2021’de Kadınlar İçin 155 En Seksi Alt Sırt Dövmeleri (Anlamları ile)

Kadınlar bugünlerde harika dövmeler elde etme olasılığı kadar erkekler gibi. Artık eskisi gibi dövme yaptırmak hoş karşılanmıyor. Bir dövme seçmeye gelince, çoğu kadın vücudunun belirli bir bölümüne en uygun olanı seçecektir..

Modern kız için dövme yaptırmak, yeni bir çift küpe veya çanta almak gibi başka bir aksesuardır. Tek fark aksesuarın kalıcı olmasıdır. Kadınlar, dövmelerin sadece güzelliklerini arttırmakla kalmayıp, onlara daha önce hissetmedikleri bir güven artışı sağladığına inanırlar. Örneğin, meme kanserinden kurtulan ve güvenlerini artırmak için göğüslerinin eskiden olduğu yerde dövme yaptıran bazı göğüs kanseri hastaları var..

Bazen kadınlar bir yarayı veya vücut kusurlarını gizlemek için dövmeyi kullanırlar. Diğer zamanlarda vücutlarına güzel bir şey eklemek için dövme yaptırırlar..

Genel olarak, kadınlar belirli bir dövme türüne, sevimli ya da çiçekli bir şeye yönelecekler ve diğer zamanlarda kadınlar sert bir aşırı dövme seçeceklerdir. Her şey kadının tipine ve kişiliğinin ne olduğuna bağlı..

Kadınlar genellikle vücudun alt sırt veya omuz dövmesi gibi çok açıkta kalan bir bölgesine dövme yaparlar. Kadınlar her fırsatta dövmelerini sergilemeyi severler. Bir kadının sırf insanlardan saklamak için dövme yaptırması nadirdir. erkekler için de durum farklı değil.

Alabileceğiniz birçok farklı dövme türü vardır, seçtiğiniz dövmenin hayatınızın geri kalanında vücudunuzda olacağını unutmamak önemlidir. Birkaç yıl içinde bıkmayacağınız bir şey seçmek önemlidir. Dövme silme veya örtme ucuza gelmiyor. Seçtiğiniz dövmeye değer verin ve her zaman seveceğiniz bir şey olduğundan emin olun. Dövmenizin bir görüntüsünü bir süre yanınızda taşımak iyi bir öneridir, eğer birkaç ay sonra fikrinizi değiştirmediyseniz, vücudunuza yaptırmayı düşünebilirsiniz..

Aradığınız şey bir bel dövmesiyse, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı tür vardır. Sahip olduğunuz cilt tonuna bağlı olarak dövmenizi de etkileyebilir. Ne kadar büyük bir dövme istediğine ve sırtın ne kadarının kaplanmasını istediğine karar vermelisin..

Aşağıda, aralarından seçim yapabileceğiniz en iyi ve en seksi alt sırt dövmelerinden 70 tanesi bulunmaktadır:

  1. Belinize kişisel bir sembol takmak, başkaları için hiçbir anlam ifade etmeyen kişisel bir dövmeye sahip olmanızı sağlar. Arkada çok yer kaplayan daha büyük bir dövme.

Kadınlar için alt sırt dövme tasarımları1

2. Bu oldukça büyük bir dövmedir, bu yüzden belinizin çoğunu kaplaması konusunda gerçekten sorun yaşamamalısınız. Bu, sahibine sembolik olan başka bir dövme.

Kadınlar için alt sırt dövme tasarımları3

3. Bu dövme daha çok yan tarafta, daha çok sevebileceğiniz merkezde değil. Bu gerçekten sevimli olabilen küçük bir melek meleği.

Sırtta Sevimli Dövme

4. Bu, alt sırtta da fazla yer kaplamayan basit bir tasarımdır. Seksi ve basit, bu yüzden uzun vadeli pişmanlık konusunda endişelenmeyin.

Kadınlar için alt sırt dövme tasarımları5

5. Bu muhteşem bir tavus kuşu dövmesidir. Renkli ve güzel, sırtın her tarafını kaplıyor, bu yüzden bu bedenle sorun yaşamadığınız sürece oldukça büyük..

