Upratovanie a upratovanie po večierku – skvelé tipy na upratovanie od spoločnosti BAUFIX

 Tipy na A.Upratovanie po večierku – ako to funguje?

Uspořádať večierok vo vlastnom dome je vždy dobrý nápad – aspoň do doby, než sa upratovanie uskutoční. Pretože čím bude párty úspešnejšia, tým viac budete musieť nasledujúci deň upratať. Potom vyjdú na povrch skutočné obete večierkov: Tam, kde kedysi bola kuchyňa, je teraz len bojisko, podlaha je úplne lepkavá a na stene sú nedefinovateľné miesta vidieť. Ako funguje bežné upratovanie po večierku??

Keď za sebou hostia zanechajú špinu, odpadky a neporiadok, chcete čo najskôr uviesť miesto (byt, dom a záhradu) do pôvodného stavu. BAUFIX ukazuje, ako odstrániť stopy po minulej noci, ako skvelé tipy na upratovanie v novom videu z kampane.

zrekonštruovať dom 4 Bez názvu-4

“Akonáhle je mačka z domu, myši tancujú na stole!” Klasická situácia: ženy odchádzajú a muži využijú príležitosť a usporiadajú tučnú párty. V štýle kocoviny však hostia večierka rozobrali jeden z pánskych domov. Štvorčlenným zvieratám sa však podarí situáciu zachrániť a napraviť škody včas, než sa ich manželky vrátia domov.

Podlahové palice po večierku?zrekonštruovať dom 2

Dom alebo byt bol po večierku zdevastovaný? Baufix ponúka správny tip pre situácie, v ktorých sú vyžadované manuálne znalosti. Rovnako ako pri oslavách platí predpoklad: „Ak, urobte to správne!“ Platí pre Microsite kampane a na kanáli YouTube je tiež niekoľko praktických aplikačných videí. Ukazujú, ako dostať najväčší neporiadok pod kontrolu a šľahať všetko späť do formy, ak…

– steny sú špinavé – parkety a laminát sú silne znečistené – na stene boli objavené praskliny – hostia na večierku majú perforované steny – je potrebné opraviť poškodenie tapety – radiátory potrebujú náter – poškodené dlaždice je potrebné vymeniť atď..

Filmová súťaž Baufix 

Bez názvu-1

Existuje aj súťaž krátkych filmov, kde je možné vyhrať skvelé ceny. Účastníci by mali točiť klipy sami, verní heslu „Ak, potom to urobte správne!“ A nahrajte ich do 31. marca 2017 na facebookovú stránku Baufix. Obsah videa je úplne na vás a nemusí nevyhnutne súvisieť s veľkou párty.

Je možné vyhrať skvelé ceny

Bez názvu-2