Správy o Til Schweigerovi – obľúbenom hercovi robí módu a interiérový dizajn

do Schweiger nemecký herec na začiatku svojej kariéry

Mnohostranná kariéra Tila Schweigera

 Til Schweiger je nepochybne jedným z najobľúbenejších nemeckých hercov a celebrít. Je tiež talentovaným režisérom, scenáristom a producentom. Narodil sa 19. decembra 1963 vo Freiburgu im Breisgau, ale už má za sebou bohatú filmovú kariéru. Niektorí z nás si ešte pamätajú jeho prvé filmy, ako napríklad Manta, Manta a The Moving Man zo začiatku 90. rokov.

Iní ho poznali najmä od čias jeho prvého filmu s vlastným scenárom – Barefoot bol uvedený v kinách. V roku 2007 stihol s Keinohrhasenom jednu z najúspešnejších inscenácií v Nemecku. O dva roky neskôr Til Schweiger nadviazal na veľký úspech s dvoj-ušatými mláďatami.

Mužský šarm a čistá elegancia

elegancia herca a režiséra Schweigera

Produkčná spoločnosť sa volá Til Schweigers Barefoot Films, tam vznikli jeho ďalšie inscenácie. V roku 2011 nasledoval Kokowääh so svojou dcérou Emmou Tiger Schweiger. Začiatkom roku 2012 nakrútil film Anjel strážny, pomocou ktorého zmenil svoj predtým známy žáner romantickej komédie na akčnú drámu. Tu opäť režíroval a hral so svojou najstaršou dcérou Lunou. Druhou epizódou Kokowäähu a tragickou komédiou med v hlave nás Til Schweiger opäť nadchol a nesklamal naše očakávania..

Úspešná kariéra herca, režiséra a scenáristu Tila Schweigera je nespochybniteľná. Dnes sa ale zameriame na jednu z jeho menej známych stránok. Nie je považovaný iba za príležitostného srdcara, ale má veľmi rafinovaný a nezameniteľný štýl. Začiatkom roku 2015 začal pracovať na kolekcii Ebay pre mužov pod menom Ce’Til. Podporili ho modelka Eva Padberg a návrhárka Katja Will. Jeho módna kolekcia na nadchádzajúce leto bude v predaji online od konca apríla.

Romantický typ z králikov s jedným uchom

til Schweiger nemecký herec keinohrhase film

Til Schweiger na začiatku svojej kariéry

do Schweiger nemecký herec na začiatku svojej kariéry

Zrelé a mužské

do Schweiger nemecký herec autor producent

Jeden z najznámejších nemeckých sexuálnych symbolov

do Schweiger nemecký herec muž očarujúci

Kým nás to neprestane prekvapovať. Od roku 2014 robí kariéru aj v interiérovom dizajne. V internetovom obchode Bosý život už môžete nájsť mnoho štýlových bytových doplnkov a kusov nábytku, ktoré boli inšpirované najznámejšími filmami Tila Schweigera. Nápad na to prišiel, keď sa Til Schweiger stretol s interiérovým dizajnérom Carde Reimerdesom. Ide o životný štýl radosti a pohody. Kolekcia pozostáva hlavne z jedálenských stolov a stoličiek, ručne fúkaných žiaroviek, ručne háčkovaných kobercov, posteľnej bielizne vyrobenej z prírodného ľanu a ručne vyrábaných keramických súprav riadu. Skandinávsky a malorský vplyv môžete cítiť takmer všade.

Ponorte sa do životného štýlu naboso a nájdite si svoje vlastné domáce položky z najznámejších filmov Tila Schweigera!

Talentovaný režisér a scenárista

Schweiger, nemecký herec, režisér a scenárista

Až sa o to staralo

tilman Schweiger nemecký herec charme charisma

Nevyváženosť špeciálneho druhu

tilman Schweiger nemecký herec a scenárista

So svojou dcérou v Kokowäähu

film nemeckého herca Schweigera

Anjel strážny

do Schweigera nemecký herec film schutzengel

Til Schweiger v Inglourious Basterds

až do Schweigera hanebných bastardov

Jedna z najzábavnejších scén z Kokowäähu

tilman Schweiger nemecký herec kokowääh film

Romantická komédia Keinohrhasen

do Schweiger keinohrhase herec

Zvodná charizma a zmyselný pohľad

očarujúci herec tilman Schweiger