Čo to znamená, ak je Victoria Secret Show 2019 zrušená?

Slávna Victoria Secret Show sa organizuje od roku 1995. Štíhle, závideniahodné elegantné a obľúbené modelky sa prechádzajú po móle vo veľkolepej spodnej bielizni ozdobenej šperkami a perím. Často nosia anjelské krídla, a preto sa im hovorí aj VS anjeli. Ale na niekoľko rokov popularita tejto show výrazne klesla. Ide tak ďaleko, že sa očakáva, že šou bude zrušená v roku 2019. To už má Shanina Shaik ktorý sa prvýkrát dostal na mólo pre Victoria Secret v roku 2011. Stalo sa to nedávno v rozhovore pre Daily Telegraph.

Shanina Shaik vystupuje pre Victoria Secret už niekoľko rokov

15. ročník podujatia CFDA Vogue Fashion Fund

Shanina Shaik na tajnej show Vicoria

Slová modelky vyjadrili ľútosť nad tým, že Victoria Secret Show sa tento rok pravdepodobne neuskutoční. „Nie som na to zvyknutá,“ pokračovala, „pretože tento rok väčšinou v tomto čase chodím po javisku ako anjel.“.

  28-ročná modelka tiež dodala: „Som si istá, že sa niečo v budúcnosti stane, som o tom viac ako presvedčená.“ Jej prekvapujúce vyhlásenie stále nepotvrdila oficiálna tlačová správa spoločnosti. Táto správa o neúspechu show je stále považovaná za fámu.

Mnoho modeliek sa preslávilo vďaka Victoria Secret Show

victoria secret - ázijská kráska

Ďalšie informácie o tejto téme

Už v máji tohto roku sa objavili prvé neoficiálne klebety, že o pokračovaní tejto akcie sa ešte len uvažuje. Človeka by v tejto chvíli napadol iný projekt alebo formát na prezentáciu produktov Victoria Secret. Teraz sa necháme prekvapiť, či je to pravda a ako bude nové predstavenie vyzerať.

Pre show sú typické anjelské krídla v rôznych farbách

červené šaty viktoria tajomstvo

Príbeh Victoria’s Secret Show

Victoria Secret Show sa v newyorskom hoteli Plaza konala prvýkrát v roku 1995. Prvé veľké mediálne vysielanie sa uskutočnilo v roku 1999 a zúčastnilo sa ho niekoľko televíznych kanálov. V roku 2001 zaplo televíziu pre túto šou viac ako 12 miliónov ľudí a počty boli podobné až do roku 2017. Od tej doby šou, zdá sa, stratila na popularite, pričom v roku 2018 to bolo iba 3,3 milióna. Tieto zlé výsledky podnietili túžbu obnoviť všetky aspekty podnikania Victoria Secret. Ide o lepší marketing, pozíciu značky a plánovanie nákladov. Podľa manažéra a vedúceho obchodu nebola táto nízka sledovanosť prvým znakom toho, že veci nejdú podľa plánov. Tieto slabé výsledky však už nebolo možné ignorovať a jasne ukazujú, že je potrebné niečo urobiť.

Manažéri Victoria Secret musia prísť s konceptom, ktorý je pre ženy hodnejší

tajomstvo viktorie - gigi hadid

Spravodlivý prístup k ženám

Jedným z možných vysvetlení tohto vývoja na Victoria Secret Show je zvýšená citlivosť na vnímanie žien. Vzhľad modeliek v sexi spodnej bielizni nesmie za žiadnych okolností robiť zo ženského pohlavia objekt sexizmu a diskriminácie. Individualita, charizma a osobnosť musia prísť do popredia, aby sa ženy cítili dôstojne. Pozrime sa, či sú tieto hodnoty lepšie prítomné v novom formáte Victoria Secret Show.

Ďalší klasický obrázok s krídlami 

tajomstvo viktorie - myšlienka anjela

Ako budú vyzerať ďalšie formáty Victoria Secret Show??

za fázou tajomstva viktorie