Vaše znamenie zverokruhu určuje perfektný šport pre vás

Je dobre známe, že 12 známych znamení zverokruhu vo zverokruhu výrazne ovplyvňuje náš každodenný život. Často určujú naše každodenné činy a reakcie, robia nás šťastnými alebo smutnými, hľadajú nové perspektívy života alebo sa jednoducho uspokojujú. Ale mohol by skutočne existovať blízky vzťah medzi znamením zverokruhu človeka a jeho preferovaným športom? Ako zverokruh ovplyvňuje náš výber tréningov? Môžete si sami vybrať perfektný šport podľa svojho znamenia zverokruhu a dostať sa do najlepšej formy?

Preferujete skupinový tréning alebo individuálny šport?

Cvičte podľa skupinového tréningu zverokruhu alebo jednotlivo

Radi športujete? Alebo práve nemáte športový koníček, ktorý by vám dokonale vyhovoval a dával vášmu voľnému času nový zmysel? Chcete si nájsť šport, ktorý by ste mali veľmi radi a ktorý by perfektne vyhovoval vašej postave, rovnako ako vaše super tesné jogové nohavice? Ak na všetky tieto otázky odpoviete „áno“, chceme vám pomôcť nájsť pre vás najlepšie cvičenie v závislosti od vášho znamenia zverokruhu!

 Ukazuje sa, že každé znamenie zverokruhu ovplyvňuje telo a myseľ, a preto sme si vybrali konkrétny šport. Nasleduje zoznam 12 znamení zverokruhu a najvhodnejší tréning pre každé z nich. To je určite zaujímavé vedieť, že??

Cyklistika sa dobre hodí k znameniu zverokruhu Baran

Znamenie zverokruhu Baran preferovaný šport, zábava

 • Baran a cyklistika sa k sebe perfektne hodia

Ak ste Baran, pravdepodobne ste konkurencieschopní, podnikaví a radi sa zapotíte počas intenzívnych cvičení. Využite túto dodatočnú energiu a agresivitu v intenzívnej triede spinningu, v ktorej môžete rozvinúť svoj maximálny športový potenciál. Môžete si však užiť aj bicyklovanie vonku, pričom spotrebujete veľa energie a užijete si skvelú zábavu. Preteky idú dobre s baranom! Toto znamenie zverokruhu by bolo veľmi šťastné, keby získalo nejaké bonusové body alebo bolo prvé v cieli! Baran je rodený víťaz! Ak sám nájde perfektný šport, bude sa naplno venovať tréningu!

 Pilates apeluje na myseľ i telo súčasne a je ideálny pre Býka

Pilates obľúbený športový kurz Býk alebo individuálny tréning

 • Znamenie zverokruhu Býk má rád pilates

Druhé znamenie zverokruhu je o stabilite a účelnosti. Je teda pre Býka niečo lepšie ako tréning, ktorý zapája myseľ a telo súčasne? Povedali by sme: sotva! Ako však môže toto znamenie zverokruhu budovať svaly, potiť sa a byť so svojim výkonom spokojné? V kurze Pilates, samozrejme! Býky tam ukazujú silu, majú stabilitu a dosahujú duševnú relaxáciu! Dôsledné a efektívne cvičenia pilates udržujú v rovnováhe všetky fyzické a psychické vlastnosti – od stresu a strachu po silu a flexibilitu!

Tréning TRX by bol pre dvojičky najlepším športom

TRX tréning pre znamenie zverokruhu Blíženci obľúbený šport

 • Blíženci milujú tréning TRX

Blíženci málokedy odpočívajú, neustále hľadajú nové spôsoby, ako sa zabaviť a vyzvať. Svoju ostražitú myseľ môžete skrotiť školením TRX a zostať na to sústredení. Je to perfektná športová voľba pre toto znamenie zverokruhu, pretože je plná početných cvičení a ich variácií.

 Znamenia zverokruhu Rakovina a balet sa k sebe hodia

balet

 • Balet sa perfektne hodí k znameniu zverokruhu Rak

Rakoviny vo zverokruhu sú citlivé, intuitívne a atraktívne. Preto je pre nich balet perfektnou športovou aktivitou. V balete je rakovinova vášeň nasmerovaná na správnu stopu a je v harmónii s jemnou stavbou tela. Rozhodnite sa pre kombináciu osobného školenia a skupinových tried, pretože toto znamenie miluje socializáciu. Ale typickému rakovine sa bude páčiť aj individuálne cvičenie a osobná pozornosť. Zostáva teda fit a ako vždy v bezchybnej forme!

Počuli ste už o novom programe Zumba fitness??

Znamenie zverokruhu Leo pripravilo nový fitness program Zumba

 • Levy robia zumbu

Nový, revolučný fitness program Zumba je pre ohnivé znamenie Lea ako stvorený. Predstavitelia tohto znamenia zverokruhu sa radi hrajú, radi si obúvajú tanečné topánky na kreatívne a vysokoenergetické cvičenie, akým je Zumba. Levy milujú sociálne kontakty a presne vedia, ako si ich udržať. Skupinové školenie v zumbe by bolo pre nich ideálne. Sú rodení manažéri a počas tohto školenia môžu vyjadriť svoje organizačné schopnosti. Ak ale nie ste fanúšikom Zumby, potom by sme vám odporučili individuálny tenisový tréning, kde má každý lev možnosť ukázať, čo v skutočnosti dokáže!

 Cvičenie s vysokou intenzitou pre všetky panny!

