Leo Messi – jeho tetovanie a ich skutočný význam

Leo Messi je jednou z najväčších futbalových legiend našej doby a je jasné, že sa stane dôležitou súčasťou futbalovej histórie. Svojich fanúšikov ale fascinuje nielen talentovaným vzhľadom na futbalovom ihrisku, ale aj trendovými koníčkami. Patrí sem okrem iného aj vášeň pre tetovanie na jeho tele, z ktorých každé má svoj vlastný význam. Všetky boli starostlivo zvážené, témy a motívy si vyberal sám a dokonca ani ich umiestnenie nie je nijako náhodné. Pre fanúšikov tetovania – skutočný vzor a veľká inšpirácia.

Pravá ruka Lea Messiho má údajne najviac tetovaní

nápad na tetovanie rukou leo ​​messi

Čo prezradil tetovací umelec Leo Messi?

Roberto López je meno tetovacieho umelca Lea Messiho. Osobne zdieľal niekoľko tajomstiev o tetovaní slávneho futbalistu. Úplne prvý obrázok na Messiho tele bol jeho matka a jej tvár je vidieť na jeho chrbte. Na lakte má pamätník Sagrada Familia, ktorý je symbolom mesta, kde vyrastal – Barcelony.

Na vnútornej strane je ruženec v podobe reťazca, z ktorého je možné rozpoznať tvar mesta. Pozadím tejto ilustrácie sú geografické mapy Ameriky a Európy. Leo Messi vyjadril svoju lásku k Barcelone niekoľkokrát. “Barcelona je moje obľúbené miesto na celom svete,” povedal okrem iného. “To je môj život. Mohol by som žiť a hrať, kdekoľvek by som chcel, ale zostanem tu. “

Ručné tetovanie je možné vidieť aj na väčšine obrázkov

leo messi ruka s tetovaním

Nápady z viacerých kultúr

Tetovanie Lea Messiho ukazuje aj jeho fascináciu rôznymi kultúrami. Na jednom z obrázkov sú hodiny, ktoré symbolizujú boha Krona a tiež lotosový kvet, ktorý je odkazom na japonskú kultúru. Význam: Môžete prekvitať, nech ste kdekoľvek. Messi si nechal vytetovať aj kvetný púčik, ale nejde o kultúrny symbol, odkazuje to na jeho syna Thiaga. Na pravej ruke má tetovanie Ježiša Krista.

Prostredníctvom tetovania sa Messi hlási k svojmu náboženstvu

tetovanie leo messi ježiša krista

Tetovanie na nohách

Leo Messi má tiež tetovanie na nohách. Na ľavej nohe môžete vidieť ruky jeho malého syna a jeho meno – Thiago. Tetovanie bolo následne optimalizované, pričom Messi sa rozhodol pre srdce okolo mena svojho syna. Na druhej strane má loptu (samozrejme symbolizuje futbal), ako aj obľúbené číslo 10 a meč.

Teraz má Leonel Messi druhého syna Mateo a dieťa Ciro. Možno si nechá vytetovať aj ich mená? Každý je nadšený, že uvidí, či bude aj naďalej zdobiť svoje telo novými symbolmi a obrázkami.

Messiho matka – jeho prvé tetovanie

ilustrácia matky leo messi

Meno Messiho prvého syna na nohe

leo messi meno syna

Číslo 10 a ďalšie tetovania – na nohe Lea Messiho

tetovanie leo messi na nohe