Vynikajúca pánska móda pre novú sezónu jeseň / zima 2020

pánska móda carl hrubý elegantný oblek sivá

Objavte prvotriednu pánsku módu od Carl Gross

Ako prvotriedny špecialista na pánske oblečenie nasleduje Création Gross GmbH & Co. KG Aj v tejto sezóne majú tradíciu ťažiť z elegantnej a kvalitnej pánskej módy a zároveň zaznamenávať neustály rast nielen v Nemecku, ale aj v zahraničí.

Obľúbenosť, ktorej sa spoločnosť z Hersbrucku teší, sa dá ľahko pochopiť, najmä keď sa pozriete na Pánske obleky od Carl Gross zvážené. Jej eleganciu a excelentnosť úspešne doplní v kolekcii jeseň / zima 2020 vytúžený španielsky top model Andrés Velencoso Segura.

Charizmatický Španiel nosí nové módne kreácie od Carla Grossa s prirodzeným pokojom

pánska móda carl brutto 2020 jeseň zima

Celá reklamná kampaň nie je zameraná len na zdôraznenie nepostrádateľnosti mužského obleku. Od založenia spoločnosti v roku 1925 predstavuje módna línia Carl Gross exkluzivitu a prvotriedny štýl. Tak to zostane navždy. To je v súčasnosti tiež cítiť.

Muži sa môžu tiež cítiť príležitostnejšie a stále veľmi štýlovo s úpletmi, vrchným oblečením, košeľami a nohavicami

pánska módna bunda Carl Gross Jersey

Okrem klasického obleku v antracitovej, čiernej alebo tmavomodrej farbe je dresová bunda hrdým rivalom a stáva sa stále viac trendom. V prípade bundičiek od Carla Grossa v tomto roku sú badateľné spravidla dva štýly. Jedna je nonšalancia v dokonalosti a druhá má trochu viac lesku. Novú, nevybudovanú siluetu možno objaviť aj v košeliach a svetroch. V niektorých modeloch je cítiť chladný, športovo-mestský smer s miernym angloamerickým nádychom. Sharp Fit, v ktorom trup vyzerá oveľa zmysluplnejšie, sa presadzuje stále viac. Podľa chuti a príležitosti sa k nej hodí nielen kravata, ale rovnako dobre aj rolák.

A prečo nie so športovou šatkou 

pánska módna bunda Carl Gross Grey

Najkvalitnejšie zmesi merino a kašmíru, ako aj hodnotná nová vlna, to sú len niektoré z vysoko kvalitných textílií, s ktorými Carl Gross pracuje. Optika a haptika idú ruka v ruke na vysokej úrovni a magicky priťahujú každého muža, ktorý si uvedomuje módu.

Dokonalý strih a osobitý štýl

pánska bunda carl brutto 2020 bez vrások

 Brilantné mohérové ​​a vlnené zmesi od špičkových tkáčov, akými sú Barberis a Marzotto, ako aj úspešné zmesi vlny a hodvábu od Loro Piana a Cerutti, urobia z obleku opäť najobľúbenejšiu časť oblečenia každého podnikateľa v tejto sezóne.

V prípade Carla Grossa však oblek nezostáva len ako povinná záležitosť, ale skôr sa prejavuje inovatívnym a sviežim prístupom a neustále sa meniacim profilom..

Klasická mužnosť a jemný vzhľad

pánska móda carl gross premium oblek béžová

Indigo je v novej sezóne tiež veľmi trendy

pánska móda carl hrubý oblek tmavo modrá

Z otca na syna

pánska móda carl brut elegantné obleky

Dôstojné a elegantné aj cez zimu

pánska móda carl hrubý kabát grafitová farba

Legere v žiadnom prípade neznamená, že je bez chuti

pánska módna bunda Carl Gross

Textil a vzory tvoria dokonalú, trendovú jednotku

pánska módna bunda Carl Gross