Náramkové hodinky Quartz značky Objest – švajčiarske hodinky s londýnskym dizajnom

Quartz náramkové hodinky Švajčiarske luxusné hodinky Objest

Quartz náramkové hodinky od Objest

Jared Mankelow, pre ktorého kedysi pracoval Conran a IDEO nedávno uviedol na trh vlastnú značku luxusných hodiniek “Obj„uvedené na trh. Kolekcia hodiniek sa nazýva Huh a pozostáva z veľmi elegantných Švajčiarov Náramkové hodinky z kremeňa v 5 rôznych farbách.

Objest je vlastne slovná hračka a kombinácia slov objekt (predmet) a šašek (šašek).

Švajčiarske hodinky z Londýna

Náramkové hodinky Quartz Švajčiarske hodinky Elegantný dizajn hodiniek Objest

Náramkové hodinky Hach quartz vo farbách striebornej a svetlošedej

Quartz náramkové hodinky Švajčiarske hodinky Objest Hach

Luxusné hodinky „švajčiarskej výroby“

Quartz náramkové hodinky Švajčiarske hodinky Objest London design

Náramkové hodinky Hach quartz boli navrhnuté v hlavnom meste módy v Londýne a samotné hodinky zostavujú odborníci zo Švajčiarska. Dizajn je štýlový a veľmi minimalistický – monochromatický ciferník bez číslic a s jemným 3D vzorom, ktorý je podobný rebrinovému vzoru. Ciferník je tak rozdelený na 12 častí a čísla sú teda jednoducho zbytočné.

Môžete si vybrať z 5 štýlových farebných kombinácií – nahá / zlatá, čierna / čierna, čierna / šedá, strieborná / šedá a meď / modrá. Farby a dizajn sú unisex, a preto sú kremenné náramkové hodinky Hach skvelým doplnkom pre ženy i mužov.

Náramkové hodinky s unisex dizajnom

Quartz Náramkové hodinky Hach Objest

Objest hodinky

Quartz náramkové hodinky Švajčiarske hodinky Objest London

Luxusné náramkové hodinky sú vyrobené z nehrdzavejúcej nehrdzavejúcej ocele (316L) a sú samozrejme vodotesné (5ATM). Hodinky Hach si môžete objednať za 232,50 libry – za taký „šperk“ je to férová cena. (Prepravné náklady – 9,95 GBP v celej Európe)

Švajčiarske náramkové hodinky Hach v čiernej / šedej farbe

Quartz náramkové hodinky štýlového dizajnu Švajčiarske luxusné hodinky Objest

Štýlový ciferník bez čísla

Quartz náramkové hodinky biele čierne švajčiarske luxusné hodinky Objest

Úplne v čiernej farbe

Quartz náramkové hodinky čierne švajčiarske luxusné hodinky ObjestQuartz náramkové hodinky Švajčiarske hodinky ObjestLuxusné hodinky Quartz náramkové hodinky Švajčiarske hodinky Objest

Medená / modrá

Quartz náramkové hodinky Hach, švajčiarske hodinky Quartz náramkové hodinky modré švajčiarske hodinky Objest Quartz náramkové hodinky Švajčiarske hodinky Objest Hach luxusné hodinkyQuartz náramkové hodinky Švajčiarske luxusné hodinky ObjestQuartz náramkové hodinky Švajčiarske hodinky ObjestQuartz náramkové hodinky Švajčiarske luxusné hodinky Objest balenie