Pánske nohavice podľa aktuálnych trendov roku 2016

Moderné pánske nohavice 2016

2016 ponúka najrozmanitejšie moderné nohavice pre ženy aj pre mužov. Tento článok venujeme pánskym trendom. Pripravte sa na tony nádherných vzorov a farieb!

Verte nám, je skutočne ťažké dať to všetko v usporiadanej forme. Myslíme si však, že vám môžeme poskytnúť dobrý prehľad o pánskej nohavicovej móde.

Aktuálne trendy v oblasti pánskej módy

Pánske nohavice 2016 trendy farby moderné nohavice pánske obrázky

Moderné nohavice pre mužov, ktorí si potrpia na módu

Pánske nohavice trendy prúžky moderné nohavice aktuálna pánska móda

Klasické modely v aktuálnych farbách

Pánske nohavice 2016 trendy farby moderné nohavice pánske

Moderné ceruzkové nohavice pre mužov

Moderné pánske nohavice na ceruzku sú ideálne súčasťou súčasného trendu „smart casual“. Vyzerajú dostatočne elegantne na formálne príležitosti, ale sú vhodné aj pre ležérnejší vzhľad. Najlepšie je vybrať si medzi monochromatickými modelmi a modelmi s modernými výtlačkami.

Obzvlášť obľúbené sú romantické modely so zvislými pruhmi

Pánske nohavice trendy moderné nohavice aktuálna pánska móda

Pánske úzke nohavice

V roku 2016 zostanú skinny pánske nohavice aktuálne. Zdôrazňujú krásne línie tela štíhlych mužov. Vychudnuté modely nájdete aj v mnohých rozmanitých výtlačkoch.

Úzke pánske nohavice s potlačou

Pánske nohavice trendy moderné nohavice aktuálna pánska móda z móla

Elegancia s moderným nádychom

Pánske nohavice 2016 trendy moderné nohavice pánske tesné na zips

Svetlé pánske nohavice so vzormi

Odvážnym mužom, ktorí radi pútajú pozornosť, móda v súčasnej dobe ponúka veľa. Pánske nohavice sú v súčasnosti v žiarivých odtieňoch s veľkým počtom vzorov. Vyzerajú krásne, ale zároveň predstavujú veľkú výzvu. Hlavnou ťažkosťou pri nich je skombinovať ich s inými časťami oblečenia.

Pánske nohavice v jasných odtieňoch

Pánske nohavice trendy moderné nohavice aktuálna pánska móda street look

Roztrhané modely džínsov

Aktuálnym rokom 2016 sú modely roztrhaných džínsov. Často k nim patria kúsky látky v rôznych odtieňoch. Roztrhané modely sa objavujú v roku 2016 v štýle farebných blokov. Módni návrhári naďalej radia kupovať si rifle strihané ceruzkou.

Rifle z móla

Pánske nohavice trendy moderné nohavice aktuálne pánske módne riflové nohavice

Semiš a zamat

Nohavice zo semišu a zamatu sú skutočným hitom roku 2016. Vo väčšine módnych kolekcií sú spárované s jasnými nuansami. Kombinujte s bundou alebo bundou z vhodnej látky. Tiež by ste si mali vybrať zaujímavé, ale zároveň zdržanlivé farby.

Dokonalý výsledok je zaujímavý a štýlový

Pánske nohavice trendy teplé farby moderné nohavice

Pánske nohavice s nohavicami

Nohavice pánske nohavice sú v súčasnej dobe veľmi dobre v súlade s aktuálnymi trendmi. Módni návrhári ich interpretovali neuveriteľne rozmanitým spôsobom. Pánske nohavice k zodpovedajúcim nohaviciam sú vhodné prakticky na všetky príležitosti – do práce, do kancelárie i na voľný čas.

Pánske nohavice 2016 trendy farby moderné nohavice pánska zimná móda

Vojenské pánske nohavice

Vojenský štýl je v roku 2016 stále dobre zastúpený na módnych pódiách. Inováciou v porovnaní s predchádzajúcimi sezónami je veľký počet vreciek na nohaviciach. Tento rok majú všetky módne domy odlišné názory.

Moderné pánske nohavice vo vojenskom štýle

Pánske nohavice trendy moderné nohavice pánska móda čierne pánske nohavice trendy moderné nohavice aktuálna pánska módaPánske nohavice trendy moderné nohavice pánska móda

Pánske kožené nohavice

Nosenie pánskych kožených nohavíc je veľmi odvážne rozhodnutie. Z tohto dôvodu sú v módnych kolekciách veľmi zriedkavé.

Lederhosen pre mužov

Pánske nohavicové strihy a farby moderné nohavice pánske

Robustný, mužský štýl

Vo všetkých oblastiach pánskej módy vidíme v roku 2016 návrat k veľmi robustnému, drsnému a veľmi mužnému štýlu. Táto tendencia je výrazná v športovej móde a pánskych účesoch. Ak sa však pozriete bližšie, zistíte to aj na elegantných pánskych nohaviciach. Ukazujú klasický, nie príliš široký a nie príliš tesný strih. Sú tiež vyrobené z tkanín, ktoré vyzerajú dosť drsne.

Mužská pánska móda z móla

Pánske nohavice 2016 trendy farby moderné nohavice pánska móda

2016 nám ukazuje množstvo úspešných interpretácií už známych modelov pánskych nohavíc. Na jednej strane pôsobia tradične a univerzálne. Malé detaily vo vzore a starostlivo vybrané textílie zároveň zdôrazňujú prirodzenú a individuálnu krásu tela. Doprajte si teda s pokojným svedomím niekoľko nových modelov! Určite budú dlho aktuálne a budú vám dobre slúžiť!

Modrá je mužská farba

Pánske nohavice, trendy, moderné nohavice, aktuálna prehliadková móda

Ležérny blejzer a nohavice so záhybom

elegantné pánske nohavice trendy moderné nohavice pánske

Ležérny, ale stále veľmi elegantný

Pánske nohavice 2016 trendy farby moderné nohavice pánska dráha móda

Pánske nohavice po členky v červenej farbe

Pánske nohavice 2016 trendy farby moderné nohavice pánske červené nohavicePánske nohavice trendy 2106 moderné nohavice pánske Pánske nohavice 2016 trendy farby moderné nohavice pánska letná módaPánske nohavice 2016 trendy moderné nohavice pánskePánske nohavice, trendy, moderné nohavice, aktuálna pánska módaPánske nohavice 2016 trendy pastelové farby moderné nohavice pánskePánske nohavice 2016 trendy moderné nohavice pánske Pánske nohavice krátke i dlhé moderné nohavice pánskeTrendy v pánskych nohaviciach, moderné nohavice, aktuálna ležérna pánska móda Pánske nohavice moderné nohavice aktuálne trendy pánskej módy Pánske nohavice trendy moderné nohavice aktuálna pánska móda ružové pánske nohavicePánske nohavice Trendové moderné nohavice so záhybom