Genç Kadınlar İçin 20 Çeşit Trend Patlama

Patlamalar polarize edici bir tarz olabilir. Günlük stil gerektirirler, ancak tüm görünümünüzü kolayca bir sonraki seviyeye taşıyabilirler. Ve onlarca yıldır popüler olmalarına rağmen, günümüzün moda kakülleri herhangi bir saç stilini yenilemek ve güncellemek için mükemmel bir yoldur..

Emma Stone'un Sarışın SevişmesiTinseltown / Shutterstock.com

Emma Stone’un Yandan Süpüren Patlamaları

Basit, katmanlı, yandan süpürülmüş patlamalardan daha fazla sınıfa sahip bir saç modeli olmayabilir. Sevimli, feminen bir görünüm için kaküllerinizi Emma Stone gibi basamaklı bir bukle ile birleştirin..

Halle Berry'nin Esmer Dağınık SevişmesiKathy Hutchins / Shutterstock.com

halle Berry’nin İnce Dalgalı Patlamaları

Biraz daha avantaj için Halle Berry’ninki gibi ince, dalgalı kakülleri tercih edin. Hepsinden iyisi, bu görünümü elde etmek için çok fazla zaman harcamanıza gerek yok. Ne kadar dağınık, o kadar iyi!

Stacy Martin'in Hafif Bölünmüş Dalgalı Saçaklarıtaniavolobueva / Shutterstock.com

Stacy Martin’in Hafifçe Ayrılmış Dalgalı Saçakları

Tam saçakların alnınızın tamamını kapladığı bilinir, ancak bunu yapmak zorunda değillerdir. Stacy Martin’in kitabından bir sayfa alın ve klasik bir ‘do’ya tatlı, taze bir bakış atmak için kaküllerinizi ortadan ayırın..

Penelope Cruz'un Açısal SaçakFeatureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com

Penelope Cruz’un Açısal Saçak

Her türden kakül ile oynamak eğlencelidir. Biraz korkak olun ve Penelope Cruz’un köşeli saçaklarına gidin. Burada uyulması gereken kurallar yoktur; konfor alanınızın dışına çıkın ve deneyin.

Debby Ryan'ın Kumral Kilitleri ve Uzun Saçak_ s_bukley / Shutterstock.com

Debby Ryan’ın Kumral Kilitleri ve 70’lerin Patlamaları

Debby Ryan’ın kakülleri, 70’lerin geri dönüş yaptığını kanıtlıyor. Cesur, kumral kilitleri, her şeyi modern tutmaya yardımcı olur ve retro bir görünüme eğlenceli bir görünüm kazandırır..

Yara Shahidi'nin Kıvırcık Saçak ve TopuzTinseltown / Shutterstock.com

Yara Shahidi’nin Kıvırcık Saçak ve Topuzu

Saç yapınızdan bağımsız olarak her zaman kakül yapabilirsiniz. Doğal buklelerinizi dikkat çekici, sevimli kaküllerle şekillendirerek gösterin. Onları göstermek için Yara Shahidi gibi bir üst düğümle eşleştirin.

Bai Ling'in Uzun Kalın PatlamalarıKathy Hutchins / Shutterstock.com

Bai Ling’in Uzun Künt Patlamaları

Künt patlamalardan daha eğlenceli olan tek şey mi? Biraz fazla uzun olan künt patlamalar. Bai Ling’in uzun kakülleri cilveli, eğlenceli ve gizemli – randevu gecesi veya yaklaşan parti için mükemmel.

Miley Cyrus'un Yan Patlamaları ve Uzun Saçları s_bukley / Shutterstock.com

Miley Cyrus’un Yan Patlamaları ve Uzun Saçları

İnce patlamalar, cesur olanlar kadar eğlenceli olabilir. Örneğin Miley Cyrus, uzun yan patlamalarını diğer uzun katmanlarına mükemmel bir şekilde dahil etti. Hala çapkın mükemmellik.

Hannah Simone'un U Şekilli PatlamalarıKathy Hutchins / Shutterstock.com

Hannah Simone’un U Şekilli Patlamaları

Dolgun, künt patlamalar da ‘yap’ınızın geri kalanına sorunsuz bir şekilde yerleştirilebilir. Hannah Simone’un kaküllerindeki hafif U şekli yüzünü çerçevelemeye ve buklelerinin parlak ve pürüzsüz görünmesine yardımcı oluyor..

Milla Jovovich'in Bob'uFeatureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com

Milla Jovovich’in Dalgalı Yan Saçakları

Dalgalı kaküller eski Hollywood cazibesiyle eş anlamlıdır. Milla Jovovich’in yan saçağındaki tek kıvrım, bu stili uyandırmanın ve sade bobuna retro bir dokunuş kazandırmanın kolay bir yoludur..

Emma Watson'ın Kısa PatlamalarıKathy Hutchins / Shutterstock.com

Emma Watson’ın Kısa Patlamaları

Hiçbir şey kısa patlamalar kadar “havalı” demez. Klasik patlama görünümünü güncellemenin beklenmedik, eğlenceli ve basit bir yolu. Mükemmel havalı kız görünümü için Emma Watson gibi dağınık dallarla eşleştirin.

Gigi Hadid'in Sarışın KatmanlarıKathy Hutchins / Shutterstock.com

Gigi Hadid’in Uzun Perde Patlamaları

Orta kısım giderek daha popüler bir tarz haline geldi ve kimse onu Gigi Hadid’den daha çok sevmiş gibi görünmüyor. Perde patlamalarının bu yükselen trendi kucaklarken sallanması ve bakımı kolaydır.

