Joachim Löw – jedna z najobľúbenejších nemeckých celebrít

joachim löw národný tréner relaxácia spokojnosť

Správy o Joachimovi Löwovi

Joachim Löw je nielen najobľúbenejším národným trénerom, ale aj jednou z najobľúbenejších celebrít v Nemecku. Podľa prieskumu „Der Spiegel“ na otázku: „Ktorá celebrita zosobňuje Nemecko tak, ako by ste si to želali?“ Ukázalo sa, že Jogi je na treťom mieste hneď za Günterom Jauchom a bývalým kancelárom Helmutom Schmidtom..

Náš národný tréner nielenže vyzerá elegantne a rafinovane, ale má aj silnú, pozitívnu charizmu, ktorá si podmaní nielen srdcia žien. Joachim Löw nachádza miesto v srdciach Nemcov rôznych generácií. Jeho nasadenie, vytrvalosť a odhodlanie boli často odmenené početnými víťazstvami nemeckého tímu. Všetci sme prežili vrchol so šťastnými slzami v očiach na majstrovstvách sveta 2014. Nemecko je novým majstrom sveta.

V rozhovore pre Badische Zeitung národný tréner povedal: „Ak si to niekto zaslúži, potom tento tím“ a „Tento hlboký pocit šťastia bude trvať navždy“. Neuveriteľný tímový duch, dokonalá zručnosť a profesionalita, ako aj obrovská sila vôle sú podľa neho jednými z najdôležitejších ingrediencií receptúry majstra sveta. Každý urobil maximum. Zaslúžené víťazstvo rozbúchalo všetky srdcia Nemecka.

Tréner je vždy tam

joachim löw národný tréner jogi vážna tvár

Joachim Löw je tiež muž so sociálnou zodpovednosťou. Vo svojom akčnom prejave v Baden-Badene, keď získal nemeckú cenu za médiá, povedal: „Mali by sme tiež reprezentovať hodnoty, ako je integrácia, so všetkým presvedčením-proti rasizmu a antisemitizmu, proti násiliu a xenofóbii.“ nazval nemeckých reprezentantov „futbalovými ministrami zahraničia“. Tím je vzorom vo svojom multikultúrnom zložení. „Zameriavame sa na ľudí, nie na ich pôvod,“ zdôraznil Löw.

Dajte dôležité pokyny

joachim löw holandsko nemecké majstrovstvá Európy 2012

Nemecko oslavuje víťazstvo na MS 2014

majster sveta trénera joachima löwa

Majster sveta so štýlom

joachim löw národný tréner majstra sveta so štýlom

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, aká súkromná osoba sa skrýva za touto hrdou postavou??

Národný tréner málokedy hovorí o svojom súkromnom živote. Napriek tomu sme na stortbild.de našli niekoľko vecí. V rozhovore hovorí o svojich módnych preferenciách a svojich zlozvykoch. Löw miluje špagety a červené víno, najmä Rioja, thrillery a béžové tóny medzi vašimi štyrmi stenami. Jeho domov je oázou pokoja, relaxácie a oddychu. Číta dobrú knihu a pozýva priateľov. Chce len cítiť harmóniu a užívať si to spolu so svojou manželkou. Rád počúva nemeckú hudbu – Grönemeyer, Udo Jürgens, ale aj kubánsku hudbu a latinskoamerickú hudbu vôbec. Jeho obľúbené parfumy sú od Lagerfeld a Armani. Löw sám seba opisuje ako niekoho, kto zje veľa sladkostí – koláče, čokoládu, zmrzlinu, dezerty.

Mužnosť a odhodlanosť

národný tréner joachim löw elegantný štýl oblečenia

Sebavedomý a odhodlaný

joachim löw národný tréner jogi úprimnosť mužnosť

Všetci môžeme byť len radi, že sa mu predĺžila zmluva na rok 2018 a že aj naďalej budeme mať skvelého reprezentačného trénera. Už sa tešíme na Euro 2016 a držíme palce reprezentácii.

 Napínavé semifinále v Brazílii 2014

semifinále joachim löw brazília nemecko

Vážne napätie

národný tréner joachim löw jogi, ktorý o tom uvažuje

Elegantný pozorovateľ

joachim löw reprezentačný tréner premyslený jogi

Prítomný z celého srdca

majstrovstvá sveta joachima löwa 2014 proti USA

Každý oslavuje zaslúžený titul majstra sveta

joachim Löw oslavuje svetový pohár v Brazílii 2014

Reprezentačný tréner v akcii

majster sveta majstra sveta joachima löwa

Jogi to urobil

joachim löw jogi zostáva národným trénerom

Záverečné myšlienky pred dôležitým zápasom

joachim Löw premýšľal nad reprezentačným trénerom

Spokojný a hrdý

joachim löw jogi vzrušene obľúbená celebrita

Sebavedomo sa pozerajte do budúcnosti

joachim löw jogi významný seriózny národný tréner

Načerpajte nové sily prostredníctvom relaxácie

joachim löw národný tréner jogi prázdniny relaxácia