50 Yaş Üstü Kadınlar için 15 Zarif Saç Modeli

Sırf biraz daha büyük olduğunuz için trendlere ayırdığınız zaman bitmedi. Aslında, şimdi saçınızla denemeye başlamanın tam zamanı. Ne de olsa, 50 yaş üstü kadınlar için mükemmel olan, denenecek çok sayıda eğlenceli, modaya uygun stiller var..

Sandra Bullock'un Düz Bob'ukızıl yelkenler / Shutterstock.com

Sandra Bullock’un Düz Bob’u

Çok az stil, düz bir bob kadar çene düşürücü ve dikkat çekicidir. Ekstra dramatik bir görünüm için saçınızı Sandra Bullock gibi ortadan ikiye ayırın.

Sarah Jessica Parker'ın İmza Bal Dalgaları s_bukley / Shutterstock.com

Sarah Jessica Parker’ın İmza Bal Dalgaları

Dalgalar her zaman modadır, ancak daha olgun bir görünüm için Sarah Jessica Parker’ınkine benzer daha büyük, daha gevşek dalgalar kullanmayı düşünün. Ek parlaklık için biraz yumuşak, bal rengi vurgular ekleyin.

Madonna'nın Sarışını Sarışın Balayajdajstone / Shutterstock.com

Madonna’nın Sarışını Sarışın Balayajda

Balayage, özellikle esmerler arasında popülerdir, ancak Madonna, sarışınların vurgularla da çok eğlenebileceğini kanıtlıyor. Hepsinden iyisi, gri saçlar çıkmaya başlarsa, sarışınlarla kolayca karışırlar..

Demi Moore'un Gevşemiş Buklelerijstone / Shutterstock.com

Demi Moore’un Gevşemiş Bukleleri

Bu görünümü sallamak için saçınızın Demi Moore’unki kadar uzun olması gerekmez; Gevşek, kumsal bukleler kısa saçlarda da harika görünür. Bu rahat hareketi elde etmek için saçınızı zar zor nemliyken örmeyi deneyin..

Salma Hayek'in Kıvırcık Esmer Balayage_Jaguar PS / Shutterstock.com

Salma Hayek’in Kıvırcık Esmer Balayage

Koyu esmer balayage olayları uğrunda ölmeye değer. Renkli buklelerinizin en açık kısmını ortaya çıkarmak için saçınızı Salma Hayek gibi kıvırın.

Angela Basset'in Kıvırcık Bob ve Yan Süpürme Patlamaları s_bukley / Shutterstock.com

Angela Basset’in Kıvırcık Bob ve Yan Süpürme Patlamaları

Bobs, 50 yaş üstü kadınlar için en iyi stillerden biridir. Biraz sıkı bukleler ve Angela Basset gibi yandan kıvrık patlamalarla biraz renk katın..

Sheryl Crow'un Karamel-Sarışın Öne ÇıkanlarıAndrea Raffin / Shutterstock.com

Sheryl Crow’un Karamel-Sarışın Öne Çıkanları

Sarı saçlı, renk açısından yapabileceğiniz çok şey var. Örneğin bazı karamel rengi vurgular eklemek, saçınızın daha sağlıklı ve parlak görünmesini sağlayan zenginlik ve derinlik yaratır..

Halle Berry'nin Düz Uzun KatmanlarıKathy Hutchins / Shutterstock.com

Halle Berry’nin Düz Uzun Katmanları

Uzun katmanlar çok yönlü ve klasiktir, ayrıca şekillendirmeyi çocuk oyuncağı haline getirir. Halle Berry’nin kitabından bir sayfa alın ve süper moda bir görünüm için düzleştirmeden önce saçınızı ortadan ikiye ayırın..

Heather Locklear'ın Uzun Katmanlı Orta KesimiFeatureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com

Heather Locklear’ın Uzun Katmanlı Orta Kesimi

Süper düz teller sizin için değilse, uzun katmanları şekillendirmenin birçok başka yolu var. En çok neyi sevdiğinizi görmek için belirli parçaları çevirmeyi, diğerlerini kıvırmayı ve Heather Locklear gibi bazı ek hacimler eklemeyi deneyin..

