Predpoveď horoskopu Váhy 2015

mozaika libra libra

Horoskop Váhy 2015

Podľa jeho horoskopu by mali Váhy v roku 2015 očakávať veľmi rýchle zmeny. Zážitok bude trochu rovnaký ako jazda na viedenskom ruskom kolese – pohyb hore a dole. Môžete dosiahnuť veľa úspechov, ale vždy sa dostavia po veľmi namáhavej práci.

Práve preto, že všetko bude také komplikované, by ste sa v roku 2015 mali venovať iba veciam, ktoré sú pre vás skutočne dôležité.

Nerozptyľujte svoju energiu, pretože ju budete určite veľmi potrebovať.

Váhy horoskopu – prehľad zverokruhu

horoskop libra znamenie zverokruhu

Potom nájdete aj potrebnú podporu. Bude to buď vo forme uznania od vašich kolegov, alebo od stretnutia s ľuďmi, ktorí budú povzbudzovať a prispievať k vášmu rozvoju.

Ak to urobíte, môžete si dovoliť aj určité riziká. Podľa horoskopu Váh na rok 2015 je veľký úspech možný, ak je tam predpoklad, a to absolútna koncentrácia na to, čo je dôležité..

Znamenie zverokruhu Váh – ilustrácia výtvarníka

umenie horoskop libra

Znamenie zverokruhu Váh – grafické znázornenie

grafický horoskop libra

Hviezdne súhvezdie Váhy

súhvezdí hviezda horoskop libra

Finančný horoskop Váh na rok 2015

horoskop libra financie

Nie hneď, ale ako rok postupuje, hviezdy sú také dobré, že môžete skutočne zbohatnúť. To sa však stane až od polovice roku 2015. Do tej doby musíte pracovať pomerne koncentrovane a odhodlane. Aby ste to mohli urobiť, je najlepšie vopred si dopriať dostatok času na odpočinok a cestovanie. Podľa horoskopu Váh bude vrchol profesionálneho úspechu trochu dlho čakať. Je pravdepodobnejšie, že sa to stane realitou v polovici roka.

Keď to robíte a vzhľadom na rok 2015 a váš horoskop to nemôžeme dostatočne často opakovať, musíte sa spoliehať na bezpečnosť. V skutočnosti, ak robíte všetko správne, môžete výrazne zmeniť svoj životný stav. Potom si už môžete dovoliť skvelý, exotický výlet na konci roka.

Rodina a láska v horoskope Váh na rok 2015

horoskop libra rodinná láska

Podľa ich horoskopu na rok 2015 môžu Váhy nájsť v láske relaxáciu a bezpečie. To je samozrejme skvelé, pretože vzhľadom na namáhavú prácu je to rozhodne veľmi dôležité.

Zvlášť v prvom polroku sa staré priateľstvo môže skončiť milostným príbehom ako z filmu. Apríl bude dramatickejší a v máji by bolo opäť ideálne dosiahnuť romantiku a harmóniu v živote skvelým výletom.

Vyberte si cieľovú destináciu sami

cestovanie horoskopom pre Libru

V letnom období, obzvlášť v auguste, sú podľa horoskopov Váh veľké rodinné akcie, ako sú svadby, zásnuby a veľké, dôležité výlety pre vzťah, bokom..

Zdravie a horoskop Váh na rok 2015

horoskop zdravie libra

Športujte pravidelne

horoskop libra športový beh

Veľa vitamínov a minerálov

horoskop libra zdravé jedlo

Výkyvy v základných oblastiach života budú mať tiež silný vplyv na tvrdý boj o ideálny tvar a najmä o dokonalú váhu. Na vysokokalorické potraviny, cigarety a nadmerné množstvo alkoholu je najlepšie zabudnúť od začiatku roka.

Najlepšie je naplánovať si veľa varenia s chia semienkami a kinoou. To môže vo všetkých ohľadoch veľmi pomôcť. V tomto ohľade môže byť veľmi nápomocná aj konzumácia zelene, horčíka a železa. A zdravý, samozrejme!