Šperky Moonstone – drahokam, ktorý prináša šťastie a nádej

Mesačný kameň prináša šťastie a nádej

Mesačný kameň je dobrým lunárnym spoločníkom pre milióny ľudí na celom svete. Ako naznačuje jeho názov, je silne ovplyvňovaný fázami mesiaca. Jeho vlastnosti sa zvyšujú, keď mesiac rastie. Presne vtedy dostane svoju špecifickú chladnú auru. V súčasnosti minerál vytvára mýtické a magické vlastnosti.

Efekt drahokamov: mesačný kameň

Mesačný kameň šperky mesačné kamene drahokamy znamenie zverokruhu Ryby

Moonstone šperky drahokamy zverokruh kamene mesačný kameň

Spln a mesačný kameň

Prsteň so šperkami z drahokamov Moonstone

Mesačný kameň a znamenia zverokruhu

Mesačný kameň svoje pozitívne vlastnosti rozvíja najsilnejšie v znameniach zverokruhu Škorpión a Býk. Pozitívny účinok tohto kameňa je obzvlášť evidentný v jeho praktických aspektoch. Temperament ľudí Býka je udržiavaný v rozumných medziach. Je dobre známe, že pokiaľ ide o materiálne problémy, tieto presahujú hranicu normálu. Vďaka mesačnému kameňu sa Býk stane šetrným namiesto toho, aby bol skúpy; namiesto toho, aby sa bál straty, môže začať premýšľať o investíciách. V Škorpiónoch mesačný kameň pomáha udržať pod kontrolou útoky hnevu a iné nežiaduce prejavy emócií.

Napichovacie náušnice Moonstone

Náušnice zo zverokruhu drahokamy drahokamy

Mesačný kameň a spln

Všetci ľudia, ktorí sa narodili za splnu, môžu byť tiež veľmi dobre ovplyvnení mesačným kameňom. Najlepšie je, ak sú šperky s mesačným kameňom pripevnené k striebornej retiazke alebo potiahnuté striebrom. Tento drahý kov je silne spojený s mesiacom a nie so slnkom ako zlato.

Prsteň z mesačného kameňa

Mesačný šperk drahokamy znamenie zverokruhu Ryby prsteň

Náušnice

Šperky visiace na náušnice z kameňa Moonstone

Noste mesačný kameň, ak sa narodíte v prvý deň týždňa

Ak ste sa narodili v prvý deň týždňa, mesačný kameň je pre vás tiež veľmi prospešný. Pondelok je spojený so silnými účinkami mesiaca. Mesačný kameň chráni pred zlými vonkajšími vplyvmi. V prípade, že budete mať tendenciu, budete menej zasnení. Ak trpíte empatiou a nedostatkom síl, získate viac energie. V dome môžu byť tieto šperky umiestnené na parapete a prispejú k emocionálnej rovnováhe v celom dome.

Krásne prívesky vyrobené z mesačného kameňa 

Prívesky na šperky z mesačného kameňa drahokamy znamenia zverokruhu Prívesok so šperkami z drahokamov MoonstoneMoonstone šperky drahokamy reťazec zverokruhu

Drahé kamene a ich účinky

Prívesok na šperky z drahokamov Moonstone

Náhrdelník z mesačného kameňa

Moonstone šperky drahokamy zverokruh reťazec moonstone

Prsteň mesačného kameňa v tvare slzy 

Moonstone šperky drahokamy zverokruh prsteň slza