Tri znamenia zverokruhu, ktoré sa na celý život radšej vzdajú puta

Tri znamenia zverokruhu, ktoré sa na celý život radšej vzdajú puta

Pre väčšinu ľudí je manželstvo najdôležitejšou udalosťou v živote. Snívajú o tom, že si nájdu toho pravého partnera, s ktorým si založia rodinu a budú spoločne vychovávať svoje deti. Mladé dievčatá si napríklad často predstavujú, že idú k oltáru v krásnych snehobielych šatách. Kvetinové dekorácie, slzy radosti, svadobná torta a vytúžené áno! Nie vždy sa to však v živote stane. V dôležitých momentoch reagujeme rôzne. Ani psychológovia nevedia vysvetliť, prečo je to tak. Ale môžeme trochu zdvihnúť závoj neistoty. V dnešnom príspevku vám predstavíme tri znamenia zverokruhu, ktoré sa milujú zamilovať, ale majú sklon vzdať sa puta na celý život. Nechcú sa zaviazať a zostať s jediným partnerom celý život. Alebo si príliš vážia svoju osobnú slobodu, radi unášajú alebo menia partnerov. Na dlhodobé manželstvo sa jednoducho nehodia.

Tu sú tri znamenia zverokruhu, ktoré nechcú nosiť snubný prsteň.

tri znamenia zverokruhu snubný prsteň neradi nosia pochybnosti nie sú vhodné pre manželstvo mladá žena snubný prsteň mladý muž v pozadí

Podľa horoskopu lásky by sa tieto tri znamenia zverokruhu nemali radšej ženiť

Partnerské vzťahy sú vždy trochu komplikované. Môžete spolu stráviť veľa času, dlho sedieť na pohovke a chatovať. V takom prípade si môžete myslieť, že svojho partnera veľmi dobre poznáte. Ale keď zrazu príde na to, že sa vezmete, zrazu spanikári.

Je to kvôli osobnostným črtám jednotlivých jednotlivcov alebo je viac zakódované vo hviezdach. Je zrejmé, že nie každý je na manželstvo stvorený. Mnoho ľudí verí, že prsteň na prste ich vzťah nezmení. Preto je lepšie poznať tri znamenia zverokruhu, ktoré majú malú šancu vybrať si svadbu. Tu vám ich predstavujeme:

 Kiež by ste mali toho muža na celý život, ale bez svadby?

tri znamenia zverokruhu sa nechcú oženiť s mužom na celý život, bez svadby však mladá žena a mladý muž majú pochybnosti

 Baran je # 1 medzi tromi znameniami zverokruhu, ktoré na svadbu ani nepomyslia.

Poznáte typického Barana (21.03-20.04)? Potom asi viete, že toto je znamenie zverokruhu! Je podnikavý, ambiciózny a dokonca aj ohnivý. Baranovi nemožno diktovať, bývajú skôr egocentrickejší. Baran vždy trvá na svojom práve, slobode a vôli. Nie je preto pripravený na kompromisy. Vždy potrebuje nové výzvy, inak sa trochu začne nudiť. A nuda je otrava v každom dlhodobom vzťahu. Z tohto dôvodu majú predstavitelia tohto znamenia zverokruhu horúcu hlavu, výbuchy hnevu a niekedy prejavujú detinské správanie. Trpezlivosť nepatrí k ich silným stránkam. Môžu byť vernými priateľmi, ale nechcú počuť zvonenie svadobných zvonov.

 Tri znamenia zverokruhu si radšej užívajú lásku bez snubného prsteňa na prste, Baran je jedným z nich.

tri znamenia zverokruhu Baran Blíženci Strelec užívajúci si lásku bez snubného prsteňa na prste mladá žena mladý muž na pochybách

 Blíženci – č. 2 z troch znamení zverokruhu, ktorí si veľmi vážia svoju nezávislosť

Blíženci (05/22 – 06/21) sú sebavedomí, komunikatívni a zábavní ľudia. Môžu to byť báječní konverzátori a najlepší priatelia, ale neveria v šťastie manželstva. Vrodený pesimizmus ju núti pochybovať alebo čokoľvek spochybňovať. Ak sa predsa len rozhodnú vziať sa, často veria, že ich šťastie sa čoskoro skončí rozvodom. Dvojčatá sa vo svojom vzťahu cítia viac obmedzene ako šťastne. Veľmi si vážia svoju osobnú nezávislosť. Dokonca sa boja odhaliť niekomu skutočné ja. To je veľký problém v každom vzťahu, a preto zlyhá. Z tohto dôvodu dvojčatá nie sú vhodné na manželstvo.

Dvojčatá majú vždy svoje pochybnosti a neveria v manželské šťastie.

tri zverokruhu drevené figúrky muž žena Blíženci majú pochybnosti neveria v šťastie manželstva

Strelec zaokrúhľuje zoznam troch znamení zverokruhu, ktorí sa neradi vydávajú

Sloboda a dobrodružstvo sú pre Strelca (23. 11. – 21. 12.) obzvlášť dôležité. Pochopiteľne, týchto dvoch je ťažké skĺbiť s rodinným životom. Strelec je však voči svojmu partnerovi veľmi starostlivý a túži budovať harmonické vzťahy. Na svadbu však nemyslí a snubný prsteň nosiť nechce. Strelec by najradšej dal svojmu milovanému pocítiť, že si ich najviac váži a považuje ich v živote za veľmi dôležitých. To mu úplne stačí na dlhodobé šťastie a harmonický milostný vzťah. Predstavitelia tohto znamenia sú toho názoru, že môžu byť šťastní aj bez sobášneho listu. Ak máte vzťah so Strelcom, je správne to mať na pamäti.

Dokonca sa môže stať, že jedno z troch tu predstavených znamení zverokruhu zruší už plánovanú svadbu.

tri znamenia zverokruhu aries dvojčatá strelec svadobná torta dve postavy ako šperky zrušiť svadbu

Je svadba vrcholom lásky k inej osobe? Zamyslite sa preto znova nad tým, čo je cieľom vášho vzťahu a počúvajte svoj vnútorný hlas. Ste si istí, že nájdete muža svojich snov, s ktorým budete žiť dlhý a šťastný život! Prajeme vám to tiež!

Vo svojom mene: môžete byť spokojní so svadbou alebo bez nej?

traja milenci zverokruhu pár držiaci sa za ruky mladá žena na sebe zásnubný prsteň

 Partner často potrebuje svoju osobnú slobodu!

tri mladé páry zverokruhu žijú spolu, všetci s mobilným telefónom si vážia osobnú slobodu

 Ste pripravení dať mu väčšiu voľnosť?

tri zverokruhu mladý pár v posteli muž v pochybnostiach žena s mobilným telefónom v ruke

 Ak ste Blíženci, pochybnosti vás sužujú!

tri zverokruhu mladá žena Blíženci sužovaní pochybnosťami mladý muž v pozadí sediaci na posteli

 Namiesto toho, aby ste sa medzi sebou hádali, dajte svojmu partnerovi pocit, že je pre vás najdôležitejším človekom na Zemi!

tri zverokruhu mladý pár v posteli hádka pochybnosti aries dvojčatá strelec sa neožení