Kadınlar için alt sırt dövme tasarımları6

6. Yerli bir uçurtma veya böceğe benzeyen bel dövmesi, bunu söylemek zor. Ama rengarenk ve sırtınızda da fazla yer kaplamıyor..

Kadınlar için alt sırt dövme tasarımları7

7. Eğer aradığınız şey bir kelebekse bu dövme tam size göre. Güzel bir renk ve aynı zamanda oldukça küçük. Bu dövme sadece kenarda duruyor, kot pantolonun hemen dışında görünen bir şey..

Kadınlar için alt sırt dövme tasarımları8

8. Kızların kot pantolonlarından fırlamış gibi görünen muhteşem bir siyah beyaz serçe. Hassas ve zariftir ve yana doğru konumlandırılması mükemmeldir. Siyah beyaz bir seçim için harika bir ek.

Kadınlar için alt sırt dövme tasarımları9

9. Başka bir kelebek seçeneği, bu daha ortalanmış dövme ve zarif bir şekilde arkaya oturacak kadar küçük.

Kadınlar için alt sırt dövme tasarımları10

10. Ateşli bu kalp sembolü, bel dövmesi için çok benzersiz bir seçimdir. Renkli ve orijinaldir ve arkaya rahatça oturur, fark edilecek kadar büyüktür.

Kadınlar için alt sırt dövme tasarımları11

11. Çiçek dövmesi, alt sırt için harika bir ektir. bu, sırtın kıvrımlarını zarif bir şekilde takip ediyor. görünümü tamamen tamamlamak için omzuna kadar takip ediyor. Siyah ve beyaz, dövmeyi daha da zarif kılıyor.

# Güzel Çiçek Sırt Dövmesi

Kadınlar için alt sırt dövme tasarımları12

12. Bazı çiçekler arasında bir yan serçe eşsiz ve oldukça sevimlidir. Neredeyse alay konusu olan baştan çıkarıcı bir görünüm vermek için yan tarafta.

Kadınlar için alt sırt dövme tasarımları13

13. Bu eşsiz ve oldukça dikkat çekici bir dövme. Kırmızı renkten çok hoşlanıyorum, bunda vintage bir şey var. Orijinallik o kadar dikkat çekici ki, bakmadan edemiyorsunuz ve bakıyorsunuz. Göz alıcıdır ve alt sırtın çoğunu kaplar..

Kadınlar için alt sırt dövme tasarımları14

14. Bir yusufçuk dövmesi çok popülerdir, birçok kadın onları alır. Bu çok harika çünkü renkli ve canlı. Oldukça büyük ve tek taraflı ama gerçekten çok güzel.

Kadınlar için alt sırt dövme tasarımları15

15. Bu kelebek dövmesini gerçekten çok beğendim. Alt sırttaki alanın çoğunu kaplamasına rağmen oldukça büyük. Sembol yaratıcı ve yoğun renk harika bir tasarım yaratıyor.

Kadınlar için alt sırt dövme tasarımları16

16. Bu, korse izlenimi veren inanılmaz bir sırt dövmesidir. Alt sırt dövmesine şehvetli, neredeyse burlesk bir görünüm verir ve size gerçekten çok farklı bir şey verir..

Kadınlar için alt sırt dövme tasarımları17

17. Basit bir yıldız. Bu, ortada ve yeterince küçük, büyük bir dövme için stres yapmanıza gerek yok. Sunulabilir veya kolayca gizlenebilir, seçim sizin.

Kadınlar için alt sırt dövme tasarımları18

18. Bu dövmeyi seviyorum. Keşke her şeyi görebilseydim, sonunda tüy uçlu bir kalemle bir tür ilham verici alıntı olduğunu varsaymalıyım. Kesinlikle sahibi için bir şey ifade eden kişisel bir mesaj. Zarif ve benzersiz, oldukça çekici.

Kadınlar için alt sırt dövme tasarımları19

19. Alt sırtta pembe bir çapa. Oldukça büyük, bu yüzden taahhüt etmek istediğinizden emin olun. Pembe, dövmenin her yerine koymak için alışılmadık bir renk ama aynı zamanda büyüleyici. Denizcilikle ilgili bir şey arıyorsanız, bu sadece bir şey olabilir.

