Çilekli Sarışın Başları Döndürecek Görünüyor

Güneş öpücüğü çilek sarısı bukleler her yerdedir ve bu eğlenceli rengin tonları ve varyasyonları için seçenekler sınırsızdır. Renk, bazı ünlü sarışınlara selam veren klasik bir rengin yanı sıra daha genç günlere ve daha basit zamanlara geri dönen tatlı, masum bir görünüm..

Jayma Mays Çilek SarışınFeatureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com

Bununla birlikte, kendi cilt tonunuzla nasıl görüneceği konusunda endişeleriniz olabilir, bu nedenle sizin için en iyi görünüme şaşırmış olabilirsiniz. Özel teniniz için en iyi çilekli sarışını nasıl seçersiniz??

Neyse ki, Instagram’ın vahşileri ve kırmızı halıda çalışan yıldızların hepsi farklı tonları test etti ve stilistinizi en iyi renk tonu için bilgilendirmeye yardımcı olabilir. Renkleri gözden kaçırmanın zamanı değil – randevu alın kaliteli bir salon bu trende dalmadan önce yetenekli renk uzmanlarıyla.

Scarlett Johansson Çilek SarışınDFree / Shutterstock.com

Esmer Güzeller

Çilek sarısı tonları normalde solgunluğun en açık tonuyla ilişkilendirilir, ancak artık değil. Bazı basit varyasyonların yardımıyla daha derin cilt tonlarıyla çalışan harika bir görünüme sahip olabilirsiniz..

Kraliçeden bir not alın. Kraliçe Latifah, sarı bukleleri için sıcak, tarçınlı bir baz kullanır, böylece doğal ışıltısı parlar. Etkisi zahmetsiz ve aynı anda göz alıcı.

Oyuncu, şarkıcı ve söz yazarı olan Keke Palmer, çilek sarısı tonlarına döndüğünde biraz daha az aşırı gitti. Köklerini karanlık tuttu ve yanaklarındaki elmaları ortaya çıkaran klasik, kırmızımsı bir sarışın seçti..

Keke Palmer Çilekli SarışınTinseltown / Shutterstock.com

Model Michael Lockley, doğal olmayan bir renk tonu kullanarak ve saçlarını kıvırcık tutarak çilekli sarışınını gerçek bir ifade yapmaya karar verdi. Çoğu kadın bu gölgeyi düz saçlarda kullansa da Michael bukleler halindeyken de çok eğlenceli olabileceğinin kanıtı..

Renk, onun öne çıkmasına yardımcı olur ve gençliğini ve elmacık kemiklerini vurgular. Tüm stilin oyunculuğu, yakışıklı yüzünden dikkat çekmeden gerçekten işe yarıyor..

Her zaman muhteşem olan Eve, saç rengiyle oynamayı sever ve sözüne çilek sarısı tonunu aldı – sadece pembenin parıldayarak çağrıştırıcı bir stil yaratmasına izin verdi. Havva türünün tek örneği ve saçıyla oynama isteği, kişisel tarzınıza bağlı kalmanın bir kanıtı..

latince güzellik

Cildinizde mükemmel bir kakao kahvesi tonu varsa, daha hafif buklelerle gösterin. Doğru miktarda çilek ile gölge, cildinizdeki sıcaklığı ortaya çıkarabilir ve görünümünüze seksi bir dokunuş katabilir..

Beyonce Çilekli SarışınFeatureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com

Oyuncu Dascha Polanco Orange is the New Black şöhreti şovda ve kırmızı halıda sarı saçlara harika bir hava katıyor. Köklerinin karanlık kalmasına izin veriyor ve ardından saçında daha derin, daha karamel bir ton oynuyor. Bu akıllıca bir hareket – saç rengi ve klasik cazibesi tam yerinde.

bu sevimli güneş öpücüğü çilek gölge ayrıca pürüzsüz, bronz temelli ciltler için mükemmeldir. Yumuşak pembe, cilt tonları üzerinde açık kahverengi veya koyu sarışın ile aynı etkiye sahiptir. Çok aşırı değil ve yine de oldukça bir ifade yaratıyor.

