Maleficent 2 – Angelina Jolie, ostatné hviezdy a boj so stereotypmi

Interpretácia rozprávky „Šípková Ruženka“ s Angelinou Jolie mala už v prvom vydaní filmu veľký úspech. Bolo to také veľké, že oznámenie Maleficent 2 bolo veľkou novinkou. Výroba sa začala v roku 2018 a práce na nej od začiatku vzbudili veľkú zvedavosť. Teraz, keď upútavka vyšla pozretá, ste sa k výsledkom trochu priblížili. Čo teraz vieme o filme viac??

Mnoho fanúšikov očakáva Maleficent 2 s veľkou zvedavosťou

plagát s Angelinou Jolie

Kto je tam s Angelinou Jolie??

Nedá sa poprieť, že Angelina Jolie, čo sa týka hercov, najviac prispela k úspechu tohto filmu. Vôbec by sa však nemalo podceňovať, kto tam okrem nej je. Elle Fanning hrá spolu s Angelinou Jolie – je tu dospelá dcéra svojho nepriateľa – Aurora.

Herec, ktorý hrá princa Philipa, je v druhej časti nahradený. Nehrá ho Brenton Thwaites, ako to bolo prvýkrát, ale Harris Dickinson. Film si získa aj mnoho ďalších fanúšikov vďaka tomu, že medzi hercami je aj Michelle Pfeiffer. Chiwetel Ejiofor, ktorý bol nominovaný na Oscara, je tiež medzi hercami a dokonca sa povráva, že je novou milenkou Angeliny Jolie. Je tu tiež Ed Skrein, ktorá sa stala obzvlášť populárnou vďaka Game of Thrones.

Ed Skrein z Games of Thrones je tam

Ed Skrein a Jolie

Maleficent 2 a boj proti stereotypom

V posledných rokoch sa Disney prostredníctvom filmov, ktoré vytvorila, pokúšala demonštrovať averziu k stereotypom. Trailer k filmu Maleficent 2 ukazuje, že tomu tak bude aj tentokrát. V štýle prvého filmu tu človek bude skúmať lásku a tému straty. Pretože všetko na tomto svete má dobré aj zlé stránky a dokonca aj zlé činy majú svoje hlboké príčiny. Pochopenie toho môže viesť k prekonaniu mnohých problémov. Presne to sa stane v Maleficent 2, pretože tam Maleficent a Aurora spoja svoje sily proti zlu. Viac sa dozvieme v októbri tohto roku, kedy už bude film uvedený v kinách.

Je Chiwetel Ejio pre novú lásku Angeliny?

jolie spolu s Brentonom Thwaitesom

Auroru hrá Michelle Pfeiffer a to určite robí film ešte obľúbenejším

michele pfeiffer - polárna žiara

Mnoho stereotypov je vo filme spochybnených

jolie - skvelá ilustrácia - zelená farba

Film očakávame v októbri 2019

jolie scéna so zeleným svetlom