Kadınlar için alt sırt dövme tasarımları20

20. Bu havalı dövmede, sanki gerçekmiş gibi pantolonun içine yerleştirilmiş birkaç silah var. Modası geçmeyen havalı bir tasarım. Sert kişiliğinizi yansıtacak bir şey istiyorsanız, bunun için gidin..

Kadınlar için alt sırt dövme tasarımları21

21. Büyük bir dövme ama yine de güzel. Bir peri ya da meleğe yeni bir bakış. Kırmızı siyahla iyi gider, hoş bir kontrast verir.

Kadınlar için alt sırt dövme tasarımları22

22. Bunun nasıl bir tasarım olduğunu anlatmak zor ama çok etkileyici. Çizgi ince ve dalgalı ve sadece vücudunun kıvrımlarını seksi bir şekilde takip ediyor. Basit ama şehvetli bir şey istiyorsanız, o zaman bu sizin için dövme.

Kadınlar için alt sırt dövme tasarımları23

23. Başka bir çiçek dövmesi. bu stil ve rengi bir araya getiriyor. Sırtın ortasında bulunur, başka hiçbir yerde fazla yer bırakmaz.

Kadınlar için alt sırt dövme tasarımları24

24. Bu sefer kişisel bir yazıtla başka bir silah gösterisi dövmesi. Eşsiz ve oldukça ayrıntılı. Bu dövme siyah beyaz bir dövme olarak daha iyi görünürdü.

Kadınlar için alt sırt dövme tasarımları25

25. Bu çok büyük bir sırt dövmesidir, bu yüzden o boyuttan birine bağlı olduğunuzdan emin olun. Sadece alt sırtta değil, kalçalarda da olur. Birçok farklı renk ile oldukça canlı.

Kadınlar için alt sırt dövme tasarımları26

26. Bu başka bir yusufçuk dövmesi, bu biraz daha bastırılmış Renkler pastel ve yumuşak, onlara ışıltılı bir dokunuş. Küçük ve gerçekten alt sırtını tamamlıyor.

Kadınlar için alt sırt dövme tasarımları27

27. Büyük bir kelebek dövmesi, bu diğerlerinden biraz daha sıradışı Bu standart bir kelebek değil, biraz farklı bir şey. Kelebeğin çizgileri incedir ve yerli bir dövmeyi andırır..

Kadınlar için alt sırt dövme tasarımları28

28. Bu sevimli küçük yay, büyük bir dramatik dövmeye ihtiyacı olmayan biri için bir şey. Basit ve göz alıcıdır ve birinin kişiliği hakkında konuşabilir. Siyah beyaz tutması hoşuma gitti.

Kadınlar için alt sırt dövme tasarımları29

29. Bazı siyah desenlerle çevrili bir gül. Alt sırtın çoğunu kaplar, bu nedenle tasarımı gerçekten sevdiğinizden ve onunla yaşayabileceğinizden emin olun..

Kadınlar için alt sırt dövme tasarımları30

30. Yıldızları içeren çok özel bir dövme. Çok büyük, bu yüzden gerçekten istediğiniz şeyin bu olduğundan emin olmak istiyorsunuz. Bu büyüklükteki bir dövmeyi kolayca örtmek çok zor olurdu..

Kadınlar için alt sırt dövme tasarımları31

31. Belli ki kelebek dövmeleri çok popüler. Bu orta ve yan tarafta. Karmaşık bir dövme aramayan biri için basit ve güzel.

Kadınlar için alt sırt dövme tasarımları32

32. Yunuslar bir başka popüler dövme seçeneğidir. Bu oldukça küçüktür ve alt sırtın herhangi bir yerine yerleştirilebilir. Bu tatlı ve renkli.

Kadınlar için alt sırt dövme tasarımları33

33. Bu alışılmadık bir kelebek tasarımıdır, ilk başta kelebek olduğunu neredeyse fark etmezsiniz. Renklerin hepsi birlikte iyi gider.

Kadınlar için alt sırt dövme tasarımları34

34. Bu çiçek dövmesi oldukça büyüktür ve göğüs kafesi boyunca alt sırttan izler. Bu dövmeler, yerleşimleri nedeniyle oldukça acı verici olma eğilimindedir. Renkler gerçekten çiçekleri patlatıyor.

