Znamenie zverokruhu Strelec – podľa znamenia zverokruhu si vyberte vhodné drahé kamene

Znamenie zverokruhu Strelec – drahokamy pre znamenie zverokruhu Strelec

Predstavitelia znamenia zverokruhu Strelec majú do určitej miery priamy a otvorený charakter. Sú silní a rozumní, ochotní čeliť nespravodlivosti a bojovať proti nej. Strelec zvláda všetky hlavné životné výzvy, ale v istom zmysle je úplne bezmocný voči malým každodenným intrigám.

Znamenie zverokruhu Strelec – Ste zvedaví, ktoré drahé kamene sú vhodné pre toto znamenie zverokruhu??

tipy na zodpovedajúce kamene zverokruhu strelec

Znamenie zverokruhu Strelec – červený rubín

znamenie zverokruhu sagittarius passede kamene rubínovo červená

Ľudia narodení v prvom desaťročí tohto znamenia zverokruhu sú priami a úprimní. Hlavne v láske. V živote sa riadia svojou vášňou. S nimi je vedomie a podvedomie úzko prepojené. Máte veľký tvorivý talent. Váš úspech má mnoho vzostupov a pádov. Odporúča sa pre ne granát z drahokamov, purpurový ametyst a tyrkys.

K tomuto znameniu zverokruhu je vhodný aj granát

Granát zverokruhu Strelec prvé desaťročie

Fialový ametyst za prvé desaťročie

Znamenie zverokruhu Strelec prvé desaťročie purpurový ametyst

Tyrkysový drahokam

Znamenie zverokruhu Strelec tyrkysové prvé desaťročie

Ľudia z druhého desaťročia znamenia zverokruhu Strelec sú vyhľadávaní a veľmi energickí. Ste rozhľadený, máte sklon k vedeckej činnosti a ste veľmi romantický. Strelci z tohto desaťročia sú veľmi odvážni.

Ľudí v druhom desaťročí politika veľmi láka, ale zároveň vôbec nemajú kvality, aby sa ňou zaoberali. Veľmi rýchlo sa inšpirujú projektmi, ktoré nevedia dokončiť.

Títo strelci musia nosiť drahé kamene v červenej, modrej a fialovej farbe. To im umožňuje zostať udržateľnejšími vo svojom úsilí. Tieto drahokamy tiež spôsobia, že nevýhody ich charakteru budú menej nápadné. Odporúča sa najmä rubín, chalcedón a ametyst v tmavofialovej farbe.

Predstavitelia druhého desaťročia môžu ako drahokam uprednostniť rubín 

Ruby zverokruh rubín druhé desaťročie

Hodí sa im aj chalcedón

Znamenie zverokruhu Strelec Chalcedónsko druhé desaťročie

Na týchto Strelcov má dobrý vplyv aj tmavofialový ametyst

Znamenie zverokruhu Strelec ametyst tmavofialová

Tí, ktorí sa narodili v tretej dekáde znamenia zverokruhu Strelec, sú veľmi rozporuplnými osobnosťami. Na jednej strane sú takmer despotickí v honbe za mocou a na druhej strane môžu byť veľmi veľkorysí. Ukazujú predvídateľnú racionalitu, ale niekedy môžu dostať skutočný záchvat hnevu.

Strelec tretej dekády má bystrý zmysel. Môžete prekabátiť ostatných a mať strategický talent. Potrebujete drahokamy v červeno-zelenej farbe. Budete ich inšpirovať a prinútiť ich lepšie sa v živote realizovať.

Vyberte si vhodný drahokam, ak ste v tretej dekáde

znamenie zverokruhu sagittarius lazurit tretí dekad