Výber najlepšej riasenky: Ako nájsť správnu riasenku pre vás

Podľa akých kritérií si vyberáte najlepšiu riasenku?

Mnoho značiek make-upu propaguje svoje výrobky vrátane riaseniek ako najlepšie na trhu. Takéto všeobecné vyhlásenie nie je v skutočnosti voči spotrebiteľom úplne férové. Naše riasy sú ako krásny doplnok a ich charakter a individualita je veľmi často podceňovaná. Existuje niečo ako „najlepšia riasenka„nie. Neexistuje univerzálna receptúra ​​na skrášlenie všetkých dámskych rias. Musíte sa kriticky pozrieť na reklamy a popisy riaseniek. Nájdite tento model, ktorý vám najviac vyhovuje.

Riasenka v teste

najlepšie tipy na líčenie riasenky líčenie očí

V nasledujúcich riadkoch popisujeme množstvo vlastností, ktoré by dobrá riasenka mohla mať. V závislosti od povahy vašich mihalníc však možno nebudete potrebovať všetky tieto výhody. Skôr si musíte stanoviť vlastné priority. Napríklad, ak sú vaše riasy už tmavé a dlhé, nepotrebujete maskaru, ktorá ešte viac zvýrazní vaše vlastnosti.

Prílišné zdôrazňovanie výhod, ktoré má človek vo svojej podstate, spôsobuje, že sa zdá byť príliš umelý. To sa môže tiež rýchlo zdať lacné.

Aplikácia mihalníc – tipy na dokonalú krivku

najlepšie tipy na kúpu riaseniek

Môžete mať dlhé a tmavé riasy, ale chýba vám hustota … Presne v tomto ohľade si vezmite riasenku, ktorá obohatí váš vzhľad. Takže všetko bude perfektné …

Práve popísaný príklad je typický pre mnohé ženy. Preto sme to vopred popísali. Existuje však niekoľko ďalších špeciálnych prípadov a tie by sme chceli podrobnejšie prediskutovať pomocou iných typických typov riaseniek..

Aká je pre vás najlepšia riasenka?

najlepšie riasenky kúpte si riasy tipy a návrhy

Trendy v líčení

čo je najlepšia riasenka

Tenké a nie príliš dobré riasy

Máte krásne dlhé riasy, ktoré sú príliš tenké a vždy majú svoj vlastný názor na smer rastu? Existujú maskary, ktoré tieto nevýhody napravujú. Vďaka nim budú mihalnice pôsobiť hrubšie, budú pevnejšie, aby stáli na správnom mieste. Nanášaním takejto riasenky majú vaše riasy väčšiu hustotu a dosiahnete expresívny a zároveň veľmi prirodzený vzhľad..

Benefit Cosmetics Roll Lash

Benefit Cosmetics Roll Lash Best riasenka

Riasy, ktoré vyžadujú starostlivosť

Rovnako ako pokožka a dlhé vlasy, aj mihalnice často potrebujú hydratáciu. Aby boli prirodzene krásne dlhšie, mali by byť ošetrené kozmetikou, ktorá podporuje ich pružnosť a mladý, svieži vzhľad. Ak si všimnete, že vaše riasy sú v súčasnosti príliš suché, je lepšie sa na chvíľu zaobísť bez očarujúcich mejkapových efektov. Urobte zo starostlivosti prioritu. Existujú maskary, ktoré dodajú vašim riasam vlhkosť a ďalšie zdravé prísady a zaistia tak vašu prirodzenú krásu. Po niekoľkých týždňoch môžete začať znova používať vhodnú maskaru, vďaka ktorej budú vaše riasy pôsobiť dlhšie alebo hustejšie.

Riasenka zvrátená od mestského rozpadu

Urban Decay Perversion Mascara najlepšia riasenka

Väčší objem 

Táto charakteristika riaseniek je zvýraznená najviac. Čo sa týka objemu, sľubujú zázraky. V skutočnosti tento efekt môžu poskytnúť iba veľmi dobré maskary, aby riasy vyzerali prirodzene. Dobré riasenky, ktoré vám dodajú väčší objem, majú zvyčajne dve strany štetca, ktoré by ste mali používať jednu po druhej. Každý jednotlivý vlas na mihalnici je hustejší a dlhší a zabraňuje nepríjemnému účinku lepenia.

L’Oréal Voluminous Butterfly Intenza

Najlepšia riasenka L’Oréal Voluminous Butterfly Intenza

Živý vzhľad

Keď sú vaše riasy dobre zakrivené, celkový vzhľad vyzerá veľmi očarujúco a príťažlivo. Existujú maskary špeciálne navrhnuté pre tento vzhľad. Ak však chcete hojdačku vo svojom videní, potom siahnite po modeli riasenky, ako je tento. Štetce takýchto riaseniek sú väčšinou okrúhle a majú niekoľko vrstiev štetín rôznych dĺžok.

Extrémne príliš tvárou v tvár lepšie ako falošné riasy

Too Faced Better Than False Lashes Extreme najlepšia riasenka

Jednoduché modely riaseniek, ktoré sa špecializujú na zdôraznenie určitej charakteristiky

Doteraz zobrazené maskary sú z hľadiska svojej funkcie dosť komplexné. Väčšina žien má prirodzene krásne riasy, kde by mala byť trochu viac zdôraznená iba jedna charakteristika. Je to tak aj u vás? Možno sa vám páči iba jedna z nasledujúcich možností: dĺžka, hustota, tmavá farba? Ale nie sú ani veľmi dobré modely riaseniek. Vyberte si teda radšej takú maskaru, ktorá vám vyhovuje, a nemrhajte časom a peniazmi na niečo prepracovanejšie, čo po prvé nepotrebujete a za druhé to bude pôsobiť umelejšie..

Maybelline Lash Senzačná umývateľná riasenka

najlepšia riasenka Maybelline Lash Senzačná umývateľná riasenka

Cover Girl Super Sizer riasenka

Najlepšia krycia riasenka Mascara Super Sizer

Laura Mercier Extra Lash sochárska riasenka najlepšiu riasenku nájdete Laura Mercier Extra Lash Sculpting Mascara

Riasenka Lancôme Grandiôse so širokým uhlom a efektom ventilátora najlepšia riasenka Lancôme Grandiôse Širokouhlá uhlová riasenka s efektom riasenky

Lekári Formula Eye Booster súprava na okamžité predĺženie rias

najlepšia súprava na predĺženie mihalníc pre lekárov s receptom na očné viečka Formula Eye Booster

Riasenka Sol Stretchex Stretch Lash Effect 

Touch in Sol Stretchex Stretch Lash Effect Mascara najlepšia riasenka

Riasenka Eyeko Black Magic

ktorá je najlepšia riasenka Eyeko Black Magic Mascara