Johnny Deppo šukuosena

Johnny Deppo šukuosenos yra tokios pat ikoniškos ir garsios kaip pats aktorius. Žinomas kaip vienas talentingiausių savo kartos aktorių, Depo plaukai Holivudo superžvaigždę pavertė tarptautine mados ikona. Tiesą sakant, ilgi Deppo plaukai tokiuose filmuose kaip „Blow“ ir trumpi plaukai tokiuose šūviuose kaip „Public Enemies“ neabejotinai turėjo įtakos to meto vyrų gyvenimo būdo tendencijoms. Jei šiais metais ieškote naujo kirpimo, štai kaip turėti tokius plaukus kaip Johnny Deppas!

Geriausios Johnny Deppo šukuosenos

Geriausios Johnny Depp šukuosenos yra stilingos ir gražios. Neįmanoma paneigti, kad aktorius dvelkia natūraliu stiliumi, kurio negalima įveikti, kai kalbama apie ilgas šukuosenas. Nuo arklio uodegos iki šukuosenos iki nuplėštų nugaros plaukų, peržiūrėkite mūsų nuotraukų kolekciją, kurioje išsamiai aprašytas kiekvienas Depp kirpimas!

Johnny Deppo šukuosena

Johnny Deppo viešųjų priešų šukuosena

Pradėkime nuo Johnny Deppo „Public Enemies“ šukuosenos – klasikinio senovinio uždrausto kirpimo su žemu siaurėjančiu išblukimu šonuose ir ilgu šleifu viršuje. Tai, kas tapo žinoma kaip John Dillinger kirpimas, šis tekstūruotas stilius tinka vaikinams su storais tiesiais ar banguotais plaukais, kurie nori trumpo ar vidutinio ilgio daugiasluoksnės šukuosenos. Jei formuojate šį kirpimą, tiesiog nepamirškite naudoti šiek tiek plaukų vaško ar pomados, kad plaukai visą dieną išliktų vietoje.

Johnny Deppo viešieji priešų plaukai

Johnny Deppo ilgi plaukai

Turėdamas tiek daug puikių šukuosenų, Johnny Deppas galiausiai yra geriausiai žinomas dėl savo ilgų plaukų, kuriuos jis pradėjo auginti 90 -ųjų pradžioje. Tuo metu Deppo plaukai atspindėjo Holivude klestinčią grunge kultūrą, kuri pakeitė švarią žvaigždės išvaizdą. Ateinančiais metais ilga Deppo šukuosena puikiai tiko vaidmenims filmuose „Sleepy Hollow“, „Chocolat“, „What’s Eating Gilbert Grape“ ir „Karibų piratai“.!

Johnny Deppo ilgi plaukai

Johnny Deppo trumpi plaukai

Tarsi neužtektų vėsių ilgų plaukų, bet Johnny Deppo trumpi plaukai taip pat kelia pavydą! Nesvarbu, ar jis šukuos Donny Brasco nugaros plaukus, ar Cry-Baby rockabilly šukuoseną su siaurėjančiais šonais, neatrodo, kad yra kirpimas, kurio Deppas negali nuplėšti.

Johnny Deppo trumpi plaukai

Kiti šaunūs Johnny Deppo plaukai

Norėdami sužinoti daugiau apie naujausias „Depp“ šukuosenas, peržiūrėkite mūsų galeriją žemiau!

Johnny Deppo kirpimas

Šauni Johnny Deppo šukuosena

Johnny Deppo plaukų stilius

Šauni Johnny Deppo šukuosena - smūgis

Johnny Deppo trumpos šukuosenos

Johnny Depp vidutinio ilgio plaukai

Johnny Depp kirpimai - trumpi plaukai su ožiu

Johnny Deppo ilga šukuosena su ožiu

John Dillinger kirpimas

Kaip turėti plaukus kaip Johnny Deppas

Geriausi Johnny Deppo plaukai ir šukuosenos