Pomarančová kôra – 7 zlatých pravidiel proti celulitíde

Bojujte s pomarančovou kožou

Pochopte a ošetrujte pomarančovú kôru

Nikto by nepoprel, že pomarančová kôra je super vážny problém, ktorý sa týka každého. Dôsledky sú z veľkej časti aj psychické. Ničia sebavedomie žien, ktorých sa to týka. Tejto výzve čelí viac ako 70% žien.

Pomarančovú kôru máte väčšinou na nohách, zadku a žalúdku.

Je ťažké redukovať alebo dokonca zbaviť pomarančovú kôru. Ale to nie je v žiadnom prípade nemožné. Tu je pár tipov, ktoré by v tejto súvislosti určite mohli pomôcť.

Uvedomte si, čo vlastne pomarančová kôra predstavuje

pomarančová kôra anticelulitídna masáž

Aj tu platí pravidlo: s čím vieš, s tým sa dá ľahšie bojovať. S pomarančovou kôrou to nevyzerá inak. Pomarančová kôra je veľmi nepríjemná a nezodpovedá súčasným predstavám o estetike. V žiadnom prípade by ste si nemali myslieť, že ide o chorobu.

Tvorba väčšinou súvisí s hromadením tuku, vody a toxínov. Tiež sa predpokladá, že je spojený s hormónmi. Tukové bunky sa zhromažďujú pod kožou, šíria sa a tak máte na konci nerovnú pleť.

Tipy na identifikáciu pomarančovej kôry

Vzhľadom na množstvo záberov v médiách si pomarančovú kôru len ťažko pomýlite s niečím iným. Je spojená s nárastom v určitých zónach. Môžete to okamžite povedať. Koža navyše vyzerá ako pomaranč. Majú na koži niečo ako účty.

Tieto sú obzvlášť viditeľné pri stlačení rôznych oblastí

objavte pokožku ošetrujúcu pomarančovú kôru

Faktory, ktoré výrazne podporujú tvorbu orgánovej pokožky u žien

Väčšinou ním trpia ženy a dôvodmi sú hormóny. Ale zlé stravovacie návyky tiež hrajú veľmi veľkú úlohu. Vedeli ste, že napríklad ázijské ženy majú kožu orgánov oveľa menej často ako Európanky?

7 zlatých pravidiel, vďaka ktorým udržíte pokožku orgánu mimo

Najprv by ste si mali úprimne odpovedať na nasledujúcu otázku: Máte normálnu váhu? Áno, tí štíhli majú aj kožu orgánu. Avšak tým, že schudnete, ak máte malú alebo väčšiu nadváhu, určite toho veľa stratíte. Alkohol, cukor a soľ sú v tomto ohľade skutočne zlé.

Citrusové plody sú obzvlášť účinné proti celulitíde

nápoje proti celulitíde z pomarančovej kôry

Za druhé, mali by ste sa naučiť správne mixovať a kombinovať potraviny. Mäsové cestoviny s chlebom sú naozaj zlé … tieto jedlá si môžete dovoliť. Ale musia byť v rozumných, alebo skôr znížených množstvách. Tiež by ste sa im mali vyhnúť neskoro večer.

Po tretie, musíte piť dostatok vody.

Pre väčšinu ľudí je požadované množstvo 1,5 litra denne

pomarančová kôra anticelulitídová pitná voda

Po štvrté, v športe by ste mali byť veľmi aktívni. Najlepšie je kombinovať intenzívne cvičenie s behom, behom alebo chôdzou asi 15 minút denne.

Športujte každý deň

gymnastika proti celulitíde z pomarančovej kôry

Po piate, používajte špeciálnu kozmetiku. Samo o sebe, bez ďalšieho úsilia, to nemôže problém vyriešiť. Ale môže to tento proces urýchliť a ísť dlhou cestou k tomu, aby ste vyzerali dobre.

Nájdite ten správny krém proti celulitíde

krém proti celulitíde z pomarančovej kôry

Po šieste: Mali by ste podporovať krvný obeh. V žiadnom prípade by ste nemali sedieť príliš dlho. Aj keď to vaša práca zahŕňa, pravidelne vstávajte a cvičte.

Po siedme, nevzdávaj sa! Väčšina ľudí má názor, že pomarančová kôra je neprekonateľná. V boji s nimi teda nerobia žiadny pokrok. Veľký podiel má aj kozmetický priemysel, ktorý chce predávať svoje výrobky. Ale nevzdávaj sa! S pomarančovou kôrou môžete bojovať.

Očistite pokožku takýmito masážnymi kefkami

kefka proti celulitíde z pomarančovej kôry

Pokiaľ je to možné, navštevujte wellness a kúpele pravidelne

pomarančová kôra proti celulitíde krásne nohy

Jóga je tiež perfektnou zbraňou proti celulitíde   

jógové ásany z celulitídy z pomarančovej kôry