Moderné vybavenie v jedálni

stoličky a bufet z chrómu a dreva

Team 7 vytvára báječný nábytok z prírodného dreva, ktorý dodáva modernej jedálni veľa šarmu a elegancie. Tu vám ponúkame niekoľko vynikajúcich návrhov interiérového dizajnu. S ich pomocou urobíte svoju jedáleň originálnou a atraktívnou. Tento rozmerný nábytok dodá každej jedálni modernú siluetu.

Pôsobivé jedálne majú chladnú atmosféru a teplý neutrálny nábytok je v dokonalej harmónii s celým interiérom. Do miestnosti vnesiete viac živosti a šťastia, ak ju vyzdobíte originálnymi závesnými lampami, inteligentnými doplnkami a krásnymi umeleckými dielami. Tieto moderné stoličky a stoly vytvárajú pocit pohodlia, priestoru a štýlu v každej jedálni.

Pozrite sa na naše skvelé nápady a získajte niekoľko kreatívnych nápadov na inšpiráciu. Používajte rôzne moderné doplnky, ako sú obrázky, vázy, výstredné lustre a ďalšie, ktoré budú v dokonalom súlade s týmto futuristickým dizajnom.

Štýlové zariadenie v bielej a hnedej farbe s atraktívnymi závesnými lampami stôl a stoličky z dreva

Elegantný jedálenský kút s otočnými stoličkami a futuristickou skriňou elegantný nábytok do jedálne  Moderná jedáleň s nábytkom z dreva a chrómu a atraktívnou závesnou lampouelegantné stoličky a stôl z dreva

 Jedáleň s pozoruhodným dreveným bufetom a atraktívnym lustromjedálenský kút s chrómovým a dreveným nábytkom  Skvelá jedáleň s bielym a hnedým nábytkom a krásnym výhľadomjedálenský nábytok v bielo hnedej farbe  Jedáleň s nábytkom z pravého dreva a čiernym kobercomjedáleň s dreveným nábytkom  Futuristika v jedálni s extravagantným nábytkom a romantickým výhľadom na oceánvýstredný nábytok do jedálne  Nadrozmerná jedáleň s bielymi dlaždicami a bielymi stenamiveľká jedáleň s moderným nábytkom  Jedáleň s chróm-akrylovými stoličkami a čiernym kobercomnábytok z chrómu a akrylu  Jedálenská časť v bielej farbe s ozdobami konárov a modernými závesnými lampamimoderné zariadenie s bielymi stoličkami  Je zariadený dreveným nábytkom, dreveným bufetom a lesklým lustrommoderný jedálenský kút so stolom a lavicou z pravého dreva  Moderná jedáleň so stoličkami Chom, stolom z masívneho dreva a bielym bufetomštýlová jedálenská časť v hnedej a čiernej farbe

Text s Katjou