Kadınlar için alt sırt dövme tasarımları35

35. Başka bir yusufçuk ve bu oldukça narin ve tatlı. Siyah ve beyaz, tasarımı zarif tutarken sade kalmasını sağlar.

Kadınlar için alt sırt dövme tasarımları36

36. Bu, bazı melek kanatları olan kişisel bir yazıttır. Basit bir tasarımla alt sırttan geçer.

Kadınlar için alt sırt dövme tasarımları37

37. Bu tilkiler oldukça zeki görünen dövmelerdir. Biri melek, diğeri şeytan. Eşsiz bir şey istiyorsanız, bu sevimli tilkilerin tadını çıkarabilirsiniz..

Kadınlar için alt sırt dövme tasarımları38

38. Oldukça büyük bir dövme, bu bir tür kabile dövmesi gibi görünüyor.

Kadınlar için alt sırt dövme tasarımları39

39. Bu çiçek tasarımı, tenden fırlamış gibi görünen parlak renklere sahipti. Dövmenin kendisi oldukça büyük ama güzel bir tasarım.

Kadınlar için alt sırt dövme tasarımları40

40. Sırtın alt kısmından başlayıp yarı yolda devam eden bir başka büyük çiçek deseni. Bu parlak ve yaratıcı.

Kadınlar için alt sırt dövme tasarımları41

41. Bu sıra dışı tasarım, deriden kalkmış gibi göründüğü için neredeyse kabartmalı gibi görünüyor. Siyah ve beyaz zarafet verir.

Kadınlar için alt sırt dövme tasarımları42

42. Bu çapraz tasarım, siyah beyazda daha iyi görünen başka bir dövme. Daha büyük ve sade bir görünüm için ortada oturuyor.

Kadınlar için alt sırt dövme tasarımları43

43. Alt sırtın büyük bir bölümünü kaplayan cesur bir çiçek görünümü. Çiçekleri patlatan parlak pembenin tadını çıkarırım.

Kadınlar için alt sırt dövme tasarımları44

44. Bu çiçek tasarımı tüm alt sırtı kaplar ve daha sonra yükselmeye devam eder. Cesur renkler gerçekten çiçekleri ortaya çıkarır. Yeşil ve kırmızı birlikte harika bir kombinasyon.

Kadınlar için alt sırt dövme tasarımları45

45. Mor çizgili basit bir kelebek. Bu tatlı sembol, küçük ve güzel bir şey isteyen biri için mükemmel.

Kadınlar için alt sırt dövme tasarımları46

46. ​​Alt sırtın ortasındaki kalp, özellikle ilk dövmenizse harika bir dövmedir. Pembe ve siyah da birlikte iyi gider.

Kadınlar için alt sırt dövme tasarımları47

47.  Bel tarafında başka bir serçe. Kolayca gizlenebilen veya gösterilebilen başka bir dövme..

Kadınlar için alt sırt dövme tasarımları48

48. Bu sıra dışı tasarım sırtın ortasını kaplıyor. bunun üzerindeki çizgiler ince ve narin. Siyah beyaz dövme arasında sadece bir renk sıçraması var.

Kadınlar için alt sırt dövme tasarımları49

49. Alışılmadık bir çiçek ve silah kombinasyonu ama bu alt sırt dövmesi birlikte biraz sert ve yumuşak karışmış gibi görünüyor.

Kadınlar için alt sırt dövme tasarımları50

50. Eğer bir “Babanın Kızı”ysanız, üzerine bir tasarım eklenmiş bu açıklama parçasının tadını çıkarabilirsiniz. Basit siyah beyaz dövmenin sizin için de özel bir anlamı olabilir..

Kadınlar için alt sırt dövme tasarımları51

51. Yine bir başka kelebek dövmesi, bu mavi ve siyah bir çeşittir. Mavi kelebeğin tüm siyah tasarım çalışmalarıyla birleşimi gerçekten güzel bir tasarım ortaya çıkarıyor..

Kadınlar için alt sırt dövme tasarımları52

52. Çince yazı, dövme için hala çok popüler bir seçimdir. Bu, omurgayı takip ediyor.

Kadınlar için alt sırt dövme tasarımları53

53.  Bu dövme oldukça benzersiz. Okyanus dalgalarına benziyor ama altınlar ve kırmızılar. Çok hareketli ve farklı. Dalgalar için ek alana ihtiyaç duyduğunuz için oldukça büyük bir dövme..