Jessica Biel'in Klasik Kalın Saçaklarıjstone / Shutterstock.com

Jessica Biel’in Klasik Tarafı Patlamaları İtti

Tam bir saçak, fark edebileceğinizden daha çok yönlüdür. Örneğin, Jessica Biel’inkileri alın: yana itilseler de yandan süpürülmüş patlamalar değiller. Her iki dünyanın da en iyisini alın ve bir gün boyunca aynısını yapın!

Paz Vega'nın Perisimakarenkodenis / Shutterstock.com

Tousled Bangs ile Paz Vega’nın Perisi

Peri kesimleri ve kakülleri fıstık ezmesi ve jöle gibi birleşiyor. Eşit derecede tatlı ve sinirli bir görünüm için Paz Vega gibi karışık, dağınık kakülleri kucaklayın.

Olivia Wilde'ın Yan Süpürme PatlamalarıFeatureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com

Olivia Wilde’ın Yan Süpürme Patlamaları

Yan süpürme patlamaları her zaman moda gibi görünen saç stillerinden biridir. Güncel kalmak için, yüzünüzü daha da çerçevelemek için Olivia Wilde gibi kaküllerinize ve yüzünüzün çevresine dikkat çekici vurgular ekleyin..

Kısa Patlamalar ve BobDe+Repente / Shutterstock.com

Kısa Patlamalar ve Bob

Nihai havalı kız olmak için sadece bir bob ile yetinmeyin; kaküllerini çok kısa kes. Bu sadece korkak ve eğlenceli görünmekle kalmaz, aynı zamanda sınırsız güveninizi de gösterir..

Açık Kahverengi - Bal OmbreYuliyaFM / Shutterstock.com

Ombre ile Dağınık Dalgalı Patlamalar

Patlamalar, uzun kilitlerde ombre ile mükemmel uyum sağlar. Kaliforniya sahilini çağrıştıran bir saç modeli için dalgalı kaküllerinizi gevşek, dağınık ombre dalgalarla dengeleyin.

Dakota Johnson'ın Perde Patlamalarıkızıl yelkenler / Shutterstock.com

Dakota Johnson’ın Perde Patlaması

Perde kakülleri, her gün şekillendirme için çok fazla zaman harcamadan kakülleri sallamak için mükemmel bir yoldur. Kaküllerinizi ortadan ayırın ve Dakota Johnson gibi merkeze yakın birkaç küçük parça bırakın..

Emily Ratajkowski'nin Orta Tüylü PatlamalarıAndrea Raffin / Shutterstock.com

Emily Ratajkowski’nin Orta Tüylü Patlamaları

Dürüst olmak gerekirse, Em Rata hemen hemen her saç kesimini yapabilir ve inanılmaz görünebilir, bu şekilde çok yönlüdür! Ama söylemeliyim ki, bu tüylü kaküllere biraz düşkünüm çünkü eski bir Yunan filminde rol almış gibi görünüyor ve sevmediğim bir yanı yok.

Rihanna'nın PatlamalarıTinseltown / Shutterstock.com

Rihanna’nın Patlamaları

Karayip tanrıçası Riri gerçekten de burada bize ciddi bir kıvılcım veriyor! Doğal saçlarını giymesine bayılıyorum ve ayrıca burada ve orada küçük değişiklikler yaptığında ve bu sefer tam da bize bu inanılmaz dalgalı bob ve orta kısımlı kakülleri vermek için bunu yaptı..

Santa Monica'nın PatlamalarıKrista Kennell / Shutterstock.com

Santa Monica’nın Patlamaları

Geleneksel kahkül çizgisinde, dalgalı ve kaygısız orta uzunlukta saçlarla gitmek için uzun ve oldukça tüylü kahküllerin bu muhteşem örneğini aldık.. 

Jennifer Garner'ın PatlamalarıFeatureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com

Jennifer Garner’ın Patlamaları

Jennifer Garner’ın 70’lerin kakülleri, “Uzun saçları canlandırmak için küçük bir şeye ihtiyacım var” diye düşünen herkesin hayalidir. çünkü uzun buklelere kesinlikle bir je ne sais quoi ekler!

Taylor Swift'in Düz PatlamalarıAmber Heard’ın Tarafı Kıvırcık Bob’u Süpürdü

Taylor Swift’in Düz Patlamaları

Taylor Swift’in düz dalgalı kakülleri bir süredir imajının sürekli bir parçası haline geldi. Onları nasıl çalıştıracağını ve şekillendireceğini biliyor. Bunları almayı düşünüyorsanız, stilistinize biraz daha hafif mi yoksa hafif mi gitmenin daha iyi olacağını veya Taylor gibi kiloyu korumanın daha iyi olup olmadığını sorun..

Gaia Bermani Amaral'ın Dalgalı Lob ve Shaggy Bangsçinellatofoto / Shutterstock.com

Gaia Bermani Amaral’ın Shaggy Patlamaları

Gaia’nın tüylü kakülleri, yüz hatlarını ve burada giydiği süper soğuk lobu mükemmel bir şekilde tamamlıyor. Shaggy kaküller biraz dağınık bir stille çok iyi görünebilir; dalgalı saçların varsa, tam aradığın şey kahküllü kakül olabilir!

Düz Patlama ve Lob henningstad / Shutterstock.com

Düz Patlama ve Lob

Anna Wintour kitabından alınan bir sayfa olan bu saç modeli, tekrarlamanın tasarım ilkesini takip eder ve bu durumda, patlamaların ve uzun bob veya lobun aynalı çizgileriyle daha iyi örneklenir..