Čínsky nový rok – 10 vecí, ktoré by ste mali vedieť o ohnivom kohútovi

Tu je 10 vecí, ktoré by ste mali vedieť o čínskom novom roku kohúta červeného ohňa

Čínsky nový rok 2017 je rokom Červeného ohnivého kohúta. Začína sa 28. januára 2017 a trvá do 15. februára 2018. Toto je rok, v ktorom musíte tvrdo a trpezlivo pracovať, aby ste dosiahli svoje ciele. Znamenie zverokruhu Kohúta ovláda ohnivý prvok Yin. Tento čas musíte stráviť v harmónii so sebou samým, ako aj s priateľmi a rodinou.

čínsky nový rok predpovede horoskopu kohúta 2017 astrológia zverokruhu

1. Rok Ohnivého kohúta bude mať ťažký štart. Prvých niekoľko mesiacov po čínskom novom roku bude najťažších, pretože potom bude každý z nás musieť bojovať so svojimi zlozvykmi a strachom, aby zostal na ceste k úspechu..

2.

Mali by sme sa vyhýbať konfliktom. Toto je čas, keď sa každý z nás často musí izolovať, aby hľadal vnútornú rovnováhu mysle a duše. Čínsky nový rok by ste mali stráviť v súlade s manželom, rodinou, priateľmi a kolegami.

3. V roku Ohnivého kohúta budeme musieť tvrdo pracovať, pretože Kohút je známy svojou jednoduchosťou. Toto je čas, keď si každý z nás môže nielen vybudovať úspešnú kariéru, ale aj ísť si za svojimi snami. Podľa čínskeho horoskopu je rok Ohnivého kohúta vhodný na úspešnú sebarealizáciu aj na dosiahnutie nových profesionálnych výšok.

Každý začiatok je ťažký, ale slnko vždy vyjde

čínsky nový rok horoskop kohúta 2017 znamenie zverokruhu Silvester

4. Podľa čínskeho horoskopu by sme s peniazmi mali byť počas roka rozumní a míňať ich podľa svojich reálnych finančných možností. Akékoľvek súvisiace riziko by malo byť starostlivo posúdené. Bude to dobrý rok aj pre podnikanie. Niektorí už mohli uvažovať o založení vlastnej spoločnosti. Stredné podniky začínajú rýchlo expandovať a zachytávajú sa veľké – nové trhy a regióny.

5. Ak chcete zostať zdraví, musíte žiť blízko prírody. Odporúča sa liečba bylinkami a hubami, homeopatia, alternatívne cvičenia, joga a meditácia. Človek by mal viesť vyrovnaný život a čo najviac sa chrániť pred chorobami.

6. Mnoho nezadaných bude mať takmer 90% šancu spoznať lásku svojho života a vziať sa. Ak ste už založili rodinu, je veľmi vhodné obdobie na plánovanie tehotenstva.

7. V roku Ohnivého kohúta bude hlavná farba červená. Túto farbu by sme však nemali nosiť. Okrem červeného oblečenia a doplnkov by sme sa mali vyhnúť aj noseniu červených kamienkov, ako je rubín alebo žula. Aby sme sa vyhli červenej búrke, mali by sme obmedziť výber na zemité farby, ako je hnedá, béžová a žltá. Hnedá a žltá sú farby, ktoré sú vhodné pre všetky znamenia zverokruhu čínskeho zverokruhu.

Postava ohnivého kohúta by mohla mať akýkoľvek tvar

čínsky nový rok horoskop kohúta 2017 znamenie zverokruhu Silvester

Trh je pripravený na čínsky nový rokčínsky nový rok požiarny kohút predpovede horoskopu 2017 zverokruh astrológia predpovede ázijský zverokruh

8. Doma aj v kancelárii by sme mali mať odtiene fialovej. Podľa Feng Shui, ak pri zdobení vsadíte na túto farbu, šťastie bude vždy s vami. Fialová farba, ktorá vznikla zmiešaním modrej a červenej, symbolizuje moc, vznešenosť, luxus, nezávislosť, kreativitu a ctižiadosť.

9. V roku Ohnivého kohúta sa takmer všetky čínske znamenia zverokruhu budú cítiť dobre. Zástupcovia znamenia zverokruhu Drak budú mať veľmi úspešný rok. Znamenia zverokruhu Potkan a Tiger môžu tiež očakávať plodný rok. Pre tých, ktorí sa narodili v znamení kôz, opíc a ošípaných, to bude mix dobrého a zlého, zatiaľ čo so znakmi králika, koňa a psa môžu nastať určité problémy. Ale ak máte pevnú vôľu, nič vám nemôže brániť v dosiahnutí vašich cieľov.

10. Na čínsky nový rok dajte dva kamene – ametyst a topaz. Ametyst je známy ako kameň duchovnosti a prosperity. Má upokojujúci a relaxačný účinok a ovláda negatívne myšlienky. Pomáha tiež prekonať staré emocionálne rany. Topaz je liečivý kameň, ktorý stimuluje metabolizmus a trávenie. Reguluje tiež krvný obeh, vyrovnáva nervy a myseľ. Modrý topaz podporuje umeleckú inšpiráciu, posilňuje štítnu žľazu a pomáha pri chudnutí. Žltý topaz je účinný proti zlej nálade a proti nespavosti. Pomáha organizmu zbaviť sa škodlivín a regenerovať nové tkanivá.

Modelujeme svoj vlastný osud. Ak to budete brať tiež ako samozrejmosť, každý sa stane pánom svojho života. Potom je teda najlepšie rozhodnúť sa, či niečo z toho vezmete so sebou do čínskeho nového roka Ohnivého kohúta. Oslávte šťastný nový rok 2017!

Zlepšite svoju rovnováhu a udržujte ju v rovnováhe!

čínsky nový rok horoskop kohúta 2017 tradícia zverokruhu

Dúfame, že svet je pripravený na čínsky nový rok

čínsky nový rok horúci kohút horoskop 2017 zverokruh tradícia Silvester oslavovať

Tip na darček k čínskemu novému rokučínsky nový rok horoskop kohúta horoskop zverokruh astrológia

Zostaňte bdelí a plný energie ako červený kohút

čínsky horoskop horúceho kohúta 2017