Ročný horoskop 2021 – čo predstavujú hviezdy pre šesť znamení zverokruhu?

Na začiatku nového roka sa netrpezlivo očakáva astrologická predpoveď na rok 2021. Zvlášť potom, čo sme v roku 2020 zažili ťažké časy, dúfame v niečo lepšie. Ako sme vysvetlili v prvej časti nášho ročného horoskopu 2021, náš súkromný a profesionálny život budú tento rok do značnej miery ovládať planéty Jupiter a Saturn. Kým Jupiter znamená rast, optimizmus, sebavedomie a spravodlivosť, jeho protivník Saturn prináša do každodenného života viac zmyslu pre povinnosť, umiernenosť a poriadok. Stretnutie dvoch gigantov slnečnej sústavy 21. decembra 2020 umožňuje astrológom hovoriť o novej energii. Zvlášť po planetárnej konštelácii v polovici januára (16. januára) to bude skutočne vzrušujúce. Jupiter a Saturn sa lúčia, rovnako ako Venuša. Ale kvôli tomu sa objaví Merkúr a Mars je vysoko na hviezdnej oblohe. V tomto ohľade astrológovia v ročnom horoskope 2021 očakávajú šťastné životné podmienky, rozvoj nových síl a nestále procesy v politickom a sociálnom živote..

Ročný horoskop 2021: V novom roku by malo byť všetko inak, súkromne, sociálne, politicky, ekonomicky!

Ročný horoskop 2021 všetko budú rôzne šťastné chvíle pre všetky znamenia zverokruhu vo zverokruhu

Sme na začiatku novej éry.

Ročný horoskop 2021 ľudstvo je na začiatku novej éry

 Ročný horoskop 2021: Aké sú hviezdy pre šesť znamení zverokruhu v novom roku??

Váhy (24. 9. – 10. 10.)

Tí, ktorí sa narodili vo Váhach, si za posledný rok veľa prešli a zažili. Teraz je načase premýšľať o tom, ako chcete ďalej žiť. Rozhodne by ste nemali dumať, ale rozvíjať si víziu. Urobte to typickým pre váhy, vážte znova a znova! Túžba po novom bude ľudí Váh sprevádzať po celý rok. Okrem toho rozvíjajú silné sebauvedomenie a prejavujú v sebe viac extravagancie. Krása ich stimuluje a život Váh sa v roku 2021 ukáže v celej svojej kráse.

Horoskop váhy 2021: Nečakané stretnutie v septembri prináša dobré šance na dlhodobé partnerstvo.

Ročný horoskop 2021 Váhy neočakávané stretnutie v septembri dobré šance na dlhodobé partnerstvo

Ročný horoskop 2021: Narodení Škorpióni sa v novom roku viac zamerali na seba.

Ročný horoskop 2021 Narodení Škorpióni sa v novom roku viac zameriavajú na seba.

Škorpión (10/24 – 11/22)

V novom roku budú musieť škorpióni zastaviť nudu! V januári môžete mať opäť motýle v žalúdku a zažiť horúci flirt. Aj po profesionálnej stránke to na začiatku roka stále prebieha. Narodení Škorpióni musia pracovať takmer nepretržite, pretože sa od nich vyžaduje veľa. Až na konci roku 2021 sa môžu tešiť na bohatú úrodu a vidieť dobré výsledky svojej práce. V takýchto dynamických podmienkach by mali narodení Škorpióni myslieť aj na beh alebo jogu, aby mohli lepšie a jednoduchšie bojovať proti stresu v práci..

V novom roku bude musieť Strelec preukázať veľa trpezlivosti.

Ročný horoskop 2021 Strelec ukazuje veľa trpezlivosti, mladá žena si užíva panoramatický výhľad na more

Strelec (23. 11. – 12. 12.)

