Najdôležitejšia vec na výlete bábätka Meghan Markle do New Yorku

Meghan Markle pricestovala do New Yorku minulý víkend. Tam chce zorganizovať svoju detskú sprchu. Aktuálne čaká svoje prvé dieťa od princa Harryho. Teraz je v treťom trimestri tehotenstva. Prvé dieťa sa očakáva v apríli.

Meghan v dokonalom bielom outfite

biely outfit meghan markle

Čo vieme o návšteve Meghan Markle v New Yorku?

Verí sa, že Markle chce spojiť oslavu bábätka s návštevou príbuzných a obľúbených miest v New Yorku. Čo vieš určite, je fakt, že už navštívila reštauráciu Ladurée. Tam ju videli obedovať v spoločnosti starých priateľov.

Tri rôzne kúsky oblečenia od Meghan Markle

tri rôzne šaty meghan markle

Osviežujúce stretnutie so starými radosťami

Detská sprcha Meghan Markle bola plánovaná dlhé mesiace. Pozvať by ste mali všetkých dôležitých priateľov a známych z New Yorku. Pretože sa s Meghan Markle po narodení nového dieťaťa zrejme dlhšie neuvidia. Po vstupe do kráľovskej rodiny je však jej život teraz oveľa rušnejší ako predtým. S novým dieťaťom to samozrejme nebude jednoduchšie, bude to ešte namáhavejšie. Pre samotnú Meghan by táto návšteva New Yorku mala byť rozhodne veľmi osviežujúca a príjemná. Domov sa určite vrátila s dobrým pocitom.

Manželský pár Meghan Markle a princ Harry

Meghan Markle žiari Harrym

Samotná detská sprcha

Stylistka a priateľka Markle Jessica Mulroney organizuje detskú sprchu. Títo dvaja si boli veľmi blízki už mnoho rokov. Obzvlášť dobrými priateľmi boli počas Markleho pobytu v Kanade pri nahrávaní Američana Filmová séria Obleky. Meghan Markle posledné roky chodila na tajné výlety do Toronta, aby navštívila svojho dobrého priateľa.

Meghan je s princom Harrym spokojná 

meghan markle spolu s princom harrym

Meghan Markle vyzerá tehotná krásne!

dvoje čierne šaty meghan markle

Meghan navštívila reštauráciu Ladurée v New Yorku

meghan markle veľká laduree reštaurácia

Toto je priateľka Jessica Mulroney, ktorá hostila Markleinu párty

meghan markle spolu s priateľom