Minerálny prášok – nádherná inovácia v oblasti kozmetiky

Tipy na krásnu pleť s minerálnym práškom

Minerálny prášok a minerálna kozmetika proti klasike

Minerálna kozmetika je v súčasnosti absolútnym hitom na trhu. Mnoho z popredných značiek sa na to spolieha najmä v posledných rokoch.

Prírodný základný make-up

Minerálny prášok na krásnu pokožku nanáša prášok

Pokiaľ ide o základy, minerálny prášok je pre mnohé ženy prvou voľbou. Vzhľadom na narastajúce problémy s pokožkou u dospelých sa chápe, že zdravie by malo byť vždy na prvom mieste, je to náš najväčší klenot. Minerálne prášky a minerálna kozmetika ako celok majú ako hlavný prínos zdravotnú starostlivosť.

Nový trend: minerálny prášok a minerálna kozmetika

Základný minerálny púder na krásnu pleť

Zdravie je vždy na prvom mieste

Minerálny púder krásna pokožka dva v jednom

Čo je minerálna kozmetika v nich??

Práve formulovaná otázka je myslená doslovne. Pretože je to práve obsah kozmetických výrobkov, ktorý robí najväčší rozdiel medzi týmto a akýmkoľvek iným druhom kozmetiky. Nové výrobky obsahujú minerály rozomleté ​​na prášok. Konkrétne ide o tieto látky: oxidy zinku, oxidy železa, oxid titaničitý. Minerálna kozmetika obsahuje aj mastenec a neorganické pigmenty. Ako vidíte sami, sú to prírodné zložky. Nedráždia pokožku a nespôsobujú alergie.

Mleté minerály v prášku

Minerálny púder tip na make-up pre krásnu pleť a Font de Teint

Nedostatok arómy bude tiež šetrný k pokožke. Ostatné druhy práškov a základov sú vždy bohaté na umelé farbivá. Obsahujú tiež veľa tukov, čo je ďalší problém väčšiny žien.

Výhody minerálneho prášku 

Minerálny púder pre krásnu pleť

Ďalšie výhody minerálneho prášku

Minerálne prášky a kozmetika vo všeobecnosti neupchávajú vaše póry. Dokonca môže mať pozitívny vplyv na pupienky a iné kazy na koži. Konkrétne je to kvôli oxidom zinočnatým. Majú antibakteriálny účinok a regulujú seborrheu.

Antibakteriálne a seborrhea-regulačné účinky

Prírodný minerálny púder s krásnou pokožkou

Je teda skvelý pre ženy s mastnou pleťou. Ale dobre sa s ním budú cítiť aj ženy so suchou pokožkou. Vďaka nim má minerálny prášok antibakteriálny a upokojujúci účinok. Dodatočne nevysušuje pokožku.

Vhodný pre všetky typy pokožky

Minerálny púder krásna starostlivosť o pleť a make-up

Vzhľad

Z čisto vizuálneho hľadiska je minerálny prášok ponúkaný v rovnakej forme ako konvenčný prášok. Preto to môže byť zmätené. Pozorne si prečítajte popis produktu alebo sa poraďte.

Neexistuje žiadny vizuálny rozdiel

Minerálny púder krásny make-up pokožky, prirodzený efekt

Dva v jednom

Ako každá kvalitná kozmetika, aj táto s minerálmi má zodpovedajúco vysokú cenu. Z dlhodobého hľadiska je to však veľmi dobrá investícia. Dôvodom je, že konzistencia minerálneho prášku kombinuje ako písmo, tak aj základ. Oba produkty teda nemusíte kupovať. Je pre vás oveľa jednoduchšie vyzerať perfektne a tiež zdravo. Aplikácia je tiež jednoduchá!

Prášok a Font de Teint v jednom

Tipy na make-up s minerálnym púdrom

Minerálny prášok je jednou z úžasných inovácií v oblasti kozmetiky. Robí nás krajšími a zároveň uľahčuje náš život. Čo je lepšie si priať??

Minerálny prášok – úžasná inovácia

Minerálny púder, krásne pleťové make-upy, samozrejme