Prírodná starostlivosť o tvár, vďaka ktorej budete žiariť

Starostlivosť o tvár zvnútra – šport a prírodné ochranné prostriedky namiesto kozmetiky

Leto na jednej strane odhaľuje našu krásu. Sme šťastnejší, pretože máme viac slnka a je nám teplo. Dlhý čas trávime aj vonku. To posilňuje našu pozitívnu charizmu. Naša pokožka sa opáli a zvyčajne nás to robí aj atraktívnejšími. To je jedna strana medaily. Na druhej strane je leto pre naše oči dosť nebezpečné. Slnečné lúče sú agresívnym faktorom, ktorý urýchľuje proces starnutia v našom tele.

Pekné tipy na pleť

Orchidey starostlivosti o tvár Krása Tipy na starostlivosť o pleť

Ako nájdeme zlatú strednú cestu? Kde presne je? Ako vyzeráme v lete opálení a veselí a ako zároveň zostávame mladí? To prechádza správnou starostlivosťou o pleť.

Pokračujte v intenzívnej starostlivosti, urobte si z toho zvyk a dodržujte niektoré špeciálne pravidlá pre letnú sezónu.

Ak ste usilovní, napriek vysokému veku môžete vyzerať mladšie, ako v skutočnosti ste.

Krása z prírody

Starostlivosť o tvár bez kozmetických výrobkov krásne tipy na pleť

Všetko začína dobrou hydrogenáciou

Všetci sme už počuli, že dobrá hydratácia je kľúčom k dobrému zdraviu a mladistvému ​​vzhľadu. Ale vieš vlastne, čo to presne znamená? Po prvé, mali by ste piť dostatok vody. Ale to nestačí. Pri dennej starostlivosti o telo by ste mali použiť dostatok vody. Okrem čistiacich prostriedkov by ste si raz alebo dvakrát denne mali výdatne umyť tvár vodou. Jedzte potraviny, ktoré sú tiež bohaté na vodu, ako sú ovocie a čerstvé šaláty.

Znížte množstvo soli, pretože narúša asimiláciu vody v tele.

Pite viac vody, aby ste boli fit a krásni

Starostlivosť o tvár pite dostatok vody letnú starostlivosť o pleť

Voda – prírodný zdroj krásy a zdravia

Tipy na starostlivosť o tvár Voda čistí pokožku tváre

Pred spaním vždy odstráňte make -up

Ak pravidelne spíte s nalíčeným make -upom, môžete na to, že budete dlhodobo vyzerať mladšie, môžete zabudnúť. Aj organické produkty upchávajú póry a to bráni ich regenerácii. Pravidelným odstraňovaním týchto povrchových kozmetických výrobkov z tváre budete vyzerať mladšie. Ak nie, v istom momente ti ani mejkap nepomôže vyzerať naozaj sviežo.

Nikdy nezabudnite na denný make-up

Make -up starostlivosti o tvár odstráňte krásne tipy na starostlivosť o pleť

Nepodceňujte UV ochranu

Rozhodne by ste mali používať prostriedky, ktoré chránia vašu pokožku a vlasy pred UV lúčmi. Niektorí ľudia neveria kozmetickému priemyslu. Nekupujú si pleťovú vodu ani krém na ochranu pred UV žiarením, pretože nechcú svoje telo ošetrovať chemikáliami. To je dobré, ale existuje mnoho ďalších alternatív a ak chcete získať mladistvý vzhľad, mali by ste si vybrať jednu z nich. Túto úlohu môže hrať množstvo esenciálnych olejov.

UV ochrana pred slnkom 

Letná starostlivosť o pleť UV mliečny krém

Navyše, slnko by ste mali jednoducho používať zodpovedne. V horúcom počasí nechoďte na pláž ani neležať na terase alebo trávniku bez slnečníka, urobte to skoro ráno alebo neskoro popoludní.

Noste šatky a klobúky. Vďaka tomu bude vaša pokožka zdravá a vyhnete sa nebezpečenstvu spojenému s prehriatím a popáleninami pokožky.

V slnečných dňoch noste klobúk!

Letná starostlivosť o tvár s klobúkom z mliečneho krému v mlieku

Veľa cvičte

Skutočná krása pochádza zvnútra. Myslíme tým, samozrejme, zdravý emocionálny postoj k životu. Podľa nášho názoru to zahŕňa veľa cvičenia a športu. Vďaka tomu zbavíte svoje telo toxínov a úplne prirodzeným spôsobom zastavíte proces starnutia. Zdravie si môžete výrazne zlepšiť aj športom a cvičením. Oni najlepšie vedia, aké jedlo vám dodá energiu alebo či potrebujete viac vody. Zdravá strava nie je niečo, do čoho by ste sa mali nútiť, musí byť prijatá ako niečo úplne prirodzené.

Všetky športy sú prospešné pre vašu pokožku a telo

Pravidelné cvičenie starostlivosti o tvár Behanie Tipy pre peknú pokožku

Vyhnite sa stresu

Krásna pokožka je znakom toho, že život berieme taký, aký je. Máme radosť zo všetkých pekných vecí v každodennom živote napriek ťažkým situáciám, do ktorých sa dostávame. Vrásky sú znakom nášho znepokojenia. Je teda vašou zodpovednosťou, aby ste filozoficky prijali život a chránili sa pred každodenným stresom.

Pravda je jednoduchá: Každý, komu sa napriek svojmu pokročilému veku podarí vidieť veci ležérne, vyzerá tiež mladistvejšie.

Stres môže vašu pokožku iba starnúť

Starostlivosť o tvár vyhýbajte sa stresu krásna starostlivosť o pleť

Doprajte si v noci dostatok spánku

Krásna pokožka bez spánku – to nie je možné! Netvrdíme, že by ste sa mali párty a nočného života úplne vzdať. V noci však musíte dobre a dlho spať. To pomáha regenerácii ako nič iné a vďaka tomu vyzeráte mlado.

Spánok je, naopak, pre vašu pokožku veľmi zdravý

Starostlivosť o tvár zdravie a pokojný spánok tipy pre krásnu pokožku

Nebojte sa staroby

Poobzeraj sa! Existuje toľko ľudí, ktorí napriek svojmu veku vyzerajú mladšie, ako v skutočnosti sú. To môžete dosiahnuť aj správnym zmýšľaním. Najdôležitejšie je zostať optimistickým a pozitívnym. K tomuto postoju tiež patrí nebáť sa staroby, ale užívať si život každú chvíľu. To, ako aj životná úroveň, ktorá sa vďaka vede každým dňom zlepšuje, nám zaisťuje, že vyzeráme zásadne mladšie. Takže sa len toľko netrápte a užívajte si život v každom veku!

Krásna pokožka v každom veku – žiadny problém! 

Starostlivosť o tvár krásna pokožka v každom veku

Prírodná starostlivosť o tvár

prírodné tipy na starostlivosť o tvár

Čajové vrecúška proti tmavým kruhom

Prírodné masky na tvár Čajové vrecúška krásne tipy na pleť

Krása z prírody cez správnu tvárovú masku

Starostlivosť o tvár vyhýbajte sa stresu krásne pleťové masky na tvár