Trendy vôní 2016 – svieže, ovocné a povzbudzujúce

Nielen každoročne sa meniace módne trendy zaisťujú, že muži a ženy vnímajúci trendy každý rok otvárajú nové príležitosti na kreatívne podčiarknutie aspektov ich osobnosti. Niekedy sladké a kvetinové, niekedy ostré a korenisté, nové trendy vôní každoročne vedú k novému objaveniu samého seba, k experimentovaniu alebo šikovne zdôrazňujú váš vlastný štýl. Tu je to, čo je tento rok vo svete vôní horúce:

 Živé, svieže a letné

Potom, čo v poslednej dobe dominujú najmä orientálne a oudové vône, je rok 2016 svieži, živý a letný. Nielen parfumy, ale aj mnoho ďalších produktov starostlivosti o telo sa tento rok vyznačujú vitálnymi, živými a iskrivými tónmi. Potom, čo sa afrodiziakum, živicová oudová nota, ktorá bola predtým vyhradená hlavne pre jemné parfumy, dostala z elegantnej vonkajšej úlohy do nositeľnej zvodnej vône, v roku 2016 sa opäť nechali zažiariť dynamické, svieže vône. Zvlášť citrusové vône, plné radosti z radosti a iskrivej ľahkosti, v roku 2016 žiaria vo svojej plnej slnečnej nádhere. Nie sú tu však zastúpené iba akordy zrelých talianskych citrónov a pikantné sladké pomaranče. Exotická, svieža vôňa opuncie, hrušky Nashi a letného sorbetu si taktiež nachádza cestu do sveta parfumov.

pánske vône dámske vône kvetinové trendy 2016

Farebná rozmanitosť a radosť z trendov vôní 2016 sa odráža aj v mnohých farebných, umeleckých a exkluzívnych flakónoch a premieňa obľúbené vône roka na skutočné vizuálne zvýraznenia. Balené v elegantných fľašiach, mnohé z vôňových hviezd roka sú nielen šumivé a citrusové, ale aj kvetinové, nežné a sladké..

Tu sú samozrejme zastúpené nesmrteľné ruže, exotické orchidey a očarujúce vône jazmínu, ktoré perfektne dopĺňajú letnú sviežosť. Okrem mandarínok, tohto roku žiaria predovšetkým šťavnaté červené bobule a krehký grapefruit, jemné, zmyselné akordy santalového dreva a očarujúceho pižma. To nielen vytvára obzvlášť zmyselné, vášnivé kompozície, ale tiež pomáha ovocnej, kvetinovej ľahkosti nosiť sa po celý rok.

dámske vône pánske vône parfumy módne trendy 2016

Na jeseň a v zime 2016 si okrem drzých, sviežich obľúbených vôní môžete vybrať aj gurmánske vône, ktoré vás lákajú na sladkú čokoládu, marshmallow a ďalšie pochúťky.

 Bylinkové korenie nielen pre mužov

Živá sviežosť roku 2016 sa spolieha, najmä, ale nie výlučne, na pánske parfumy, ako aj na citrónové nuansy na povzbudzujúce bylinné prísady. Koriander, šalvia, muškátový oriešok a korenie sú tiež silné, dynamické a komplexné. Najmä pánske vône dostávajú výraznú, mužnú a jemnú nôtu, ktorú často dopĺňa rum, tabak a ďalšie odvážne akcenty. V pánskych vôňach 2016 je okrem mužného korenia aj jasná, povzbudzujúca sviežosť, ktorá dodáva mnohým vôňam mladistvý nádych, ale nestráca na komplexnosti..

pánske vône dámske vône nové trendy leto 2016

Nielen pre mužov, ale aj pre ženy je kvetinová sviežosť koketne zaoblená jemným korením. Zvlášť akordy ružového korenia tu hrajú svoju rolu a tiež dodávajú dámskym vôňam 2016 vzrušujúco zvláštnu poznámku.

 Celkovo je rok 2016 svieži, povzbudzujúci a odvážny pre ženy aj pre mužov. Experimentovanie je povolené a exotické nuansy a komplexné kompozície kvetinovej jemnosti a bylinného korenia už nie sú vyhradené pre tie najexkluzívnejšie jemné parfumy. Farebná, živá odroda, majstrovsky zložená z kvetov, zrelého ovocia a vzrušujúcich bylinných tónov, sa dá nosiť po celý rok a vyžaruje z nej radosť, smäd po dobrodružstve a sebavedomí. Nájdete tu zoznam najobľúbenejších parfumov za rok 2016 tu.

pánske vône dámske vône parfémy 2016

pánske vône dámske vône parfumy svetové módne trendy 2016

Pánske vône, trendy parfumov 2016