Elizabeth Hurley'in Klasik Orta Kısmı DalgalarıMarkus+Wissmann / Shutterstock.com

Elizabeth Hurley’in Klasik Orta Kısmı Dalgaları

Elizabeth Hurley’in kabarık dalgaları kadar klasik ve eski Hollywood’u çağrıştıran çok az görünüm vardır. Bu retro tarzın modern bir güncellemesi için saçınızı ortadan ikiye ayırmayı deneyin..

Naomi Watts'ın Dalgalı Uzun BobuAndrea Raffin / Shutterstock.com

Naomi Watts’ın Dalgalı Uzun Bobu

Uzun boblar ya da “loblar” şu anda biraz hareketlilik yaşıyor ve Naomi Watts özellikle orta kısmıyla trendde. Plaj havası için bazı gevşek dalgaları kucaklamayı düşünün.

Marcia Cross' Ön Katmanlı Kolay Omuz Kısa Kesimi DFree / Shutterstock.com

Marcia Cross’ Ön Katmanlı Kolay Omuz Kısa Kesimi

Omuz hizasındaki saçların şekillendirilmesi ve bakımı kolaydır. Ekstra vücut ve hacim için, kuaförünüzden Marcia Cross’a benzer şekilde uzun, yüzü çerçeveleyen katmanlar isteyin.

Cindy Crawford'un Brown'daki Bal BalayasıFeatureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com

Cindy Crawford’un Brown’daki Bal Balayası

Cindy Crawford bir stil ikonu ve muhteşem bal balayajı bu noktayı kanıtlamak için çalışıyor. Yüzünüze dikkat çekmek için koyu kahverengi saça biraz bal ve kırmızımsı vurgular ekleyin..

Nicole Kidman'ın Sarışın Tarafı Bölümü_taniavolobueva / Shutterstock.com

Nicole Kidman’ın Sarışın Yan Kısmı

Yan parçalar evrensel olarak gurur verici, bu da Nicole Kidman’ın bu görünümünü evde yeniden yaratmayı inanılmaz derecede basit kılıyor. Ekstra hacim için saçınızı yana çevirin ve biraz gevşek dalgalar ekleyin, sonra gitmeye hazırsınız!

Monica Bellucci'nin Orta Parçalı SaçakFeatureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com

Monica Bellucci’nin Orta Parçalı Saçak

Perde patlamaları günün bir başka popüler trendi, ancak onları sallamak için 20 yaşında olmanıza gerek yok. Sonuçta, Monica Bellucci onları kaldırabiliyorsa, sen de yapabilirsin..

Helen Hunt'ın Dalgalı Uzun Katmanları ve Yan Kısmı pstafford / Shutterstock.com

Helen Hunt’ın Dalgalı Uzun Katmanları ve Yan Kısmı

Bazı kadınların yaşlandıkça neden şık saç kesimlerini bıraktıklarını merak ettiyseniz, bu sizin için mutlaka denenmesi gereken bir şey. Hunt’ın bukleleri, yüzünü çerçevelemeye yardımcı olan katmanları tamamlıyor ve burada yan kısım, plaj havasına sofistike bir hava katıyor, kesinlikle seviyoruz!

Viola Davis Yan Kısım ve BuklelerFeatureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com

Viola Davis Yan Kısım ve Bukleler

Kısa bir saç kesimi ile saçınızı ayırma şekliniz görünümünüz için çok önemli olabilir. Burada Viola Davis, giydiği elbisenin şeklini takip eden doğallığı ile bir yan parça sallıyor. Çekici!

Michelle Hurd'ün Kıvırcık PatlamalarıCubankite / Shutterstock.com

Michelle Hurd’ün Kıvırcık Patlamaları

Doğal olarak kıvırcık veya permalı saçlarınız varsa, hiçbir şey sizi 80’lerin trendlerine atlamaktan ve kıvırcık patlamalar yapmaktan alıkoyamaz. Michelle Hurd kesinlikle onlarla inanılmaz görünüyor.

Kimberly Elise'in KilitleriGa+Fullner / Shutterstock.com

Kimberly Elise’in Kilitleri

Koruyucu bir saç modeli seçin ve kilitleri kucaklayın! Kilit takan Kimberly Elise kadar sert görünebilirsin, eğer izin vermezsen yaş kesinlikle saç modelinde bir rol oynamaz..

