Tipy na líčenie pre ľudí, ktorí nosia okuliare – Ako by ste si mali odlíčiť oči a pery

tipy na líčenie pre nositeľky okuliarov nápady tvar tváre

Tipy na líčenie pre ľudí, ktorí nosia okuliare

Dobrý deň, milí nositelia okuliarov! Tento príspevok je špeciálne pre vás. Tiež nosím okuliare a často sa pýtam, či sa nalíčiť a akú farbu očných tieňov zvoliť – svetlý alebo tmavší odtieň, možno?

Preto som začal hľadať ďalšie informácie k tejto téme. A tu je výsledok môjho výskumu. Nasledujúci Tipy na líčenie pre ľudí, ktorí nosia okuliare Považujem to za obzvlášť užitočné.

Zamerajte sa na svoju bezchybnú pleť

Kľúč k dokonalému vzhľadu spočíva v bezchybnej koži tváre. Dajte teda dôraz na primer! Vyberte si podkladovú bázu v správnom odtieni, naneste púder na tvár, taktiež v správnej farbe pre vás. V prípade potreby zakryte kazy a začervenanie opravným perom. Rovnomerná pleť je perfektným základom pre ďalšie líčenie.

Vyhnite sa dojmu, že ste si jednoducho nasadili okuliare na tvár bez toho, aby ste sa predtým pokúsili dosiahnuť perfektný vzhľad.

Nahý pohľad na vaše pery

Nahý vzhľad je zúrivý a nahé pery sú perfektné pre tých, ktorí nosia okuliare, obzvlášť pre tie z vás, ktorých rámy sú tmavé alebo príliš veľké.

Lesk na pery namiesto červeného rúžu

tipy na líčenie pre nositeľky okuliarov nápady hviezdy príklady jenifer aniston

Zvýraznite oči – viac rias!

To, že nosíš okuliare, neznamená, že by si sa mala zaobísť bez očného make-upu. Ale tu platia iné pravidlá. Bolo by lepšie, keby ste odložili očné tiene a zvýraznili mihalnice. Riasy si napíšte energicky a vytvorte ešte dramatickejší vzhľad pomocou sýtej čiernej očnej linky.

Pútavými očami by mali byť vaše mihalnice a nie viečka

tipy na líčenie pre nositeľky okuliarov nápady hviezdy príklady herečky s okuliarmi

Ak máte nezarámované okuliare, môžete im dodať farbu. V tomto prípade sú veľmi vhodné neutrálne odtiene ako béžové a broskyňové očné tiene. V kombinácii s nahými perami by ste dosiahli úplne jemný a zároveň pôsobivý vzhľad.

Riasenka a očné linky sa používajú

Tipy na líčenie pre nositeľky okuliarov nápady na okuliare bez rámu

Zvodné pery

Ak nahý look nie je pre vás, siahnite po červenom rúži. To samozrejme nie je zakázané. Akúkoľvek farbu rúžu je možné kombinovať s okuliarmi s rámami v neutrálnom odtieni, ako je čierna alebo svetlo hnedá.

Zvodné ružové pery v kontraste k čiernemu rámu okuliarov

tipy na líčenie pre nositeľky okuliarov nápady šik s okuliarmi

Vyberte si farbu rúžu v závislosti od rámu okuliarov

tipy na líčenie pre nositeľky okuliarov nápady tvar tváre hipsterský štýl

Farebné očné tiene

Očný make -up pre nositeľov okuliarov môže zahŕňať aj farebné očné tiene. Dávajte si však pozor na farby a ich mix. Dávajte pozor na farebné nuansy oblečenia a samozrejme aj rám okuliarov. Teraz musíte zladiť farbu rúžu s farbou očných tieňov. Nahé pery sú v tomto prípade dokonalým doplnkom.

Vytvárajte farebné akcenty cez očné tiene

Tipy na líčenie pre nositeľky okuliarov

Našťastie to boli tieto Tipy na líčenie pre ľudí, ktorí nosia okuliare Pomôcť vám. Skúste ich využiť vo svojom živote.

Zoznámte sa aj s prúdom Trendy v líčení 2014 informovať.