Typické módne chyby, ktorým by sa muži mali vyhýbať

Typické módne chyby v pánskej móde, ktoré by vám mohli urobiť hanbu

Pánska móda sa v dnešnej dobe počíta čoraz viac. Nároky na muža, pokiaľ ide o elegantný vzhľad, sú rovnako vysoké ako na ženy.

A v oboch prípadoch existujú neprípustné Módna chyba, ktorým sa treba úplne vyhnúť. Tu sú príklady niekoľkých, ktoré by mohli zničiť všetky vaše snahy. Chcete zistiť, či ste už urobili jeden alebo viac z nich??

Tipy na styling pre mužov

Módne chyby a flopy pánske módne šortky

Nechoďte z domu s rozbitými alebo opotrebovanými topánkami

Nezáleží na tom, ako dobre vyzerá zvyšok vášho oblečenia, či sú vaše topánky staré alebo opotrebované. Chystajú sa pokaziť celý vzhľad. Je lepšie ušetriť na vrchnom oblečení a minúť trochu viac peňazí na topánky.

Ako dosiahnuť dokonalý vzhľad

Módna chyba módnych trendov a životného štýlu mužov

Výstrih v tvare V.

Buďme však úprimní: naozaj si myslíte, že to vyzerá dobre? Môžete trochu zdôrazniť svoje svaly, ale to nie je skutočne štýlové. Vo väčšine situácií vás uvedie do rozpakov – to je pravda!

Tričká s výstrihom do V sú trendy, ale nie každému pristanú

Módne chyby a flopy Pánsky módny výstrih do V

Viditeľné značky

Viditeľné značky sú spravidla pre váš imidž skôr nevýhodou. Ukazujú, že máte malú dôveru vo svoj vlastný zmysel pre štýl a že sa nekriticky spoliehate na módne značky. Značky by nemali byť tak viditeľné, ani by nemali byť zobrazované rušivým spôsobom. Bolo by to pochopiteľné iba vtedy, ak ste skutočným odborníkom na módu a chcete prejaviť svoju náklonnosť ku konkrétnej značke.

Je lepšie vyhnúť sa veľkým logám a značkám

Módne chyby a prepadáky Pánske módne značky veľké výtlačky

Lederhosen, tričká a klobúky

Takéto oblečenie sa hodí iba k určitým štýlom a situáciám. Ak nie ste oddaní týmto konkrétnym odevom, nemali by ste nosiť nič iné ako koženú bundu. V opačnom prípade to vyzerá nevhodne.

Ponožky so sandálmi

To je klasický dôkaz zlého vkusu. Predpokladáme, že niektorí muži majú pre nosenie tejto kombinácie určité zdravotné argumenty. Ale vyzerá to hrozne a existuje aj iný spôsob, ako sa v lete chrániť pred potením a zápachom.

Ponožky so sandálmi – módny prepadák, ktorého sa muži často dopúšťajú

Módne chyby a žabky Pánske módne sandále s ponožkami

Žabky sú tiež absolútnym zákazom

Módne chyby a žabky pánske módne žabky

V lete si obujte sandále

Sandále vašim nohám prospievajú, ale ani v lete by sa nemali nosiť úplne. Sú určené skôr na voľný čas a sú povolené za veľmi špecifických podmienok v kancelárii alebo pri oficiálnych príležitostiach.

Vyberte si topánky so zodpovedajúcimi ponožkami

Módne chyby a flopy pánska móda nájsť zodpovedajúce ponožky

Biele ponožky sú vo väčšine prípadov jednou z najväčších módnych chýb, ktorých sa muži dopúšťajú

Módne chyby a prepadáky Pánska módna obuv a ponožky

Špinavo vyzerajúce oblečenie

Nielen vlastníctvo dobrého oblečenia je kľúčom k módnemu a skvelému vzhľadu mužov! Dobrá starostlivosť o ne je tiež zásadná. Ak nemáte čas odložiť do skrine všetok poriadok, postupujte takto: tričká a nohavice dajte na poličky a na vešiaky zaveste oficiálne oblečenie. Osobitnú pozornosť venujte textilu. Tie z umelých tkanín pri zavesení nestratia svoj tvar. Ale to je prípad vlny a mnohých prírodných materiálov. Tie by mali byť radšej na poličke.

Košeľu treba rozhodne pekne vyžehliť

Módne chyby a prepadáky Pánska móda vyzerá strapato

Noste slnečné okuliare, keď ich skutočne nepotrebujete

Mnoho ľudí sa so slnečnými okuliarmi cíti istejšie. Zdá sa im, že vďaka tomu vyzerajú veľmi cool a trendovo. Robíte však zo seba blázna, ak si necháte slnečné okuliare doma alebo vonku v zamračenom počasí. Ak si na to zvyknete, prejavujete nedostatok sebavedomia!

Biele rifle

Biele džínsy sú v posledných rokoch veľmi obľúbené, ale nevykazujú najlepšiu chuť. Je to skôr trend v dámskej móde. V pánskej móde stále prevládajú klasické nuansy. Vyberte si čierne, modré, sivé a podobné odtiene.

Biele rifle sa nehodia ku každej postave a každému outfitu

Módne chyby a flopy pánske módne biele rifle

Džínsy v jasných odtieňoch

Ak chcete byť so svojim štýlom na bezpečnej strane, vyhnite sa jasným farbám. Ružová, červená a fialová – to všetko sú farby, ktoré nájdete v zbierkach džínsov. Vyzerajú dobre len za veľmi špecifických okolností a treba sa im vyhýbať na každodenné používanie.

Jasné farby môžu váš outfit zničiť

Módne chyby a flopy pánske módne farebné rifle

Nekupujte si oblečenie na neskôr

Máte vo zvyku nakupovať oblečenie, ktoré je vám aktuálne príliš tesné, ale ktoré si myslíte, že vám bude v budúcnosti niekedy pristať? Žite teraz, dnes a v tomto okamihu! Objemné oblečenie môžete stále zúžiť, ak ste naozaj v lepšej forme. Priliehavé oblečenie, ktoré vám nesedí, môže byť frustrujúce aj z psychologického hľadiska a bráni vám v chudnutí!

Príliš počúvať rady žien

Kúpte si oblečenie sama. Dámy vám môžu nahovoriť outfit, ktorý v ich očiach vyzerá dobre. Ale často sa v tom naozaj necítia pohodlne a sebavedomo. Ak je to konečný súčet, celý outfit jednoducho nedáva zmysel.

Ženy nie sú vždy najlepšie poradkyne

Módne chyby a prepadáky pánska móda Riaďte sa ženskými radami

Vyhnite sa pohľadu „spadol som z postele a je mi to jedno“

Ospalý pohľad môže byť niekedy veľmi očarujúci, ale iba doma a medzi priateľmi a rodinou sa dobre poznáte a milujete. V opačnom prípade prejavujete nedbalosť a malý rešpekt voči ľuďom okolo vás. Ráno ste museli vstať a starať sa o svoj zovňajšok!

Vyhnite sa ospalému vzhľadu

Módne chyby a prepadáky Pánska móda odpadla zo vzhľadu postele

Módne chyby v obchodnej móde nie sú neobvyklé

Módne chyby a flopy pánskej módnej biznis výbavyMódne chyby a prepadky pánsky módny farebný outfit