Elizabeth Banks Altın Yeles_bukley / Shutterstock.com

Elizabeth Banks Altın Yele

Bunun gibi altın bir yele, saç kesiminizin ne kadar eğlenceli ve ‘vahşi’ olmasını istediğinizi yansıtmak için harika bir stildir. Elizabeth Banks güvenle giyiyor.

Bir sonraki stilist randevunuzda bu görünümü elde etmek için katmanlı bir orta saç kesimi isteyin; ve hacmi elde etmek için biraz yardım için, görünümü bitirmek için bir patlama yapın.

Shawron Lawrence'ın Altın Esmer Lob'uFeatureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com

Shawron Lawrence’ın Altın Esmer Lob’u

Kısa veya orta uzunlukta bir saç kesimi size çekici geliyorsa, bir lob almayı düşünün! Gerçekten kısa bir saç kesimi ile orta bir saç kesimi arasındaki orta yol.

Melora Hardin Altın BuklelerDFree / Shutterstock.com

Melora Hardin’in Altın Bukleleri

Tıpkı Malora Harding’in burada yaptığı gibi kısa bir saç stilinde orta bukleler, işleri renklendirebilir. Kısa bir doğal kısım, bir tarafa hafifçe yapılan biraz hacim eklemeye yardımcı olabilir..

Viola Davis Dalgalı Uzun BobKathy Hutchins / Shutterstock.com

Viola Davis Dalgalı Uzun Bob

Dalgalı uzun bir bob veya lob çok yönlüdür, Viola Davis’in kitabından bir sayfa alabilir ve yüzünüzü çerçevelemek için ince bir yan kısım ekleyebilirsiniz..

Anne Morgan'ın Bob'uCubankite / Shutterstock.com

Anne Morgan’ın Bob’u

Doğal bir parçaya sahip olan Anne Morgan’ın bob’u, tenine iltifat etmek için kırmızı bir tonda parlak görünüyor..

Renee Zellweger'in Yüksek At KuyruğuDFree / Shutterstock.com

Renee Zellweger’in Yüksek At Kuyruğu

Perde patlamaları ve yüksek at kuyruğu, 90’ların kraliyet saç modeli gibidir. Renee Zellweger bunu biliyor ve kesinlikle parçalıyor!

Faith Hill'in Katmanlı Kesimi ve Öne ÇıkanlarDFree / Shutterstock.com

Faith Hill’in Katmanlı Kesimi ve Öne Çıkanlar

Faith Hill’in katmanlı orta mahsulü, tam gövdeli bir yeleden yararlanmak için mükemmeldir. Vurgular ve katmanlar, dalgalar için çok fazla hareket getiriyor, inanılmaz görünüyor.

Juliette Binoche Orta Mahsulmakarenkodenis / Shutterstock.com

Juliette Binoche’un Orta Mahsul

Dalgalı derin kumral tonları Juliette Binoche’un yüzünü çerçeveliyor ve orta uzunlukta bitiyor. Sadece eskimeyen basit ve sofistike bir görünüm.

Jennifer Aniston'ın Plaj DalgalarıRon+Adar / Shutterstock.com

Jennifer Aniston’ın Plaj Dalgaları

İkonik Jennifer Aniston bize mutlak hedefler olan saç görünümleri sunmaya devam ediyor! Plaj dalgaları çok yönlü bir saç modelidir çünkü onları duruma göre giydirip giydirebilirsiniz..

Tess Daly'nin Eartuck'ıFeatureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com

Tess Daly’nin Eartuck’ı

Kulak tıkacı, bu çok basit şekillendirme ucu ile göz açıp kapayıncaya kadar süper havalı ve sofistike bir görünüm elde edebilirsiniz. İşte Tess Daly bunu yan kısmı ve düzleştirilmiş saçıyla yapıyor.

Davina McCall'ın Katmanlı MahsulFeatureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com

Davina McCall’ın Katmanlı Mahsul

Bu orta uzunlukta bir mahsuldür ve Davina McCall’ın özelliklerini en iyi şekilde çerçevelemek için ön kısımda katmanlama yapılır..