V horoskope narodenom v roku 2021, v ktorom sa narodil Strelec, je veľa pádov a vzostupov, a to osobne aj profesionálne. Najdôležitejšou vecou pre tohto zverokruhu by bolo byť vždy trpezlivý a nič neponáhľať! V roku 2021 zažijete veľa pohybu v každodennom živote, rozvíjate skvelé nápady a spoznáte veľa nových ľudí. V oblasti lásky a vášne prežíva Strelec milé prekvapenia a podľa výročného horoskopu 2021 by jeho mileneckému šťastiu nemalo nič stáť v ceste. Strelec čelí novým výzvam aj vo svojom zamestnaní, ale dobre vyrástol a odvážne vykročí na cestu svojho ďalšieho rozvoja. Nový rok bude skrátka pre toto znamenie zverokruhu naozaj pestrý!

 Kozorožcovi sa v roku 2021 konečne splní dlho očakávaný kariérny sen.

Ročný horoskop 2021 Kozorožec dobré šance na strmú profesionálnu kariéru veľa šťastia

Kozorožec (22.12 – 20.01)

Po turbulentnom roku 2020 sa narodením Kozorožca začínajú nové, hlboké procesy, v ktorých sa vyvíja nové vedomie. Preto Kozorožec len ťažko môže očakávať pokojné časy, pretože jeho život sa akosi míľovými krokmi rozvíja. Okrem silného vplyvu Jupitera a Saturnu pociťujú vplyv Pluta aj tí, ktorí sa narodili v Kozorožcovi. Táto planéta znamená hlboké zmeny a silu psychického potenciálu. Pre Kozorožca to znamená len jednu vec: strmú profesionálnu kariéru, o ktorej sa tomuto znameniu zverokruhu dlho snívalo. Kozorožci rozvíjajú novú škálu vízií a stavajú most cez minulosť. Teraz sa veci pozerajú len hore, osobne a profesionálne!

 Podľa výročného horoskopu na rok 2021 má Vodnár najlepšie podmienky pre veľké šťastie!

Ročný horoskop Vodnár 2021 najlepšie podmienky pre šťastný rok

Vodnár (01/21 – 02/19)

Každý narodený Vodnár zažije v Novom roku svoje najväčšie šťastie! Znamenie zverokruhu sa zamiluje vo februári a po celý rok sa vznáša na deviatej oblačnosti. Vodnár sa však rád drží svojej slobody, a tak si na radikálne rozhodnutia v súkromnom živote netrúfa. Ako Vodnár by ste preto mali byť opatrní, možno v polovici roka zlyhá láska. Máte však určite šťastnú ruku vo financiách a kariére. Zostaňte pokojní a odvážni, do konca decembra 2021 vám všetko perfektne vyjde! Toto je určite váš šťastný rok!

 Ryby sú romantici vo zverokruhu.

Ročný horoskop 2021 Ryby, najväčší romantici v chlapcovi zverokruhu, panoramatický východ slnka

Ryby (02/20 – 03/20)

O tom, že sú Ryby veľmi citlivé a romantické, niet pochýb. V Novom roku nadišiel čas, aby sa aj oni cítili skvele. Venuša, rastlina lásky a erotiky, vás v prvých týždňoch nového roka prekvapí hlbokými pocitmi lásky. Vždy to tak emocionálne pokračuje, len medzi koncom mája a polovicou júla môžu mať ryby určité problémy. Čo sa týka práce a financií, presne vedia, čo chcú dosiahnuť. Pomáha im to priblížiť sa k svojim cieľom s plnou silou. Merkur tiež podporuje ich nadšenie pre prácu, aby tí, ktorí sa narodili v Rybách, mohli v roku 2021 vo svojej práci bodovať kreativitou a novými iniciatívami. Pred ďalším krokom však musíte neustále venovať určitý čas triedeniu svojich myšlienok.

 Teraz aspoň viete, čo pre vás hviezdy znamenajú!

Ročný horoskop 2021 planét v slnečnej sústave, aké sú hviezdy

Extra tip: Všetky znamenia zverokruhu musia mať na pamäti blízku konšteláciu Jupitera a Saturnu. Interakcia týchto dvoch planét podľa astrológov spúšťa vývoj, ktorý tu s nami bude ďalších 20 rokov. Teraz je veľká šanca, že zmeníme spôsob, akým myslíme a konáme.

 Ročný horoskop 2021 môže byť vašim dobrým sprievodcom počas nasledujúcich 12 mesiacov.

Ročný horoskop 2021 je dobrým sprievodcom na nasledujúcich 12 mesiacov