Kadınlar için alt sırt dövme tasarımları54

54. Başka bir korse bu çok daha büyük ve mor tonlarında. Çapraz şekli, burlesk korseleri çok andırıyor..

Kadınlar için alt sırt dövme tasarımları55

55. 13 numaranın yakından görünümü. Bu benzersiz ve oldukça dikkat çekici bir dövme. Kırmızı renkten çok hoşlanıyorum, bunda vintage bir şey var. Orijinallik o kadar dikkat çekici ki, bakmadan edemiyorsunuz ve bakıyorsunuz. Göz alıcıdır ve alt sırtın çoğunu kaplar..

Kadınlar için alt sırt dövme tasarımları56

56. Eşsiz görünümlü başka bir kelebek tasarımı. Sade bir tasarım arıyorsanız bu siyah beyaz görünüm çok şık.

Kadınlar için alt sırt dövme tasarımları57

57. Küçük ve güzel bir çapraz tasarım. Bu saçma sapan bir dövme türüdür. Geri kalanını patlatan küçük renk parçaları var.

Kadınlar için alt sırt dövme tasarımları58

58. Perileri seviyorsanız bu siyah beyaz tasarıma bayılacaksınız. Periler aşağıdan yukarıya doğru kanat çırpıyorlar. Periler arasında minik kelebekler de var.

Kadınlar için alt sırt dövme tasarımları59

59. Ay üzerinde oturan ve kendisine özel bir isim iliştirilmiş bir peri. İsim, sahibinin kendisini veya yakın olduğu birini gösterebilir..

Kadınlar için alt sırt dövme tasarımları60

60. Tinkerbell’i herkes sever. Aslında kadınların vücutlarına dövme yaptırmaları için en popüler tasarımlardan biri..

Kadınlar için alt sırt dövme tasarımları61

61. Yine bir kelebek. Daha önce de söylediğim gibi, dövmeler için popüler bir seçimdir. Bunun ortasında ana kelebeği ve çevresinde minik kelebekler var. Bu güzel ve hassas.

Kadınlar için alt sırt dövme tasarımları62

62. İki duman tabancası. Bu, fantastik ayrıntılarla yapılan oldukça büyük siyah beyaz bir dövme. Bunu sigara içen bir kalple beğendiyseniz, o zaman beden için deneyin..

Kadınlar için alt sırt dövme tasarımları63

63. Saç telleri bir kelebeğin üstüne düşen tek boynuzlu at. kelebek hariç hepsi siyah beyaz. Alışılmadık bir dövme ve çok yer kaplıyor.

Kadınlar için alt sırt dövme tasarımları64

64. Bu siyah beyaz çiçek dövmesi çok yer kaplıyor ama oldukça güzel detaylı bir parça. Bir çiçek arıyorsanız ve boyutunu önemsemiyorsanız bu çiçek tam size göre..

Kadınlar için alt sırt dövme tasarımları65

65. Bu şimdiye kadar gördüğümüz en küçük çiçek dövmesi. Küçük, sade bir görünüm isteyen biri için değerli ve narin ve tam olarak dövme.

Kadınlar için alt sırt dövme tasarımları66

66. Sırtının ortasında ortalanmış başka bir yusufçuk dövmesi. Bu basit bir siyah beyaz tasarım.

Kadınlar için alt sırt dövme tasarımları67

67. Bu tasarım güneşi içerir. Ortada ortalanmış büyük siyah beyaz bir dövme..

Kadınlar için alt sırt dövme tasarımları68

68. Alt sırtın çoğunu kaplayan çok büyük bir çiçek dövmesi. parlak renkler onu bir araya getiriyor.

Kadınlar için alt sırt dövme tasarımları69

69. Uçan bu çarpıcı kartal dövmesi, sırt ve kalça bölgesinin çoğunu kaplıyor. Bakması nefes kesici olan son derece ayrıntılı siyah beyaz bir tasarım. insanları bütün gece kendisine hayran bırakacak türden bir dövme.

Kadınlar için alt sırt dövme tasarımları70

70. Bu siyah beyaz çiçek çarpıcı ama zarif.

Kadınlar için alt sırt dövme tasarımları71