Znamenie zverokruhu Panna vysoko intenzívny tréning HIIT tréning

 • Tréning panny a HIIT

Nenechajte sa oklamať skrátením HIIT. Pochádza z angličtiny a znamená intervalový tréning s vysokou intenzitou. Stručne povedané, predstavitelia znamenia zverokruhu Panny možno opísať ako neustály vysokopostavení letci a pragmatici. Panna rada chodí do posilňovne skoro ráno a tvrdo cvičí. Dokonca dvakrát denne, pokiaľ ide o dosiahnutie špičkových výkonov. Cvičenie HIIT alebo intervalový tréning s vysokou intenzitou v nemčine by bol splneným snom každej Panny. Prakticky sa dá cvičiť kdekoľvek, s vybavením alebo bez neho, a je to efektívne cvičenie na rýchle spaľovanie kalórií. Takže sa perfektne hodí k tomuto znameniu zverokruhu!

 • Váhy a nový fitness koncept Barre

Symbol „Váhy“ jasne ukazuje, že rovnováha je pre toto znamenie zverokruhu najvyššou prioritou. Vládne Venuša, Váhy tiež oceňujú lásku, kultúru a krásu, ale pri cvičení sa nemusia nutne potiť. Potom je nový a účinný koncept barre fitness pre toto znamenie zverokruhu to pravé. Tieto trendové cvičenia inšpirované baletom sú zmiešané s prvkami pilates a jogy a výrazne prispievajú k telesnej a duševnej rovnováhe účastníkov. Nasledujúce video je dobrým dôkazom toho, čo sme si práve povedali:

 • Škorpión sa rád zúčastňuje výcvikového tábora

Škorpióni sú veľmoci, ktoré sa cítia dobre pri väčšom zaťažení a veľa pohybu. Aký lepší spôsob, ako môže toto znamenie zverokruhu spaľovať kalórie, ako keď sa pripojíte k skupine boot campu? Budete milovať energické odhodlanie kričiaceho učiteľa a rýchle tempo a intenzitu celého cvičenia.

 Zúčastnili by ste sa aj boot campu?

Boot camp

Horolezectvo je dokonalým športom pre všetkých narodených v znamení zverokruhu Strelec

Horolezectvo perfektný športový zverokruh Strelec

 • Horolezectvo sa dôrazne odporúča lukostrelcom

Strelci sú slobodní duchovia, ktorí sú známi svojou ambicióznou a dobrodružnou povahou. Horolezectvo alebo akýkoľvek iný šport vo voľnej prírode, aby ste zostali pri zemi, je skvelým cvičením pre toto znamenie zverokruhu. Čerstvý vzduch je pre Strelca ako panák prírodného kofeínu!

 Ak ste kozorožec, box vás určite baví

Znamenie zverokruhu Kozorožec boxuje aj ženy

 • Box vyhovuje znameniu zverokruhu Kozorožec

Disciplíni a nároční, Kozorožci potrebujú tréning, v ktorom do toho dajú všetko – ako bojové umenia. Toto znamenie zverokruhu, ktorému vládne Saturn, rád prijme výzvu a zvládne ju. Kozorožec boxuje, rovnako ako vojak ide do boja. Vždy sa chce naučiť niečo nové a ďalej dotvárať svoj vážny charakter.

Radi cvičíte jogu? Ste Vodnár??

Znamenie zverokruhu Vodnár cvičí jogu

 • Vodnár robí jogu

Ľudia Vodnára majú tendenciu byť neustále v súlade so sebou a svojimi podobne zmýšľajúcimi ľuďmi. Sú to živé, veľmi sociálne znamenie zverokruhu, ktoré sa živí skupinovou energiou. Vidíme jogu ako úžasnú adaptáciu na toto znamenie zverokruhu tvárou v tvár experimentovaniu.

Acro joga posilňuje sebavedomie vodnárov

 Znamenie zverokruhu Vodnár cvičením akro jogy na pláži

 Kúpanie je najobľúbenejším vodným športom

Znamenie zverokruhu vodné športy plávanie baviť

 • Ryby radšej plávajú!

Toto znamenie zverokruhu symbolizujú dve ryby, takže sa zdá celkom prirodzené, že plávanie je prirodzeným tréningom pre všetky ryby vo zverokruhu. Sú charakterizovaní ako súcitní a kreatívni ľudia. Ryby si preto môžu užiť veľa zábavy a byť veľmi úspešné vo vodných športoch!

Ako zistíte, že váš obľúbený šport je dokonalou zhodou s vašim znamením zverokruhu?

Cyklistika je naozaj zábava!

Veselá cyklistika obľúbený šport podľa znamení zverokruhu

 Pilates pre každého!

Cvičenie pilates zverokruhu Taurus pre každého

Zistite, kde sa kurzy TRX organizujú vo vašom okolí

Školenie TRX

Každý vek je dobré začať s baletným cvičením, príp?

Baletné cvičenia zverokruhu pre všetky vekové kategórie

Behať a stúpať po schodoch? Áno, existuje mnoho spôsobov, ako cvičiť svoj obľúbený šport.

 Bežecké úrovne stúpajú v obľúbenom cvičení v závislosti od znamenia zverokruhu

Strečing je názov hry pred akýmkoľvek intenzívnym tréningom

Intenzívny tréning strečingu zverokruhu

V boot campe trénujete vonku, bez ohľadu na počasie vonku

Horolezectvo je ideálne pre strelcov

Horolezectvo zverokruhu Strelec uprednostňovalo šport

 Box je váš obľúbený šport?

Box zverokruhu je obľúbený šport pre mužov