Moderné dámske kabáty v rôznych odtieňoch – aktuálne trendy 2016

 Moderné dámske kabáty na rok 2016 v rôznych odtieňoch

V módnom priemysle už niekoľko rokov dominuje praktické myslenie. Či už zo sociálnych alebo ekologických alebo čisto praktických dôvodov, trendy pretrvávajú dlhšie. Väčšinu modelov je možné použiť v novej sezóne s miernymi prestavbami. Alebo stojí za to nechať veci v šatni. Je veľmi pravdepodobné, že po niekoľkých sezónach budú opäť aktuálne.

V roku 2016 sa dámske kabáty vyznačujú kreatívnymi strihmi. Stávajú sa súčasťou zaujímavých kombinácií. In sú aj obrábané modely pre domácich majstrov.

Kúpte si dámsky kabát v trendovej farbe

moderné dámske kabáty svetlo modrá aktuálne trendové farby 2016

Pre ženy, ktoré si potrpia na módu, je z čoho vyberať. Rovnako dobre sú zastúpené klasické trendy z posledných sezón a nové moderné nuansy. Takže výber je taký veľký, že je ťažké ho opísať slovami. Preto sa zameriavame na vizuálny prehľad. Vybrané aktuálne modely z dámskych kabátov sme rozdelili do farieb.

Na trhu sú k dispozícii elegantné modely v rôznych odtieňoch

moderné dámske kabáty súčasné trendové farby lososovo červená

Biele dámske kabáty 2016

Biele dámske plášte sú k dispozícii už niekoľko sezón. Tento rok vyniknú kreatívnymi strihmi a zaujímavými detailmi, akými sú napríklad oversized rukávy. Kombinujte so svetlými modernými detailmi. Pri vývoji nových vysokokvalitných modelov boli použité techniky, vďaka ktorým je starostlivosť o tieto odevy veľmi jednoduchá.

Klasické farby čierna a biela sú vždy in

moderné dámske kabáty aktuálny trend farby biela

Červené dámske kabáty 2016

Rok červenej opice je dobrou príležitosťou získať kabát v tejto farbe. Samozrejme, najmä v tejto sezóne si môžete vybrať z mnohých rôznych nuáns a kreatívnych tvarov. Dôležité je, aby vám zatienenie vyhovovalo. Bez ohľadu na to, ktorý si vyberiete, určite si získate pozornosť.

Červená je tiež nadčasová farba

moderné dámske kabáty aktuálny trend farby červená

Modré dámske kabáty 2016

Modrá vždy vyzerá obzvlášť luxusne a vznešene, dokonca až aristokraticky. Ich kombinácia so špeciálnym príslušenstvom, ako je napríklad golier na pelety, vyzerá najprirodzenejšie. Čierna, béžová a biela sú najmodernejšími hitmi, pokiaľ ide o doplnkové farby.

Zimné kabáty v rôznych odtieňoch modrej sú práve teraz veľmi trendy

moderné dámske kabáty aktuálny trend farby modrá

Zelené dámske kabáty 2016

Rok 2016 je rokom nových objavov pre pútavý vzhľad v zelenej farbe. Všetky varianty sú samy osebe veľmi opatrné. O to viac je neuveriteľné, ako pútavý je vzhľad žien.

Vojenská zelená

moderné dámske kabáty aktuálny trend farby vojenská zelená

Sivé dámske kabáty 2016

Ak existuje niečo ako „mladšia klasika“, potom sú sivé dámske kabáty určite jedným z nich. Sú vhodné pre obchodné a menej oficiálne príležitosti. Tiež sa dajú ľahko prispôsobiť športovému, ležérnemu vzhľadu.

V niektorých prípadoch môže byť dokonca kombinovaná so športovou obuvou.

Sivá sa zhoduje so všetkými ostatnými farebnými nuansami

moderné dámske kabáty súčasné trendové farby svetlo šedá

Žlté dámske kabáty 2016

Žlté dámske kabáty sú ideálnym riešením na jar a jeseň. Dajú sa nádherne kombinovať s mnohými farbami. Musíte sa len uistiť, že váš vzhľad nevyzerá príliš farebne. Obmedzte sa na celkom dve nuansy. Jeden by mal pôsobiť ako vedúci a druhý – skôr ako prízvuk.

Žltá prináša sviežu notu

moderné dámske kabáty súčasné trendové farby žltá

Vo farbách by sme mohli pokračovať. Uvedené sú našimi špeciálnymi odporúčaniami pre túto sezónu. Ostatné vám ukážeme iba na obrázkoch. Keď sa pozriete na nové modely, ako som povedal, mali by ste venovať osobitnú pozornosť moderným charakteristikám: kreatívny strih a originálny štýl (napr. Otvorený namiesto zatvoreného alebo kombinovaný s jasným príslušenstvom). Používanie moderných tkanín je tiež dôležité.

Osviežte svoj šatník!

moderné dámske kabáty aktuálny trend farby oranžová

Pokojne tak ukážte, čo je už vo vašom šatníku k dispozícii, v novom štýle

moderné dámske kabáty aktuálny trend farby ružová

Jemná ružová dodáva siluete ženský nádych

moderné dámske kabáty aktuálny trend farby staroružová

moderný dámsky kabát aktuálne trendové farby 2016 zimný kabát moderný dámsky kabát súčasné trendové farby béžová moderný dámsky kabát súčasné trendové farby modré tóny gombíková placket moderný dámsky kabát aktuálne trendové farby dámsky kabát čierny moderné dámske kabáty súčasné trendové farby tmavočervená moderné dámske kabáty aktuálny trend farby sivá moderné dámske kabáty súčasné trendové farby sivá ružová moderné dámske kabáty aktuálny trend farby zelená moderné dámske kabáty súčasné trendové farby zelený dámsky kabát zimný moderné dámske kabáty súčasné trendové farby svetlo modrá moderné dámske kabáty aktuálny trend farby károvaný vzor moderné dámske kabáty súčasné trendové farby lososovo červená elegantná mašľa moderné dámske kabáty aktuálne trendové farby matná oranžová pastelové farbymoderné dámske kabáty súčasné trendové farby čierna červená moderný dámsky kabát súčasné trendové farby vínovo červená moderný dámsky kabát súčasné trendové farby biely dámsky kabát moderný dámsky kabát aktuálne trendové farby biely dámsky kabát s opaskom moderný dámsky kabát súčasné trendové farby dvojfarebnémoderný dámsky kabát súčasné trendové farby zelený dámsky kabát dlhý