Karavany a strešné stany od spoločnosti Off The Grid Rentals v Kalifornii

karavan terénne auto kempovanie

Karavany a ďalšie možnosti kempovania mimo siete

 Mnoho z vás má určite sen žiť nezávisle a úplne bezstarostne v prírode alebo aspoň kempovať. Problém s tým často býva, že vám na vychytené karavany neostane 20 000 tisíc eur. Odborníci z Off The Grid Rentals z Kalifornie premýšľali nad možným riešením.

Spoločnosť pohodlne prenajíma rôzne možnosti kempovania mimo siete, ako sú plne vybavené karavany a terénne autá so strešnými stanmi. Myšlienka založiť spoločnosť prišla od jej majiteľa Nizara Najm, ktorý je sám vášnivým fanúšikom čerstvého vzduchu. Často čelil dileme samostatného kempovania so svojou rodinou. Prenájom karavanov a iné výlety pre viac ako dve osoby sa takmer vždy ukázal ako veľmi komplikovaný.

Off The Grid Rentals teraz ponúka všetko, čo potrebujete pre príjemný pobyt v prírode. Predstavíme vám tri hlavné variácie pre vaše kempovanie. Jedná sa o karavan Teardrop, Autohome Columbus Medium a Autohome Air Top Medium. Všetky tieto varianty sú vybavené strešným stanom a ponúkajú ďalší priestor na spanie.

Príves slzičky má nielen elegantný tvar slzy, ale má aj široký matrac pre dvoch dospelých. Slza váži iba 560 kilogramov a dá sa pripevniť na akúkoľvek bočnú stenu. Elektronický brzdový ovládač uľahčuje a zrýchľuje zastavenie. Samotná kabína je vybavená rádiom AM / FM / CD so vstupom pre iPod, LED svetlami, zásuvkou 12V, výstupmi USB a policami. V špeciálnej zásuvke vzadu je plynový sporák s dvoma platničkami, vstavaná lišta LED, umývadlo, nádrž na vodu s elektronickým čerpadlom a voliteľne chladnička ARB. V predných odkladacích boxoch je dostatok miesta na stoličky, gril, hračky, palivové drevo a ďalšie.

Elegantný dizajn a perfektné vybavenie

vybavenie karavanu terénne vozidlo

Pohodlné s dostatkom miesta na spanie

karavan terénne auto kempovanie mimo mriežky

Malý plynový sporák s dvoma varnými doskami

karavan terénny plynový sporák

Pohodlná, mobilná kuchyňa

off-grid karavanový príves

Choďte kempovať nekomplikovane a kompaktne

karavan suvs oválne tvary

Variant Columbus Medium ponúka jednoduchosť, rýchlu a jednoduchú montáž, nízku hmotnosť a elegantný aerodynamický dizajn. Tento strešný stan je možné namontovať na akékoľvek vozidlo. Z hliníkových rebríkov je priamy prístup zo všetkých strán. Konštrukcia Columbusu je jedinečná. Bol postavený na vnútornom pomocnom ráme a týmto spôsobom úplne izoluje interiér od vonkajšieho sveta. Kondenzácia pod matracom je nastavená na minimum a ak vlhkosť náhodou prenikne do strešného stanu, je odvádzaná ďaleko od matraca..

Columbus Medium – ľahké a priestorovo úsporné

karavan terénny automobil pick-up stan

Prístupné zo všetkých strán

karavan terénne auto vyzdvihnúť stan

Tradičný trojuholníkový tvar

karavany terénne vozidlá karavany

Nové Air Top Medium má tiež čo ponúknuť – jednoduché nasadenie, skvelý interiér, teplo a optimálne pohodlie a odolnosť. Tento variant má tri vchody a veľké okno vpredu. Štandardné funkcie Air Top sú:

  • integrovaný matrac s hrúbkou 5 cm
  • 3 dvere
  • nastaviteľný hliníkový rebrík
  • veľké okno
  • Moskytiéra
  • 2 malé klenuté okná pre lepšie vetranie a zníženie kondenzácie
  • Zips na oknách
  • jednoduché, nastaviteľné popruhy
  • veľkorysá úložná sieť

Air Top – prvotriedna izolácia a veľa priestoru

karavan terénny automobil vzduchový vrch

Nezabudnuteľné zážitky z prírody

karavan terénny automobil vzduch top stan stanovanie

Teardrop a Airtop – vybraná kombinácia pre skutočných znalcov

karavan terénne vozidlo plná výbava

Air Top je univerzálny a ľahko sa skladá

karavan terénny automobil stanový rebrík