Červený obrus – vytvorte slávnostnú a originálnu výzdobu stola

obrus červený slávnostný stôl dekorácie príborový tanier látkový obrúsok červený

Červený obrus – slávnostný, chladný a jedinečný

Dávate pri zdobení prednosť červeným prvkom? Prečo však tento odtieň nevyužiť ako akcentovú farbu? Niektorí sa vyhýbajú chladnému charakteru červených obrusov a iní si myslia, že tento druh dekorácie je príliš slávnostný.

Červená však nesie oveľa viac nádychu Vianoc a Valentína.

Dnes vám chceme ukázať, ako sa cez to dostať červený obrus môže dosiahnuť dva úplne odlišné vzhľady.

Červená sa stretáva s prírodnou krásou

Táto stratégia nastavenia tabuľky je tu určená pre väčšie skupiny. Ale môže byť tiež upravený pre menšie skupiny ľudí. Nasledujúce obrázky sú z letnej párty v newyorskom múzeu. Toto bolo vytvorené Dizajn Rona Wendta a stal sa pastvou pre oči.

Letná párty v newyorskom múzeu

obrus červený slávnostný stôl dekorácie reštaurácia ron wendt design

Červená tvorí jadro projektu, ale nie je príliš dominantná. Tu sa skombinovalo so sivými a čiernymi stoličkami a sviežimi zelenými centrálnymi kusmi. Táto výbava pripomína nádherné kvetinové lúky. Červená teda vyzerá čisto, moderne a vzbudzuje chuť do jedla.

Červená ako prízvuková farba

obrus červená dekorácia stolu štýlová kvetinová dekorácia ron wendt design

Nábytok vyzerá ešte lepšie vďaka lesklým svetlám nad hlavami ľudí. Odrážajú sa na zrkadlových plochách behúňa stola. Chcete dosiahnuť tento vzhľad aj doma? Prineste paradajkovo červené obrusy, pridajte jeden ako stredový kus v sviežej zeleni a udržujte celkovú náladu čistú a jednoduchú. Kusy kovu a akcenty tieto odtiene ideálne dopĺňajú.

Používajú sa paradajkovo červené obrusy

reštaurácia udalosť obrus červený štýl dekorácie stola kvetinová výzdoba ron wendt design

Červená sa stretáva s vintage

Na červenom odtieni je niečo také kulinárske. Stimuluje chuť do jedla a v kombinácii s chrumkavou bielou je len veľmi lákavé. Má to aj nejaký vintage štýl!

Červená podporuje chuť do jedla

obrus červený slávnostný stôl dekorácie tanier biele červené okraje

Pred niekoľkými rokmi vytvoril dizajnér Eddie Ross podmanivý sviatočný stôl, ktorý obsahoval matné sklo a mätu piepornú. Myslíme si, že takéto zariadenie zostane aktuálne po celý rok. Spárovanie červenej a bielej kričí „vintage“. Motívy zobrazujú cukríkové motívy a váš stôl bude vyzerať super chutne.

Také rozmarné, chrumkavé a štýlové!

obrus červená slávnostná dekorácia stolu štýlový elegantný červený biely tanierový príbor

Povedal niekto niečo o cukríkových farebných pruhoch? Červená a biela evokuje asociáciu so starými dobrými časmi a dodáva sebavedomie pre dobrú budúcnosť. Myslite na cirkusové a karnevalové stany s takýmito pruhmi. Prestierajte obrus obrúskami s červenými a bielymi pruhmi, aby vyzerali skutočne nápadne.

Červeno -biely pruhovaný vzor

reštaurácia udalosť obrus červený biely pásik vzor kvety deco červená

Červená môže tiež vyzerať dekadentne a očarujúco. Toto prestieranie tu silne pripomína štýl svadieb 30. rokov. Môžete tu vidieť veľa misiek s ovocím a inými skvelými vecami.

Nemyslíte si, že je to celkom elegantná forma zábavy?

obrus červený slávnostný stôl dekorácia dezert

Červená sa stretáva s mladistvou radosťou zo života

Už sme spomenuli, že červená je dokonalým odtieňom pre detské stoly? Nasledujúci príklad to len ilustruje. Tu môžete vidieť ofsetové menovky s vintage písmenami. Neprehliadnite ani ginghamové akcenty. [Farmárska párty nahlas Hosteska s Mosteskou]

Červená – perfektný odtieň pre detské stoly

obrus červená biela károvaná originálna dekorácia na stôl

Lízankový obrus nižšie bol kombinovaný s viacfarebnými ozdobami. Dodali ste teda miestnosti viac čerstvého vzduchu. Červená je ideálnym pozadím pre živé umenie a akcenty. Platí to najmä vtedy, keď vstupujú do hry detské stoly. [Obrázok Gulnara Studio z Ruffled]

Žiarivé striekanie farebného pozadia

obrus červený slávnostný stôl dekoračný tanier modrá látková obrúska červená lízanka

Máte chuť na letný look, ktorý dáva do popredia červenú, bielu a modrú? Tu bola vytvorená námorná interpretácia tejto klasickej farby. Môžete si vychutnať tkaninu, kým deti čakajú na večeru. Toto je super párty pre deti. Uistite sa však, že obrus prikryjete papierom, ako je to znázornené nižšie. [podľa Mathieu Photography Elizabeth Anne Designs]

Letný look v červeno -bielom

obrus červená slávnostná výzdoba stola červená biela jedálenské stoličky

Už snívate o silnej dávke červenej doma? Ja tiež, a najmä preto, že sa to veľmi hodí k môjmu modernému životnému štýlu.