Videli ste tieto filmy Cameron Diaz?

Poznáte desať najlepších filmov s Cameron Diaz?

Hľadáte nové nápady pre útulné filmové večery doma? Tiež sa chcete uistiť, že nájdete niečo, čo skutočne stojí za to. Videli ste všetky filmy s Cameron Diaz? Nasleduje zoznam najlepších filmov tejto herečky. Možno ste sa nepozreli na jedno alebo druhé? Potom by to mohla byť ideálna príležitosť. Tu je desať filmov s Cameron Diaz, ktoré sú podľa nás najcennejšie! Dúfame, že vás sledovanie bude baviť!

Hollywoodska herečka Cameron Diaz

Herečka Cameron Diaz filmuje elegantne v bielej farbe

Poznáte všetky filmy s Cameron Diaz??

Filmy hollywoodskej herečky Cameron Diaz

Na červenom koberci

Herečka Cameron Diaz filmuje na červenom koberci

Nádherná v sexi červených šatách

Herečka Cameron Diaz nakrúca červené šaty

Posledná večera

Politická satira nie je v posledných rokoch v americkej filmovej produkcii veľmi dobre zastúpená. Nebolo to však vždy tak a filmy ako The Hangman’s Meal to dokazujú. Okrem Cameron Diaz zažijete aj majstrovskú hru Rona Eldarda a Annabeth Gish. Je o kampani na záchranu sveta, ktorá ako stratégiu zahŕňa otravu konzervatívnych hostí pri večeri.

Sympatickí nie sú ani obete, ani páchatelia. Ukazuje, ako často si niekedy môžu byť energetickí šetriči sveta a ich odporcovia.

Cameron Diaz Films: Posledná večera

Herečka Cameron Diaz Filmethe poslednú večeru 1999 čierno -bielu

3 anjeli pre Charlieho (Pôvodný názov: Charlieho anjeli)

Toto je pravdepodobne jeden z najznámejších filmov s Cameron Diaz. Ide o filmovú produkciu podľa filmovej série, ktorá sa preslávila v 70. rokoch. Na tomto filme sa okrem Cameron Diaz zúčastňuje aj Lucy Liu. Je to akčný film, v ktorom sa Cameron Diaz zhostí úlohy testovacieho pilota. Atraktívne scény Kung Fu sú kombinované s humornými a romantickými. Všetko o niečo modernejšie a dynamickejšie ako v origináli.

Tri rybárske prúty – Drew Barrymore, Cameron Diaz a Lucy Liu

Cameron Diaz Films Collection Charles Angels

Svadba môjho najlepšieho priateľa

Je niekto, kto nepozná svadbu môjho najlepšieho priateľa? Po dlhom období relatívne chudobných filmov s Cameranom Diazom to bol absolútny úspech. Film ukázal jej talent pre komédiu. Tu hrá s Juliou Robertsovou, ktorá je najlepšou priateľkou jej snúbenca. Tú poslednú zrazu sužujú obavy, že by pre seba mohla stratiť najlepšieho muža.

Vedľa Julie Robertsovej vo filme Svadba môjho najlepšieho priateľa

Cameron Diaz nakrúca svadbu mojich najlepších priateľov

V jej topánkach

Tento film je natočený podľa knihy Jennifer Weinerovej a je jednou z najúspešnejších filmových produkcií s Cameron Diaz. Po dlhom odlúčení žijú dve sestry opäť spolu a rýchlo si spomenú, čo ich tak dlho oddeľovalo.

Nasledujúce scény sú poučné pre každého, kto už bol v takejto situácii.

Cameron Diaz a Toni Collette hrajú hlavné úlohy

Cameron Diaz filmuje v koži mojej sestry

Gangy v New Yorku

Poznáte tento film s Cameron Diaz? Je od Martina Scorseseho a má historický námet. Ukazuje drámu násilných bojov, ktorá bola v New Yorku v 19. storočí bežná. Diaz nehrá hlavnú úlohu, ale ukazuje svoj talent po boku mnohých známych hercov ako DiCaprio, Day-Lewis a Henry Thomas..

Gangy v New Yorku

Cameron Diaz Films newyorské gangy

So svojim filmovým partnerom Leonardom Di Capriom

Cameron Diaz Films newyorské gangy Leonardo Di Caprio

Maska

To nebola najväčšia a najnáročnejšia úloha Cameron Diaz. Zároveň je to však nezabudnuteľný výkon. Toto je tiež jeden z jej prvých filmov. V tom čase bola vo filmovom priemysle úplne nová a ani nevedela, ako to vysloviť. Kritika však bola taká dobrá, že tento film bol určite skvelým základom pre jej ďalšiu kariéru.

Maska (1994) – jeden z prvých filmov Camerona Diaza

Cameron Diaz filmuje kryt masky

Bláznivo na Mary (Niečo na Mary je)

Každý, kto sa vážne zaujíma o filmy, už vtedy Cameron Diaz veľmi dobre poznal. Ale iným možno táto divadelná inscenácia z roku 1998 chýbala. Je to dosť aktuálne a zábavné na to, aby ste to mohli sledovať práve teraz. Podľa mnohých kritikov nebol smer taký silný a bol to väčšinou Diazov výkon. to robí film. Všetci sa teda do Mary zbláznia!

Cameron Diaz v komediálnom filme Bláznivo na Mary

Cameron Diaz filmuje Bláznivo o Mary

Shrek – odvážny hrdina 1 a 2

Cameron Diaz bola tiež súčasťou hercovho tímu, ktorý svojimi hlasmi zaistil veľký úspech filmovej adaptácie knihy Williama Steiga.

Cameron Diaz je hlasom princeznej Fiony, a preto mala jednu z vedúcich rolí. Myslíme si, že neexistujú dva názory, že by svojou intonáciou a grimasami mohla zdôrazniť hĺbku a dramatickosť postavy princeznej.!

Vo filme Shrek je Cameron Diaz hlasom za princeznou Fionou

Cameron Diaz nakrúca film Shrek Hrdina odvážlivca

Byť Johnom Malkovichom

Myslíme si, že je to najlepšie zo všetkých filmov Camerona Diaza. Zúčastnila sa mnohých drám a komédií. Byť Johnom Malkovichom je jedným z filmov, ktoré sú prakticky neporovnateľné s akýmkoľvek iným filmom.

Náš obľúbený: Byť Johnom Malkovichom

Filmy Camerona Diaza, Johna Malkovicha 1999

Sám Diaza možno len ťažko rozpoznať. Má hnedé vlasy a je mizerný vzhľad. Hrá rolu nešťastnej manželky menom Lotte rovnako nešťastného Johna Cusacka. Je to bábkar, ktorý nájde tajné dvere do hlavy Johna Malkovicha. To vytvára v ich životoch neporiadok.

Stále nepoznáte všetky filmy s Cameron Diaz? Potom si môžete vybrať jeden pre svoj ďalší filmový večer?

Ďalší špičkový film s Cameron Diaz – super roztomilý a super sexy

Cameron Diaz filmuje Najsladšia vec 2002