete ľahko skontrolovať, aké čínske znamenie zverokruhu máte.

2015 – rok kozy alebo drevenej ovečky

Čínsky horoskop horoskop 2015 koza

Rok kozy pre ostatné čínske znamenia zverokruhu

Tento rok je rokom kôz. V nasledujúcom texte chceme poskytnúť prehľad o tom, ako na osud ostatných čínskych znamení zverokruhu vplývajú zvláštnosti kozy alebo drevenej ovečky, ako sa jej hovorí aj.

prasa

Prasa čínsky horoskop

Ľudia narodení v čínskom znamení zverokruhu Ošípané by mali očakávať emocionálne výzvy. To ich však môže viesť k mnohým zásadným zmenám v ich živote. Ak budú napätie a riziká vnímať ako príležitosti, môžu tento rok začať úspešné projekty akejkoľvek zložitosti.

 byvol

Byvol čínsky horoskop

Na osobnej úrovni majú byvoli šancu začať úplne inú fázu svojho života. Oveľa viac budete vnímať svoju osobnú situáciu. To môže byť veľmi nápomocné nielen v rodine, ale aj v práci. Pochopíte, že medziľudské vzťahy musia vo všetkom hrať vedúcu úlohu.

Zajac

Králik podľa čínskeho horoskopu

Podľa čínskeho hviezdneho horoskopu králika čakajú zmeny a nestabilita, ako aj únik z jedného extrému do druhého. V ťažkých chvíľach by preto nemali zabúdať na heslo: Ak všetko vyzerá veľmi chaoticky, potom si k vám hľadá cestu niečo nádherné.

Kite

Drak čínskeho horoskopu

Kardinálne zmeny návykov, ktoré dominujú v každodennom živote, sú výzvou pre ľudí v znamení zverokruhu Draci. Ak to dokážu, budú mať skutočne veľké úspechy.

riadok

Had čínskeho horoskopu

Ľudia, ktorí stoja pod čínskym znamením hada, budú trocha chromí. Budete sledovať ostatných a pokúsite sa nechať vlak odviezť vás. V istom momente ich však vyzve sila kozy, aby urobili vlastné rozhodné kroky. Koncentrácia a aktivita sú kľúčom k úspechu.

kôň

Kôň čínskeho horoskopu

Kone majú na začiatku roka najvyššie očakávania v porovnaní s akýmkoľvek iným znamením zverokruhu. Majú na to právo, pretože energie, ktorú na to potrebujú, je nadbytočné. Mali by ste si však dávať pozor, aby ste vo svojom osobnom živote nespôsobili nevratné škody.

opice

Opica z čínskeho horoskopu

Opiciam zo všetkých čínskych znamení zverokruhu bude najviac záležať na ich vlastnom blahu. Ide o dom, auto a dovolenku. Pozitívnu energiu by ste mali použiť, aby ste potom mali silu na mnoho ďalších „väčších“ činov.

faucet

Kohút čínskeho zverokruhu

Podobne ako u opíc je to rovnaké s kohútmi. Vedúcimi cieľmi budú nielen pohoda, ale aj super vysoký štandard vo všetkých ohľadoch.

pes

Pes čínskeho horoskopu

Zo všetkých čínskych znakov smrti sú dobré očakávania u psov prekonané najviac. Výrazne zlepšia svoje medziľudské vzťahy vo všetkých ohľadoch a pocítia neuveriteľnú energiu generovanú z harmónie.

tiger

Tiger čínskeho horoskopu

Ľudia narodení v znamení zverokruhu Tiger budú čeliť mnohým prekážkam, ale v žiadnom prípade sa nestretnú s neriešiteľnými problémami. Budete však prekonávať výzvy jeden po druhom a na konci roka vyjdete s mnohými úspechmi a silnejšou povahou..

potkan

Kurz čínskeho horoskopu

Zo všetkých čínskych znamení zverokruhu sa potkany najmenej nudia. Potom sa však pokrok robí trochu opatrnejšie a ťažšie. Buďte hore a poučte sa z výziev!

V skutočnosti to odporúčame všetkým čínskym znameniam zverokruhu!

Prajeme vám nádherný nový rok!

Čínsky horoskop horoskop 2015 drevená ovečka