Bu gönderiyi Instagram’da görüntüle

Christina West (@dccupps) tarafından paylaşılan bir gönderi

Daha açık tonlu bir Latina olan şarkıcı Shakira, gamı ​​​​parlak sarışından mevcut şeker pembesi görünümüne kadar çalıştırdı. Instagram’ına göre, şimdi tamamen kırmızıya bağlı. Tatlı çilekli sarışınına geri dönecek mi? Biri sadece umut edebilir.

Daha cesur bir yaklaşım arıyorsanız, deneyin yanan kırmızı ombre. Taban, yüzün çevresinde ve uçlarda yavaş yavaş tatlı, masum bir sarışına dönüşen güzel, ateşli bir kırmızıdır. Derinlik ve görsel ilgi sonsuzdur ve herkesin bunu sormasını isteyeceksiniz. saçını nerede yaptırıyorsun salondan çıkınca.

solgun ve güzel

Çalışmak için daha açık bir paletiniz varsa, çilek sarısı saçlarla birçok yöne gidebilirsiniz. Birçok farklı görünümle çillerinizi ve kremsi teninizi geliştirin.

Aktris Nicole Kidman muhteşem çilek sarısı saçlar için bir trend belirleyici olarak kabul edilir. Yıllar boyunca birçok tonla uğraştı ve her zaman mükemmel görünüyor.

Aktris ve klasik güzellikteki Heather Graham, çilekli sarışın cephesinin sorumluluğunu da üstlendi ve neredeyse gerçeküstü güzelliği için özür dilemiyor. Kürk manto ve file tayt giydiğinde saçları bile harika görünüyor.

Heather Graham Çilek SarışınFeatureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com

Aktris Jessica Chastain, Cannes Film Festivali’nde yaptığı konuşmada, güzel ve nefis sarı saçlarının dikkatleri kendisiyle paylaşmasına izin verdi. Yumuşak, dalgalı stili, pembe ve altın rengi tonunda büyüleyici görünüyor. O zamandan beri tamamen kırmızıya döndü, ancak parmakları çarpıştı, bu renge geri döndü. onun için mükemmel!

Jessica Chastain Çilek SarışınDenis Makarenko / Shutterstock.com

Sevimli Haley Bennett, sevimliliğini artırmak için çilekli sarı buklelerini kullanıyor. Renk, genç, yumuşak yüzünü masum ve tatlı kılıyor, bu da gündelik tarzına güzel bir kontrpuan yapıyor. Fotoğraflarında güzel bir yansıma için ışığı yakalar, böylece yıldızı daha da parlayabilir.

Haley Bennett Çilek Sarışıns_bukley / Shutterstock.com

Esmer olarak doğan yeni anne Adele, içindeki sarışını ortaya çıkarmaya karar verdi. Bu harikada sersemletiyor, gül altın gölge ve her zaman güzel olan cildi, kilitlerinin yanında ekstra muhteşem görünüyor. Gülümsemesine şaşmamalı – tüm bu yetenek ve harika saçlar herkesin parlaması için yeterli.

Zaten açık sarı saçlarınız varsa ve vurgu olarak sadece kırmızı veya pembe bir dokunuş istiyorsanız, köklerinize dokunun ve tepeye bakmadan görünmesi için yeterince çilek isteyin. Işık çarptığında saç renginiz değişecek ve çarpıcı görünecek.

Kuaförünüzle bir sonraki randevunuzu almadan önce burada sizin için bazı harika örneklerimiz var..

Blake Lively'nin Yemyeşil Kilitleri_Everett Koleksiyonu / Shutterstock.com

Blake Lively’nin Yemyeşil Kilitleri

Bomba aktris ve iki çocuk annesi Blake Lively, sarı saçlarına çilek kırmızısı bir dokunuş katıyor. Bu renk, parlak bronzluğunu arttırır ve parlak yeşil gözlerini ortaya çıkarır..

Christina Hendricks Orta Kısmı ile Tatlı DalgalarTinseltown / Shutterstock.com

Christina Hendricks Orta Kısmı ile Tatlı Dalgalar

Hollywood yıldızı ve eski model Christina Hendricks, çilek sarısından koyu kırmızıya kadar değişen saç dönüşümleri geçirmiş doğal bir sarışın. Havadar gevşek dalgaları orta kısımla dengelenir. Soluk, soğuk tonlu teni, bakır ve kızıl saç tonlarına kusursuz bir şekilde uyuyor. Bu doğal sarışının neden en çok kırmızı tonlu saçlarla tanındığı açık..

