Útulné a moderné jedálenské priestory – inšpirácia z celého sveta

moderná jedálenská rohová lavica staylisch inšpirácia malá farebná

Vychutnajte si všetky novinky: váš jedálenský kút je pripravený!

Varenie doma je stále obľúbenejšie. Dôkaz o tom možno nájsť všade. Food bloggeri sú viac ako recenzie reštaurácií. Hodnotenie kuchárskych šou sa veľmi rýchlo zvyšuje.

Nové investície do kuchyne sa niekedy zaobídu bez najdrahšieho a najkrajšieho nábytku, ale bez krásnych spotrebičov na varenie.

Patria sem komerčné kachle, najmodernejšie kávovary, chladničky atď..

Útulné a moderné jedálenské priestory – zariadené podľa vašich preferencií a vkusu

moderná jedálenská rohová lavica staylisch inšpiračný luster

Teraz potrebujete kus nábytku na zaokrúhlenie kuchynského kúta a práve tu zohráva jedálenský kút super dôležitú úlohu! Ich použitie vytvára intímnu atmosféru a vytvára atmosféru reštaurácie. Tento kus nábytku môžete prispôsobiť veľkosti kuchyne a máte pocit, že ste na pulte šéfkuchára.

Nižšie vám ukážeme sedem veľmi odlišných jedálenských kútov v ich štýle, ale všetky majú jedno spoločné: útulnú atmosféru.

1. Tradičné jedlo so špeciálnym stimulom

Môžete hovoriť o pohodlí v takej kuchyni v prízemí? To sa čudujete, však? Lavice sú vyrobené z čistého dreva a vankúše veľmi nepomôžu … Veľa ľudí tomu verí. Ale páči sa mi tradícia obloženia a používanie takýchto mramorových stolov so špeciálnymi akcentmi. A ty?

Drevený nábytok je veľmi príjemný a teplý

moderná jedálenská časť lavica staylisch inšpirácia drevom

Rozkošné sú drevené podlahy so širokými vzormi a lavice s vysokými operadlami s výrezmi v tvare srdca. Tradičný komfort, ktorý možno vysledovať až do USA.

2. Japonský steakhouse alebo ázijská fúzia.

Tento jedálenský kút vyniká svojou pravidelnosťou a geometriou. Tieto vlastnosti ešte viac zdôrazňujú tmavé a pohodlné vankúše. Okamžite si myslíte „hibachi“.

Ázia je veľkým zdrojom inšpirácie

moderná jedálenská lavica staylisch inšpirácia malá

Dinette môže byť skvelým riešením pre malé priestory. Bennett Frank McCarthy Architects navrhol túto izbu a hovoria, že pri sedení si môžete dovoliť viac ako pol metra priestoru na osobu.

Ale čím viac miesta máte, tým lepšie.

3. Ice bar z 50. rokov v vynovenej verzii

Wagyu hamburger so sezamovým aioli a ozdobou vyprážaného homára. Takéto jedlo si predstavujem na tomto stole. Táto kuchyňa sa nachádza v meste Irvine v Kalifornii. Červené špliechanie ukazuje vôľu k hravému vzhľadu. V jedálni je priestor pre tri osoby.

4. Francúzske bistro

Súpe à l’oignon et entrecôte, či nie? Všetko tu vyžaruje z Francúzska: operadlá lavíc na mieru. Vzory navrhol Murano Strie a farba je lišajníková. Čerešňové kvety sú inšpiráciou.

Romantické raňajky ako vo Francúzsku

moderná jedálenská časť lavica staylisch inšpirácia okenná taburetka

5. Grécka taverna

Kombinácia modrej a bielej mi väčšinou pripomína Grécko. Myslím na jahňacie souvlaki a baklavu. Čalúnené sedenie bolo navrhnuté v obzvlášť luxusnom štýle.

Tak, ako to majú radi Gréci

moderná jedálenská časť lavica staylisch inšpiráciataverna grécke drevené okno

Vďaka drevu a prútiu však všetko vyzerá nenútene.

6. Metro jedlo alebo luxusná krčma

Cítite sa tu ako v súkromnom výstavnom stánku. Toto je určite najromantickejšie miesto na sedenie v celom dome. Tu by som rád jedol hovädzie carpaccio a bravčové kotlety. Závesné svetlá dodávajú teplý nádych, rovnako ako zvislé čiary na vankúšoch, o ktoré sa opierate, drevené previsy a stoličky.

V minimalistickom štýle. Čo tým myslíte?

moderná jedálenská rohová lavica staylisch inšpiračná sedačka

7. Lyžiarska chata v horách Colorado

Tento rustikálny štýl som jednoducho zamilovaný. Tiež si myslím, že kombinácia s drevenými povrchmi a bridlicovou podlahou je báječná. Lavica zobrazuje podobné štvorcové výrezy Craftmanna. Stoly so soklami vyzerajú nádherne s jedálenským kútom. Na nohy máte práve dostatok miesta.

Malý, ale prakticky zariadený kuchynský výklenok

moderná jedálenská lavica lavica staylisch inšpirácia okenná sedačka

Môžete pridať do zoznamu? Koľko bodov vám zostáva? Dúfajme, že ste už taký veľký fanúšik jedálnička ako ja!

Tento vstavaný okrúhly stôl jednoducho vyzerá skvele, že??

moderný jedálenský kút biely staylisch inšpirácia okrúhly stôl drevoNie „Raňajky u Tiffanyho“, ale romantické pre dvoch       moderná jedálenská časť lavica staylisch inšpirácia drevené okno