Spice Girls opäť spolupracujú! Zistite viac o svojom novom projekte

Spice Girls momentálne pracujú na novom projekte. Zapojená je celá kapela vrátane Victorie Beckham. Táto správa prišla krátko po tom, ako film, ktorý animovali, objednal Paramount Pictures. V súčasnosti majú dievčatá viac ako 40 – Mal C má 45, Geri Horner 47, Mel B 44 a Emma Burton 43 a sú vo výbornej forme. Victoria Beckham má momentálne 45 rokov a ako som povedal, bude tam aj ona, aj keď niektorí o tom spočiatku pochybovali.

Obrázky z animácie so Spice Girls

zapísané koreničky

O 13 rokov neskôr …

Po 13 rokoch sa Spice Girls opäť dali dohromady. Pri tejto príležitosti zorganizovali turné a Victoria Beckham sa nezúčastnila. V tom čase sa snažila presadiť niektoré svoje vlastné plány v oblasti hudby. Napriek tomu sa zdá, že všetci v skupine zostali v kontakte a začali zbierať myšlienky a pracovať na nových projektoch.

Všetko je vo veľmi ranom štádiu, ale určite sa to pohne dobrým smerom. Očakávame vzrušujúce výsledky!

Dlhší projekt bude pravdepodobne čoskoro realizovaný!

spice girls - tri animované postavičky

Dievčatám sa niekoľkokrát pýtali, či sú v kontakte s Victoriou Beckham. Súhlasili ste. Ako už bolo spomenuté, bolo už oznámené, že bol na film uvedený animovaný film Spice Girls. Budú tam počuť ikonické zvuky z 90. rokov. Nový projekt, ktorý je ešte len na úplnom začiatku, je o nových nahrávkach. Prvé výsledky sú podľa zdrojov fascinujúce.

Victoria nie je často na verejných vystúpeniach, ale každý zostáva v kontakte

štyri z piatich koreničiek

Kto stojí za produkciou filmu

Zostaňme trochu dlhšie pri filme, ktorý Paramount Pictures produkujú. Za tým stojí Simon Fuller a bude na tom pracovať s Karen McCullah a Kiwi Smith, ktorí píšu scenár. Pri tejto inscenácii bude vynaložené úsilie na čo najlepšie predstavenie osobností dievčat. Cieľom je vytvoriť inscenáciu, ktorá bude mať veľký vplyv na svetovej úrovni! Prajeme to dievčatám z celého srdca. Vytúžený úspech bude zrejme ďalšou správou od obľúbených Spice Girls!

Spice Girls – ako ich poznáme

päť veľkých dám - koreničky

Pätica určite zostane ikonami živej hudby ešte dlho

spice girls - niekoľko dievčat

Podľa toho ich spoznáte!

korenené dievčatá v animovanej forme