Luxusná dovolenka vo vile prvej triedy pri mori alebo v horách

Čas dovoleniek je najlepší čas v roku, často počujeme, ako to hovoria naši priatelia a kolegovia. Áno, to je pravda, ale pod jednou podmienkou! Aby dovolenka dobre prebehla a dlho sa na ňu spomínalo, musí byť naplánovaná v dostatočnom predstihu. Som si istý, že súhlasíte, nie? Chcete aj vy stráviť luxusnú dovolenku na exotickom mieste, kde si poriadne oddýchnete? Tak poď so mnou! Dnes vás pozývame ponoriť sa do sveta plného luxusu a pohodlia, kde sa môžete vznášať v oblakoch! Vybrali sme pre vás na prenájom niekoľko fantastických viliek z celého sveta. Niektoré sú priamo pri mori a sľubujú veľa zábavy pri kúpaní na dovolenke, iné sú vysoko v horách, kde sa môžete vydať na dlhé horské túry. Ale všade môžete zažiť relax a relax na vysokej úrovni. Navyše by vám neprekážalo pozerať sa na okolie z pohodlia svojej vane, však?

Môžete si prenajať nehnuteľnosť prvej triedy a mať luxusnú dovolenku!

Luxusný prímorský prázdninový podnájom prvotriednej nehnuteľnosti

Len si nemyslite, že budete na dovolenke vykladať nohy a stále sa povaľovať! Nie, určite nie! Ide o luxusnú dovolenku s očarujúcimi plážovými výletmi napríklad na Barbadose alebo na Kanárskych ostrovoch. Alebo by ste chceli stráviť luxusnú dovolenku na Bali? Ostrov Phuket v Thajsku ponúka taktiež rušný pobyt.

V týchto lokalitách ponúkame na prenájom prvotriedne vily. Môžete tiež stráviť jedinečnú dovolenku vo švajčiarskych Alpách alebo v coloradskom Aspene a vydať sa na dlhé horské túry. Všade máte tiež úchvatné výhľady, ktoré sa rozhodne veľmi líšia od bežných z vášho okna.

 Villa Bonita, Barbados, čaká na svojich hostí!

Luxusná vila Bonita Barbados

  • Luxusná dovolenka s kúpaním

Začíname s virtuálnou prehliadkou viliek najvyššej kvality za účelom prenájmu na luxusnú dovolenku v Saint James Parish, Barbados. Villa Bonita je ideálnym miestom pre skvelú dovolenku na pláži. Môžete tam zažiť veľa zábavy pri kúpaní a preskúmať biele piesočnaté pláže platinského pobrežia Barbadosu. Tento nedávno dokončený dom ponúka rekreantom milujúcim zábavu šesť spální a veľa obytného priestoru. Luxusná vila sa týči nad zálivom Prospect Bay, takže máte vždy nádherný panoramatický výhľad na záliv. Tento elegantne zariadený dom má luxusné kúpeľne, ktoré v skutočnosti patria priamo do štyroch zo všetkých šiestich spální. Hostia môžu tiež ležať vonku pod veľkými slnečníkmi a obdivovať úchvatné západy slnka. Pláž Villa Bonita má rozlohu 1700 m2 a má vlastné kino a fitnes štúdio s nádherným výhľadom na záliv..

 Vo Villa Bonita na Barbadose nájdete luxus, o akom ste doteraz len snívali.

Villa Bonita Barbados

 V Karibiku si môžete dopriať luxusnú dovolenku v tejto súkromnej vile.

Luxusná súkromná vila v Karibiku

Teraz sa chystáme do Karibiku, kde je naša ďalšia zastávka. Našim cieľom je ostrov Necker, ostrov zo skupiny Britských Panenských ostrovov. Tu je strešný apartmán Cliff k dispozícii cestujúcim, ktorí hľadajú slnko. Toto útočisko sa nachádza na východnom konci ostrova, ktorý je v súkromnom vlastníctve britského podnikateľa a filantropa Richarda Bransona. Vila je stelesnením luxusu v pravom zmysle slova. Očarujúci interiér zodpovedá najnovším trendom v interiérovom dizajne a ponúka výhľad na pokojné, tyrkysové vody zálivu Oil Nut Bay. Sklenené steny od podlahy až k stropu ponúkajú fantastický výhľad na more a útesy. Jediným stresom z vašej cesty po Karibiku môže byť len odchod z tohto raja.

 Vaňa ponúka nádherný výhľad na tyrkysové more.

Luxusná prázdninová vaňa s nádherným výhľadom na tyrkysové more

 Už ste niekedy boli na ostrove svätého Bartolomeja v Karibiku??

Ostrov svätého Bartolomeja v karibskej luxusnej dovolenke

Na chvíľu zostaneme na karibských ostrovoch, pretože vám chceme predstaviť aj luxusnú vilu St. Bart’s. Tu zažijete luxusnú dovolenku v retro štýle s pohodlím domova. Úžasne zariadená vila sa nachádza na pláži Flamands Beach, bielej piesočnatej pláži, ktorú musíte vidieť aspoň raz za život. Obývacia izba a vonkajšie spálne ponúkajú výhľad na modrú oblohu a zo širokej terasy môžete hodiny sledovať tyrkysovú morskú vodu. Nájdete tu aj najmodernejšiu mediálnu miestnosť, spálňu s poschodovou posteľou a štýlový vonkajší jedálenský kút pre 12 osôb. Vďaka tomu všetkému je tento dom ideálny pre luxusnú dovolenku s rodinou a priateľmi.

