Chladné a vzrušujúce prevedenie jedálne v bielej farbe

jedálenský kút v bielej farbe so sklenenými stenami

Tu vám ponúkame zaujímavú zbierku niekoľkých dizajnov bielej jedálne, ktoré v zásade majú na pozorovateľa veľmi odlišné účinky a vyžarujú rôzne nálady. Biela farba môže byť agresívna, príjemná, extrémne moderná alebo klasicky tradičná. Ale vždy to perfektne ladí s rôznym príslušenstvom.

Kombinácia bielej farby a príslušenstva v rôznych odtieňoch farieb vedie k pestrej farebnej explózii, ktorá premení nudný monochromatický dizajn jedálne na šťastný a zábavný zážitok.

Excentrický dizajn jedálne s honosnými závesnými lampami a vstavaným nábytkom

biela jedáleň s vysokými zavesenými lampami

Odvážna farebná schéma sa tu perfektne kombinuje s čiernou chodbou, podlahou alebo čiernymi schodmi. Tento rozdiel v jase prináša do jedálne väčšiu živosť a dynamiku. S pomocou drevenej podlahy dosiahnete aj brilantný efekt.

Veselý jedálenský kút so štýlovým barovým stolom, zelenými barovými stoličkami a farebnými dekoráciami

futuristické barové stoličky a barový stôl

Ďalším dobrým riešením pre váš návrh jedálne je tehlová stena. Prirodzene atraktívny vzhľad získate, ak máte jednu alebo dve steny s hrubým povrchom a ostatné natriete na bielo. Tehlová stena bude nielen skvele vyzerať, ale tiež sa dostane do popredia veľmi originálnym spôsobom.

Moderné zariadenie v krémových pastelových tónoch s tehlovou stenou a nábytkom z dreva a ocele

moderný jedálenský kút v pastelových farbách

Ak sa vám monochromatické steny až tak nepáčia, potom môžete použiť rôzne kombinácie širokých a úzkych pásikov v iných svetlých farbách. V súčasnej dobe je na trhu široká škála rôznych tapiet tohto druhu. Pruhy si môžete namaľovať aj sami. Vyberte si svetlé a jemné odtiene ako svetlo šedá, mäta pieporná, fialová alebo ružová. Biele prvky budú pôsobiť jasne a čisto a v jedálni vytvoríte príjemnú, optimistickú a pozitívnu atmosféru.

Jedálenský stôl s bielymi závesmi a krásnymi kvetinovými ozdobami

biely nábytok v jedálni

Elegantný podkrovný dizajn s nábytkom v rôznych štýloch dekoru Jedlá v kuchyni s atraktívnou kombináciou štýlov  Romantický dizajn jedálne v eklektickom štýle s bielou drevenou podlahoueklektický dizajn jedálnePôvodný dizajn jedálne so zelenými stoličkami, hnedým stolom a čiernou závesnou lampou

jedálenský kút so zelenými stoličkami  Útulný dizajn jedálne s jemnou ozdobou vetvyjedáleň s hnedým a zeleným nábytkom  Elegantná jedálenská časť s čiernymi stoličkami a kreatívnymi nástennými dekoráciamidizajn jedálne v čiernej a bielej farbe

 Návrh jedálne so zelenou pohovkou, farebnými vankúšmi a atraktívnymi obrázkamibiele prevedenie s farebnými prvkami

Text s Katjou