Jesenné nechty: niekoľko doplnkových nuáns k trendom do roku 2021!

O nadchádzajúcich trendoch jesenných nechtov sme už publikovali článok. Krátko nato sme prišli na ďalšie neuveriteľne elegantné nápady. Neodolali sme pokušeniu predstaviť vám ich. Prečo by sme mali? Rozširujeme tak prehľad najhorúcejších trendov o niekoľko ďalších nuáns. Prejdite nadol a vychutnajte si naše obzvlášť umelecké obrázky na tému „Krásne nechty na jeseň“!

Tieto jesenné nechty 2021 sú tak farebné a štýlové zároveň

Jesenné nechty tmavé odtiene

Zelená a fialová

V predchádzajúcom článku sme vás upozornili na rastúcu popularitu gumovej ružovej farby. Hovorilo sa aj o osviežujúcej mätovej zeleni. Doplňte paletu svojich možností o elegantné tlmené zelené a lily. Niektoré značky ich vo svojich nových kolekciách používajú ako podtóny šedej a béžovej.

Na obrázku vyššie môžete vidieť kombináciu všetkých týchto farieb pre jedinečne štýlový efekt!

Vedeli ste, že sivé nechty môžu vyzerať tak živo?

Trendy jesenných nechtov v súlade so sezónou

Ešte viac jesenných nechtov v sivej farbe

Očarujúce jesenné nechty tento rok ukazujú veselú stránku šedej farby. Trochu lesku a spárovanie so spomínanými živými aktuálnymi odtieňmi premení jej temnú postavu na mladistvú. Sivé nechty sú ideálnou voľbou do kancelárie na jeseň. Doma kontrastujú s vašimi jesennými dekoráciami a vytvárajú tak ešte veselšiu atmosféru.

Sivé, oranžové, čierne vzory – taká umelecká kombinácia pre vaše jesenné nechty!

Jesenné nechty dve rôzne farby

Trendy nechtov 2021 – jesenné odtiene s modernými vzormi

„Svietiaca žltá“ a oranžová sú vedúcimi farbami medzi nechtovými trendmi na nadchádzajúcu jesennú sezónu. Buďte kreatívna pri úprave nechtov týmito odtieňmi. Načerpajte inšpiráciu z nášho umeleckého príkladu na obrázku vyššie! Oranžová a nahá slúžia ako základ. Jemné jesenné vzory boli aplikované v žltej a čiernej farbe. Vypracované, ale tak štýlové a elegantné, nie?

Námorné jesenné nechty v modrej farbe s ružovou žuvačkou! Tak prekvapujúce a tak úspešné!

Fialovo modrá vlna na jesenné nechty

Nečakané farebné kombinácie

Tu máme gumu opäť ružovú a modrú. Spolu tvoria prekvapivo krásne vyzerajúci námorný dizajn nechtov. Nečakane harmonické, nemyslíte? Všimli ste si niečo spoločné medzi týmto a predchádzajúcim príkladom? Čierne, jemné vzory sú v oboch nápadné. V tomto prípade boli namaľované bodky, ktoré dodávajú manikúre dokončený elegantný charakter.

Elegantný jesenný každodenný život! Môžete to urobiť so skvelým dizajnom nechtov!

Fialové nápady padajú nechty

Trochu viac o úlohe čiernej farby!

the čierna farba nejak sme sa minuli. Cítite to rovnako? V posledných rokoch sa ľudia pokúšajú v dizajne nahradiť čiernu farbu sivou, béžovou a hnedou. Jesenné nechty 2021 nám túto farbu prinášajú. V kombináciách mnohých farieb zohráva vyrovnávaciu úlohu. Niekedy si príde na svoje v štýlových kontrastoch, napríklad s jesennou oranžovou.

Čierna je späť túto jeseň!

Nechty na jeseň - trendy nápady

Jesenný vzor

Tento rok sa už používa jesenné lístie a iné prírodné vzory sezóny, ale kladú akcenty. Dominujú jednoduché prevedenie bez prepracovaných dekorácií. Krásne jesenné prvky sú tam, aby jemne zdôraznili túto eleganciu. Tiež ich primerane používajte, aby váš nechtový dizajn pôsobil moderne!

Nastavte skvelé jesenné vzory ako akcenty!

Trendy na nechty sivý dizajn

Elegantné lesklé odtiene

Niektorí z nás potrebujú na prežitie jesennej sezóny trochu viac emócií a pôvabu. Patríte do tejto skupiny ľudí? Dobre sa vám budú hodiť trblietky a metalíza v kombinácii s aktuálnymi farbami nechtových trendov. Ako štýlovo môže niečo také vyzerať, môžete vidieť na našej krásnej ilustrácii nižšie!

Iste už máte dostatok inšpirácie na štýlové jesenné nechty, však? Uvidíme, či čoskoro dokážeme vymyslieť niečo skvelé o nechtovom dizajne!

Mení sa vám na jeseň nálada? Zabavte sa s lesklými vzormi nechtov!

Neutrálne farby na jesenné nechty

Kombinácie rôznych nahých odtieňov a tlmených farieb nechtov sú na svete!

Trendy nechtov zlaté farby

Ozdobné kontrasty oranžovej a čiernej by boli na túto jeseň ideálne!

Trendy v oranžovom tieňovaní nechtov