Slnečné okuliare pre ženy, ktoré si potrpia na štýl – trendy v doplnkoch

Slnečné okuliare pre ženy, ktoré zodpovedajú letným trendom 2016

Plánujete ešte letnú dovolenku? Alebo si predsa len chcete kúpiť doplnok na zlepšenie nálady o niečo neskôr v tejto sezóne? Už ste si toto leto kúpili nové slnečné okuliare??

Ak ste to ešte neurobili a stále to chcete urobiť, kúpte si model, ktorý je v súlade s najnovšími trendmi! Takže, za prvé, máte niečo veľmi aktuálne, a za druhé-získate model, ktorý bude pravdepodobne módny ešte dlhé roky. Pretože také sú moderné slnečné okuliare.

Aké sú trendy v slnečných okuliaroch

Slnečné okuliare dámske módne trendy doplnky ochrana pred slnkom letná móda

Slnečné okuliare ženy: Reflexný efekt – horúci letný trend

farebné reflexné slnečné okuliare dámske módne trendy doplnky

Kúpte si slnečné okuliare v správnej veľkosti

Existuje mnoho moderných modelov slnečných okuliarov a líšia sa farbou a tvarom. Jedna vec však zostáva konzistentná a tou je ich veľkosť! V tejto sezóne sa dizajnéri zhodujú, že všetko by malo byť predimenzované. Nech sa páči, táto tendencia má niekoľko veľmi praktických aspektov. Takéto slnečné okuliare vás lepšie chránia pred slnkom.

Prehľad módnych modelov

Slnečné okuliare dámske módne trendy doplnky letná móda

Motýľové slnečné okuliare

V posledných sezónach sme svedkami veľkého návratu v slnečných okuliaroch. V 50. a 60. rokoch boli veľmi obľúbené. Moderní dizajnéri čerpajú inšpiráciu pre nové modely presne z tejto doby.

Môžete sa pre to rozhodnúť, ak chcete vyzerať elegantne a luxusne.

Čo sa týka tvaru tváre, sú veľmi vhodné pre ľudí s vysokým čelom a širokými lícnymi kosťami.

Priaznivci klasiky sa môžu rozhodnúť pre monotónne varianty a tí odvážnejší medzi vami môžu zvoliť ozdobné modely

Vyberte si extravagantné slnečné okuliare

Slnečné okuliare dámske módne trendy doplnky náušnice letná móda

Okrúhle okuliare

V prípade okrúhlych modelov by ste to napriek všeobecnému trendu nemali s veľkosťou preháňať. Ak sklo trochu vyčnieva z rámu, pôsobíte trochu extravagantnejšie. Pútavé pohľady sú v tejto sezóne.

Trendové slnečné okuliare okrúhleho tvaru

reflexné slnečné okuliare dámske módne trendy doplnky letná móda

Piloti – slnečné okuliare

Niektoré dizajnérske modely tento rok čerpajú inšpiráciu zo známych slnečných okuliarov pre letcov zo 70. rokov. Vyzerajú veľmi dobre na ženách aj na mužoch.

Futuristické modely

Láska k nadpozemským rozmerom je evidentná aj v oblasti slnečných okuliarov. Tento rok sa futuristické modely slnečných okuliarov vyznačujú geometrickými a abstraktnými tvarmi.

Skutočný klenot

Dizajnové slnečné okuliare dámske módne trendy doplnky náušnice letná móda

Najpopulárnejšie značky

Versace, Gucci, Prada sú značky, ktoré v nových modeloch tento rok rozbúšia srdcia ich fanúšikov. Nezabudnite sa pozrieť na ich zbierky slnečných okuliarov!

Priehľadné alebo so zrkadlovým sklom? Alebo oboje v jednom?

Slnečné okuliare Dolce a Gabbana

Slnečné okuliare Dalce a Gabanna Dámske módne trendy Doplnky Letná móda

Slnečné okuliare s čírymi a zrkadlovými sklami sú ďalším trendom tohto leta. Takéto modely sú tiež praktické. Číre sklo je pre vás vhodné, ak máte problémy so zrakom.

Ombre efekt

Efekt ombre začal v oblasti účesov a šíri sa stále viac. Teraz sa stretávame aj s rámami ombre zo slnečných okuliarov. Rámy sa zvonku rozjasnia.

Slnečné okuliare s rámom z ombre

Slnečné okuliare dámske módne trendy doplnky okrúhle slnečné okuliare

Pôvodné monochromatické farebné palety

Monotónne modely sú tiež palcové. Môžete ich však nájsť v rôznych odtieňoch. Dominujú pôvodné nuansy ružovej, béžovej, čiernej, červenej a bordovej.

Okuliare v retro štýle sú tiež veľmi in

okrúhle slnečné okuliare dámske módne trendy doplnky letná móda

Začnite obrázkom, ktorý chcete túto sezónu sprostredkovať, a dodajte svojmu vzhľadu konečný vzhľad vďaka zodpovedajúcemu modelu slnečných okuliarov. Myslite aj na praktický aspekt – chráňte oči pred slnkom!

Dizajnové slnečné okuliare od Celine

Slnečné okuliare Celine čierne dámske módne doplnky

Dizajnové doplnky k slnečným okuliarom okuliare pre mačacie oči čierny rám Dizajnové slnečné okuliare dámske mačacie oči módne trendy doplnky Dizajnové slnečné okuliare dámske módne trendy doplnky tvar okuliarov Dizajnové slnečné okuliare dámske módne trendy doplnky módne okuliare Dizajnové slnečné okuliare dámske módne trendy doplnky okuliare pre mačky Dizajnové slnečné okuliare dámske módne trendy doplnky čierny rám Dizajnové slnečné okuliare dámske módne trendy doplnky leto 2016 Dizajnové slnečné okuliare dámske módne trendy doplnky slnečné okuliare modré Dizajnové slnečné okuliare dámske módne trendy doplnky slnečné okuliare žlté Dizajnové slnečné okuliare dámske módne trendy doplnky slnečné okuliare okrúhle Dizajnové slnečné okuliare dámske módne trendy doplnky street fashion Doplnky dámskych slnečných okuliarov k módnym trendom moderné slnečné okuliare pre ženy módne trendy doplnky moderné slnečné okuliare reflexné okolo žien módne trendy doplnky reflexné značkové slnečné okuliare dámske módne trendy doplnky Slnečné okuliare Náramkové hodinky Lodičky Dámske módne doplnky Slnečné okuliare, módne doplnky pre ženy Doplnky k dámskym módnym trendom uvedomujúcim si slnečné okuliare Slnečné okuliare dámske módne trendy 2016 doplnky letná móda Slnečné okuliare tvar farby dámske módne trendy doplnky Slnečné okuliare svetlý rám dámske módne doplnky Reflexné dámske slnečné okuliare, módne doplnky Doplnky k dámskym módnym trendom, slnečné okuliare Slnečné okuliare reflexné žlté okrúhle dámske módne trendy doplnky Reflexné slnečné okuliare okolo doplnkov módnych trendov pre ženy Reflexné slnečné okuliare okolo žien s módnymi doplnkami Slnečné okuliare reflexné dámske módne doplnky Slnečné okuliare reflexný dámsky módny doplnok letná čiapka Slnečné okuliare- reflexné prvky okolo dámskych módnych doplnkov Slnečné okuliare okolo dámskych módnych doplnkov Slnečné okuliare okolo dámskej módy dámske módne doplnky