Muži s bradou – tradícia, ktorá dnes definuje módu

Muži s bradou

Muži s bradou- magické trendy roku 2015

Upravení muži s bradou sú vzácnou skupinou so štýlom, do ktorej chcú patriť takmer všetci páni. Niektorým ľuďom sa to môže zdať príliš ťažké. Ale mali by ste to skúsiť aj vy. Pretože muži s bradou vždy boli a stále sú symbolom mužnosti a sily.

  Tento typický, mužský doplnok dnes nestratil nič zo svojej dôležitosti.

Muži s bradou pôsobia často autoritatívne a expresívne

Muži s bradou vo veľkom štýle

Praktická je aj 3-dňová brada

3 -dňová brada je napríklad veľmi praktická. Súhlasíte s tým aj vy? Pamätajte si, že holenie brady nie je určené na každodennú záležitosť. Bradu musíte odstrániť iba v určitých oblastiach. Na ostatných miestach stačí zastrihnúť fúzy.

Plnovous môže byť tiež atraktívny, ak je oň dobre postarané

Muži s bradou iba s bradou

Tieň

Prvá vec, o ktorej by sme chceli diskutovať ohľadom trendov holenia fúzov na rok 2015, je tieň. Táto metóda je obzvlášť vhodná pre mužov, ktorí spĺňajú nasledujúce kritériá:

  • Vlasy rýchlo rastú;
  • Máš silnú bradu.

Nakoniec by štýl holenia tieňovej brady mal vyjadrovať nasledovné: Som príliš mužný na to, aby som si oholil fúzy každý deň..

Jemne ohoľte fúzy na správnej úrovni oholenia

Muži s holiacimi strojčekmi na fúzy

Brada dotvára tvár a tým aj charakter muža

Muži s bradou s aj bez

Strniskový pohľad

Strnisko je tiež veľmi moderné medzi trendmi holenia fúzov v roku 2015. Tiež veľmi úzko súvisí so štýlom tieňa. Ale so strniskovým pohľadom necháte fúzy rásť viac. Ale na dobrú starostlivosť by ste si mali zvyknúť, aby ste mohli vyzerať príťažlivo.

Pre niektorých mužov by bol najvhodnejší nasledujúci prístup: Nechajte si narásť 3-dňovú bradu. Potom musíte každé tri dni zastrihnúť fúzy na úroveň „tieňa“. Na 2. alebo 3. deň máte vzhľad strniska.

Vyberte si správnu bradu pre svoju tvár a svoj životný štýl!

Muži s bradou vo štvorici

Aj malá brada zmení vzhľad muža

Muži s malou bradou

Muži s bradou sú jednoducho príťažlivejší

Muži s bradou tri dni bradou

Krátko ohoľte fúzy

Aj v roku 2015 môžete mať krátku bradu a pôsobiť moderne. Požiadavky na dobrú sochu sú však ešte vyššie ako v predchádzajúcich rokoch. Pri súčasnom krátkom strihu musíte okrajom venovať ešte väčšiu pozornosť. Týmto prístupom môžete tiež úžasne zvýrazniť čeľuste.

Všetci muži, ktorí chcú dosiahnuť typický vzhľad, môžu z tohto prístupu ťažiť. Zvlášť manažéri a vedúci pracovníci mohli nosiť bradu a zachovať si profesionálny vzhľad.

Pohľad námorníka rozpráva príbehy

Muži v štýle námorníckej brady

Iron Man má tiež upravenú a trendovú bradu

Muži s bradou v štýle iron man

Hustá brada

Tento typ holenia brady vyžaduje, aby ste sa priblížili k tvári a dosiahli nastavenie zastrihnutia 2 mm. Nebolo by tiež nadbytočné používať profesionálne sady na holenie.

Muži s hrubými bradami dosahujú výraznejšie tváre a jasnejšie vymedzenie svojich tvárí. Tu je však potrebná osobitná pozornosť. Tieto fúzy rýchlo strácajú požadovaný vzhľad voskovaním.

Buďte trpezlivé a starostlivo upravte svoju peknú bradu

Ryšaví muži s bradou

Muži s bradou sú pútaví a prirodzene krásni-skutoční pútači očí

Muži s modernou bradou

Vousy majú veľmi dlhú tradíciu 

Muži s intelektuálnou bradou

Toto sú tri z niekoľkých trendov holenia fúzov v tomto roku. Populárne sú aj všetky druhy prirodzene vyzerajúcich variantov.

Tento rok, ako všetky predchádzajúce, je však dôležité vybrať si variant, ktorý vám veľmi pristane. Rozhodujúce sú najmenej tri kritériá:

Po prvé, správnym oholením brady by ste mali dosiahnuť požadované výsledky. Za druhé, výber musí zodpovedať vašej profesii a pozícii. Po tretie, malo by ísť o holenie fúzov, ktoré môžete skutočne správne a možno aj dlho udržiavať.

Upravená brada je skutočný klenot

Muži s blond červenou bradou

Nech je krása dokonalá!

Muži s bradou a krásou