Neobvyklé kabelkové plastiky od Chloe Wise

ozdobné kabelky, opekané krajce chleba

Efektné kabelky a batohy, ktoré vyzerajú mimoriadne chutne

Možno ste boli na začiatku rovnako podráždené ako my, keď ste videli tieto ozdobné kabelky a batohy. Nepravda? Položili ste si otázku, čo má chlieb spoločné s módou alebo umením? Odpoveď na túto otázku skrýva pozoruhodná kolekcia od kanadskej návrhárky a výtvarníčky Chloe Wise.

V súčasnosti žije a pracuje v New Yorku a zameriava sa na sochy, maľby a kresby, koláže a digitálne umenie.

V roku 2013 začala svoju zbierku sôch, ktoré boli realizované vo forme kabeliek a batohov u známych módnych značiek ako Chanel, Moschino a Louis Vuitton. Mimoriadne tašky sú vyrobené z uretánu a natreté olejovou farbou. Prvým kúskom v zbierke bola závesná bagetová taška Louis Vuitton, ktorá vyzerá mimoriadne realisticky. Nasledovali ďalšie výtvory ako bochník kvasníc Prada a kabelka Chanel bagel, ktoré dizajnér „Bagel No. 5. “zavolal.

Palacinková taška Chanel

ozdobné kabelky palacinkový med

V rozhovore pre Lucky Magazine Wise zdieľa, že inšpirácia pre túto zbierku pochádza z myšlienky, že chlieb je symbolom vysokého postavenia a bohatstva. „Chcel som vytvoriť spojenie medzi idolizáciou luxusného tovaru v móde a významom spotrebného tovaru v umení.“

V októbri 2014 herečka India Menuez všetkých vecí dostala „Bagel č. 5 ”taška pri príležitosti uvedenia filmu Chanel č. 5 nosene. Diváci a médiá si mysleli, že je to skutočný Chanel. Krátko nato sa ukázalo, že tašku vytvoril Wise a je súčasťou ich zbierky na rok 2013. “Chcel som objasniť, že tašky v skutočnosti nie sú módnymi predmetmi, ale umeleckými dielami.” Zároveň som si skutočne užíval záujem módneho sveta a médií, “priznáva výtvarník.

Pozrite sa na kolekciu a presvedčte sa o jedinečnosti týchto umeleckých diel, ktoré vyzerajú ako luxusné módne predmety. Príjemnú zábavu!

Malá prípitková kabelka

ozdobné kabelky džem z krajcov chleba

Mini bagel taška od Chanel

ozdobné kabelky bagel sezam

Taška na drdol Moschino

ozdobné kabelky, rožky, maslo

Pigtailový koláč s makom odniesť

ozdobné kabelky chanel pletený koláč

Raňajková taška v retro štýle

efektné kabelky raňajky

Lahodná taška s lososom a cibuľou

ozdobné kabelky malá lososová cibuľka

Prada pletené tortové vrecko so sezamovými semienkami

ozdobné kabelky prada plait tortu

Taška na vafle Moschino

ozdobné kabelky vafle

Odroda pekárskych kúskov

ozdobné kabelky pekárenské kúsky