Bar Paly'nin Çilek Sarışın KilitleriKathy Hutchins / Shutterstock.com

Bar Paly’nin Çilekli Sarışın Kilitleri

Bar Paly yadsınamaz bir güzelliktir. Bu muhteşem model, bu çilek sarısı renginde saf ve gerçekçi görünüyor. Gölge, göz rengi ve makyajıyla neredeyse tek renklidir. Onun tatlı gülümsemesi tüm görünüşü bir araya getiriyor.

Deborah Ann Woll'un Hacimli Üst ve Düşük TopuzuTinseltown / Shutterstock.com

Deborah Ann Woll’un Hacimli Üst ve Düşük Topuzu

Başka bir doğal sarışın, Amerikalı aktris Deborah Ann Woll, özelliklerini vurgulayan bu göz alıcı renkle cesur görünüyor. Kırmızı saç telleri, alçak, zarif bir topuz ile bu hacimli stil için mükemmel bir temel oluşturuyor..

Amy Adams'ın Çilekli SarışınıKathy Hutchins / Shutterstock.com

Amy Adams’ın Şık Yan Süpürmeli Dalgaları

Amy Adams ve kızıl saç el ele gider. Rengi, parlak kırmızı ton için o kadar uygun ki, kırmızımsı tonlarla ilgili bir hikaye onsuz tamamlanmış sayılmaz. Çarpıcı gözleri ve pembe, kızarmış yanakları gerçekten daha koyu çilek sarısı, yandan süpürülmüş dalganın yanında beliriyor..

Emily Carmichael'ın Basamaklı Ön Katmanları DFree / Shutterstock.com

Emily Carmichael’ın Basamaklı Ön Katmanları

Amerikalı film yapımcısı ve yönetmen Emily Carmichael, yüzünü çerçevelemek için basamaklı katmanlar ve hafif, vurgulanmış çilek sarısı seçiyor. Bu pembe renk, Emily’nin cildini yıkamadan daha açık bir ton kullanmasına olanak tanır. Kendinden emin gülümsemesine uyan şımarık bir görünüm.

Marg Helgenberger'in Çilek Sarısı Saçında Öne Çıkan Sarı SaçlarTinseltown / Shutterstock.com

Marg Helgenberger’in Sarışın Öne Çıkanları

Marg Helgenberger oyunculuk kariyerine yaklaşık kırk yıl önce çilek sarısı saçlarıyla başladı. Bunca yıl sonra, temel rengi hala her zamanki gibi sıcak. Kırmızının dokunuşu, göz kamaştırıcı kişiliğine uyması için sarışın vurgulara karşı göz kamaştırıyor.

Meşgul Phillips'in Çilek Özetiadmedia / Shutterstock.com

Meşgul Phillips’ Çilek Özeti

Aktris Busy Phillips, çilekli vurgularıyla vurgulanan sıcak bir parıltıya sahip. Akıcı dalgaların kırmızı, bal rengiyle birleşimi, sakinleşmek için onu çağırabilmenizi gerçekten dilemenize neden olan rahat hisler verir..

Tori Praver'ın Çilek Kilitleri s_bukley / Shutterstock.com

Tori Praver’ın Çilek Kilitleri

Ölü muhteşem model Tori Praver, Sports Illustrated Swimsuit Edition’ın sayfalarını bir sarışın olarak süsledi. Ama onun yerine bu çilek kilitleriyle onu daha çok görmek istemez miyiz? Tatlı ve seksinin mükemmel birleşimi.

Kylie Jenner'ın Koyu Köklü Barbie SarışınıTinseltown / Shutterstock.com

Kylie Jenner’ın Çileğe Kara Kökleri

Milyarder ve medya kişiliği üzerindeki parlak renk ayrımı Kylie Jenner, çilek sarısı saçlara eğlenceli bir bakış. Koyu renkli kökleri göz rengi, bronzluk ve kaşlarla dengelenirken çilekli sarışın görünümü aydınlatır..