Pohodlie života, do ktorého sa zamilujete

Luxusná dovolenka v Karibiku Životné pohodlie, ktoré si zamilujete

Teraz letíme do Thajska, presnejšie na ostrov Phuket. Luxusná Villa Horizon tam stojí a čaká na návštevníkov. Je obklopený sviežou zeleňou a ponúka neuveriteľne krásny výhľad na Andamanské more. Villa Horizon je plne vybavená a ponúka svojim hosťom veľa pohodlia. Samozrejme, sami sa rozhodnete, ako si naplánujete a strávite čas na dovolenke. Chcete si zaplávať v bazéne alebo si vychutnať vynikajúce jedlo pripravené vašim súkromným šéfkuchárom? Na neďaleké biele pláže a pokojné, krištáľovo čisté more sa dá pozerať buď z obývačky, alebo z fitnescentra, ale aj z luxusnej vane v hlavnej kúpeľni..

Ostrov Phuket má turistom čo ponúknuť.

Súkromné ​​vily prvotriedne zariadenie luxusná dovolenka ostrov Phuket Thajsko

 Táto vila sľubuje pohodovú dovolenku pre rodiny a zamilované páry.

Relaxačná luxusná dovolenka Bali Indonézia veľa životného komfortu v kúpeľni, nádherný výhľad von

Našou ďalšou zastávkou na Ďalekom východe je indonézske Bali. Nachádza sa tu Villa Bayuh Sabbha. Nachádza sa na súkromnom pozemku s názvom House of Breezes. Táto prvotriedna vila má päť spální, z ktorých máte nádherný výhľad na úchvatné západy slnka.

Ak hľadáte iný ostrov snov ako cestovateľskú destináciu pre vašu budúcu dovolenku, môžete si prezrieť náš web alebo kliknúť sem.

 Nekonečný bazén pozýva všetkých hostí, aby sa dlho zdržali vonku.

Nekonečný bazén záhrada kvety ležadlá slnečníky zelená modré more v diaľke

 Vzdušný postoj k životu zavláda vo švajčiarskych Alpách.

Luxusná dovolenka vo švajčiarskych Alpách Zermatt Apartmánový dom vzdušný životný štýl

  • Luxusná dovolenka v horách

Ak ale neradi dovolenkujete pri vode, môžete si prenajať luxusnú vilu pre rodinu a priateľov v horách. V nasledujúcom texte vám dáme šikovné tipy, kam presne sa môžete vybrať a dopriať si nezabudnuteľnú luxusnú dovolenku.

Náš prvý návrh sa týka Penthouse Heinz Julen v Zermatte vo Švajčiarsku. Tento luxusný apartmánový dom ponúka na troch podlažiach obytnú plochu 260 m2 a priestor pre 8 osôb. V lete odtiaľto môžete vyraziť na hory a v zime stráviť nádhernú lyžovačku. Ak máte radi prírodu, toto je správne miesto. Luxusný strešný apartmán ponúka fantastický výhľad na okolie a lesy vo všetkých ročných obdobiach.

Jemné nuansy dreva vyžarujú v tejto luxusnej kúpeľni veľa tepla.

Luxusná dovolenka luxusná kúpeľňa jemná nuansa dreva veľa tepla

 Tu zažijete veľa pohodlia v rustikálnom štýle.

Luxusná dovolenka USA Wyoming rustikálne pohodlie

Ak ale hľadáte veľmi blízky kontakt s panenskou prírodou, odporúčame vám prenajať si vilu v štýle vidieckeho domu v USA. Napríklad kabína Philips Ridge v Jacksonhole vo Wyomingu by bola na to ideálnou voľbou. Je to tiež ideálny východiskový bod pre lyžiarov, horských turistov, cyklistov, rybárov, plavcov a kanoistov.

Ďalšia možnosť luxusného ubytovania je v Aspene v štáte Colorado. Aspen Ultimate Luxury Retreat čaká na svojich hostí, ktorí chcú luxusnú dovolenku v horách. Rustikálna atmosféra tohto domu bola vyzdvihnutá na vysokú úroveň, kde ste obklopení množstvom pohodlia a luxusu.

 V Aspene objavíte zvláštny pocit života uprostred prírody a užívania si veľa pohodlia.

Luxusný prázdninový komfort v Aspen Colorado uprostred prírody

Kúpať sa v džungli? Ako prídeš na ten nápad??

Kúpanie luxusná dovolenka Queensland Austrália v džungli

Milovníci cestovania, ktorí chcú relaxovať v džungli, navštívia austrálsky Queensland. Vila Wanggulay Too Treetops sa nachádza uprostred lesa Carin. Tu sa zdá, že hranica medzi vnútrom a vonkajškom úplne zmizne. Po dlhom dni plnom rôznych aktivít si môžete dopriať prvotriedny relax vo vonkajšej vani a zblízka si pozrieť tropické vtáky a motýle. Chcete si nechať ujsť túto jedinečnú príležitosť??

Už ste si vybrali konkrétnu destináciu cesty pre svoju ďalšiu luxusnú dovolenku??

Stojí za to stráviť tu pár dní!

Luxusná dovolenka Phuket ostrov Thajsko vaňa veľa pohodlia nádherný panoramatický výhľad

Vo vonkajšej vani ste mohli zabudnúť na všetok každodenný stres a každodenné problémy.

Luxusná dovolenka plná relaxácie vonkajšia vaňa v luxusnom štýle

 Vo Wyomingu si prídu na svoje všetci milovníci prírody!

Luxusná prázdninová vaňa odkladací stolík kvety ovocný nápoj nádherná príroda veľa pohodlia

 Tu zaručene zabudnete na všetky svoje problémy.

Luxusná dovolenka Vaňa Aspen Colorado veľa pohodlia na vysokej úrovni