Nápady do jedálne na imitáciu – ako urobiť izbu útulnejšou

nápady na jedáleň zbierka porcelánových tanierov

Elegantné nápady na jedáleň pre špeciálny nádych

Žiarlite na všetky krásne izby a zariadenie, ktoré u nás znova a znova vidíte? Snažíme sa vašu závisť zakryť tým, že vám predstavíme niekoľko nápadov na jedáleň, ktoré si môže každý uvedomiť.

Tiež by som sa s vami chcel podeliť o niekoľko jednoduchých spôsobov, ktorými sa môžete ľahko a ľahko inšpirovať našimi nápadmi.

Keďže sa blíži festivalová sezóna, myslím si, že jedáleň je jej najdôležitejšou súčasťou. Dúfam, že so mnou súhlasíte.

Pridajte k lustru girlandu

nápady na jedáleň luster v neobarokovom štýle

 Tu sa môžete rozhodnúť pre úplne iné varianty? Možné sú vždyzelené jedľové vence aj perlové vence. Je to jednoduchý spôsob, ako dať celej veci slávnostný charakter.

Vytvorte stálu zbierku umenia

nápady na nápady jedálne zbierka obrázkov raptora

 Farebné dosky z nie príliš drahej zbierky historických kníh sú úžasný nápad. Skúste knihu s vtákmi, mušľami a botanickými ilustráciami. Alebo by ste uprednostnili vintage atlas?

Hrdo sa pochváľte babičkiným kávovým setom

nápady na jedáleň abstraktné nástenné umenie sivé nuansy

Tento strieborný príbor vykopte a vyleštite. Môže skvele slúžiť ako stredobod konferenčného stolíka.

Zaveste taniere na stenu

nápady na jedáleň okrúhle kamene okrúhle nástenné dosky

Tieto závideniahodné kúsky by ste mohli úžasne zavesiť na stenu. Funguje dobre všade, vrátane jedálne. Je to ďalší úžasný spôsob, ako vytvoriť rýchlu zbierku. Vaše obľúbené kúsky budú pred vašimi očami a nebudú skryté v žiadnej zásuvke.

Choďte na tmavé odtiene

nápady na jedáleň nástenné umelecké taniere

V jedálňach zvyčajne nájdete nízko nastavené svetlá. Odtiene šedej vytvárajú náladovú eleganciu. Sledujte vyvažovací efekt bieleho obloženia a lemovania v čiernom priestore.

Pridajte obyčajný schodiskový bežec a usporiadajte sviečky do radu

nápady na jedáleň rustikálny stôl z hrubého dreva

Účinok tejto kombinácie je jednoducho neporovnateľne krásny. Náklady, ktoré vzniknú, sú veľmi nízke.

Ďalším prvkom, ktorý v praxi nebude veľmi stáť, je závesná lampa v tvare bubna. Môžete použiť svoj obľúbený tvar žiarovky spolu s jednoduchou súpravou. Aj to prispeje k úžasným výsledkom.

Buďte so svojou stredovou doskou veľmi štedrí

nápady na jedáleň starožitná váza ako dekorácia stola

Pozrite sa okolo na rastliny v miestnosti, ktorú máte bežne vonku, napríklad veľký kvetináč a príliš veľké mušle sú dokonalé. Je to druh kontajnera, ktorý bude úžasne fungovať na dvore.

Svietnik alebo rastlina v rohu

nápady na jedáleň luster art deco

Videl si to? Do jedálne bolo teoreticky pridané všetko: stôl, stoličky, koberec a napriek tomu to celé pôsobí, ako keby stále niečo chýbalo. Túto prázdnotu môžete vyplniť bočným stolíkom alebo stoličkou v rohu, rastlinou alebo svietnikom.

Hľadaj lacný, ale neobvyklý kúsok, ktorý môže slúžiť ako bufet

nápady na jedáleň biela komoda námorný motív

Stôl, stôl Parsons, príborník, vysoko umiestnená skrinka na médiá sú všetko, čo nájdete na trhu s použitými tovarmi. Dajú sa prerobiť na pekné odkladacie stolíky v jedálni. Tieto sa dajú nádherne premeniť brúsením a lakovaním.

Dajte bufetu alebo hodvábnej doske vstavanú symetriu

nápady jedálne meißner porcelán zlaté akcenty

Takýmto spôsobom dosiahnete v miestnosti vyváženú atmosféru. Zvážte pridanie stolových žiaroviek. Môžu zahŕňať žiarovky veľmi nízkeho napätia alebo svietniky na oboch stranách na intímne osvetlenie.

Usporiadajte skriňu novým spôsobom

vitrína nápadov z ľahkého dreva

Vyhoďte všetko a dajte to na jedálenský stôl. Všetko premiešajte a kombinujte s rôznymi vzormi na stojanoch, miskách, džbánoch a čajových súpravách. Vyberte si konšteláciu, v ktorej si najlepšie prídete na svoje.

Ak sa rozhodnete pre úplne bielu výzdobu, potom dosiahnete to, čo je známe ako belgický štýl

nápady na jedáleň krištáľový luster ošarpaný šik

Ďalej môžete zadnú stenu políc vybaviť tapetovým papierom alebo ich vymaľovať. Takto si tam vystavené cenné predmety ešte viac prídu na svoje.

Skombinujte sedadlá

nápady jedálne originálne lustre s bubnovými tienidlami

Ak ste na večierok pozvali veľa ľudí, máte problém. Vyriešte to štýlovo. Konkrétnejšie mám na mysli lavičku alebo stoličku pre hostiteľa a hostesku, takže zamiešajte stoličky z kuchyne. Ich zmiešaním môžete vytvoriť nádherný eklektický vzhľad. Aby veci nepôsobili strapato, použite dvojice zodpovedajúcich stoličiek a posypte ich posteľnou bielizňou. Umiestnite ich vedľa seba alebo do oboch protiľahlých rohov stola.

Umiestnite príslušenstvo tyče na elegantný podnos

nápady na jedáleň dlhá komoda so zásuvkami

Navrhnite lištu na komode

nápady na jedáleň symetrické s elegantnými stolovými lampami

Bez ohľadu na to, či používate podnos alebo bufet, nápoje a súvisiace servírovacie nástroje na ňom môžete nechať. To upúta pozornosť ľudí v jedálni, aj keď neorganizujete slávnostnú večeru.

Považovali ste naše nápady za jedáleň za užitočné a užitočné? Chceme v to dúfať.