Kadınlar için 10+ Uzun Saç Modeli ve Saç Kesimi

Uzun saç neredeyse her zaman kadınlar için popüler bir uzunluk olmuştur çünkü saç rengi, dokusu veya yüz şekli ne olursa olsun gurur verici olabilir. Görünümünüzü tamamen değiştirmek veya sadece yenilemek istiyor olun, burada kendinize ve yaşam tarzınıza uygun mükemmel uzun saç modelini bulacağınızdan emin olabilirsiniz..

 

Jlo'nun Buzlu Öne ÇıkanlarıKathy Hutchins / Shutterstock.com

Jlo’nun Buzlu Öne Çıkanları

JLo’lar gibi dikkat çekici vurgular ekleyerek saçınızın uzunluğunu en iyi şekilde ortaya çıkarın. Yüzünüze daha fazla dikkat çekmek için köklerde ince bir renkle başlayın ve uçlarda daha açık renkle başlayın..

Laura Harrier'in Uzun ÖrgüleriDFree / Shutterstock.com

Laura Harrier’in Uzun Örgüleri

Uzun saçlarınız olduğunda, tarzınızı değiştirmek için çok fazla fırsat var. Laura Harrier, giyerken çarpıcı görünürken kilitlerine bir mola vermek için koruyucu bir örgü stili seçti..

Olivia Palermo'nun Dengeli DalgalarıFeatureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com

Olivia Palermo’nun Dengeli Dalgaları

Olivia Palermo’nun görünüşü tamamen orta kısım ve parlaklık ile ilgilidir. Benzer bir görünüm elde etmek için, bu parlaklığı mümkün olduğunca ortaya çıkarmak için farklı türde dalgalar oluşturun..

Madelaine Petsch'in Doğal BukleleriKathy Hutchins / Shutterstock.com

Madelaine Petsch’in Doğal Bukleleri

Bu doğal bukleleri sallamak için Madelaine Petsch gibi özel kızıl saçlara ihtiyacınız yok. Saçınız henüz nemli değilken, basit bir örgü halinde toplayın, kurumasını bekleyin ve ardından rötuşlar yapmak için saç maşasını kullanın..

Altın Bal Balayajjanifest / Shutterstock.com

Altın Bal Balayaj

Balayage, uzun saçlı kadınlar için en popüler renklendirme trendlerinden biri; Bu vurgular köklerinizden başlamadığından, saçlarınız rötuşlara ihtiyaç duymadan özgürce uzayabilir. Başlamak için sıcak bir bal rengi seçin.

Jaylen Barron'un Vahşi BukleleriEugene+Powers / Shutterstock.com

Jaylen Barron’un Vahşi Bukleleri

Doğal buklelerinizle de uzun bir saç stilini kucaklayabilirsiniz! En sevdiğiniz ürünü yerinde kalmalarına yardımcı olması için kullanmak isteyebilirsiniz, ancak buklelerinizi serbest bırakmaktan korkmayın..

Klasik Yan ÖrgüDari+Ya / Shutterstock.com

Klasik Yan Örgü

Saçınızın sadece yolunuza çıktığı günlerde, onu evcilleştirmek için klasik bir örgüye gidin. Bu basit stil zamansızdır ve oluşturulması yalnızca dakikalar alır, bu da onu her yoğun gün için mükemmel kılar.

Jourdan Dunn'ın Prenses Yarım YukarıFeatureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com

Jourdan Dunn’ın Prenses Yarım Yukarı

Uzun bir saç stiline sahip olmak size yeni şeyler denemek için bolca alan sağlar. Bir sonraki gece ya da şık etkinliğiniz için Jourdan Dunn’ın kitabından bir sayfa alın ve bu romantik, kadınsı yarı-yukarı “yap” ı deneyin..

Megan Fox'un Hacimli DalgalarıGa+Fullner / Shutterstock.com

Megan Fox’un Hacimli Dalgaları

Kabarık, hacimli dalgalar cazibenin simgesidir. Megan Fox’unki gibi bir görünüm elde etmek için en az iki inç genişliğinde namlulu bir saç maşası kullanın; bu görünüm için kıvrım ne kadar büyükse o kadar iyi.

Shailene Woodley'in Açık Kahverengi Balayaj s_bukley / Shutterstock.com

Shailene Woodley’in Açık Kahverengi Balayaj

Balayage sadece sarışınlar için değildir; doğal saç renginizi temel alır, böylece Shailene Woodley gibi daha koyu saçlarınız olsa bile onu sallayabilirsiniz. Ek boyut oluşturmak için stilistinizden birkaç farklı ton kullanmasını isteyin..

Tania Raymonde'nin Denizkızı saçıTinseltown / Shutterstock.com

Tania Raymonde’nin Denizkızı saçı

Tania Raymonde’nin uzun, basamaklı kilitleri bir deniz kızınınkilere benzer. Benzer bir görünüm için dağınık buklelerinize tekstüre sprey uygulayın.

Demi Lovato'nun Plaj Bukleleri DFree / Shutterstock.com

Demi Lovato’nun Plaj Bukleleri

Plaj bukleleri, uzun saçlı kadınlar için mükemmel bir stildir. Ekstra sinirli bir görünüm için, biraz ürün ekleyin ve Demi Lovato gibi, onu geri kaydırın ve kumsaldan yeni dönmüş gibi görünmesini sağlayın..

Hannah Simone'un U Şekilli PatlamalarıKathy Hutchins / Shutterstock.com

Hannah Simone’un U Şekilli Patlamaları

Dolgun, küt bir saçak, uzun saçları inanılmaz derecede iyi tamamlar, özellikle de kaküller U şeklinde olduğunda ve Hannah Simone’unki gibi yüzü çerçevelediğinde. Uzunluğunu daha da göstermek için saçınızın geri kalanını düzleştirin.

Tüm Sarışın Öne ÇıkanlarYalnızlar / Shutterstock.com

Tüm Sarışın Öne Çıkanlar

Bunun gibi yoğun bir şekilde paketlenmiş vurgular, işleri değiştirmenin ve tamamen farklı saç rengiyle nasıl göründüğünüzü öğrenmenin harika bir yoludur. Artık her zaman bu ölçüde gitmek zorunda değilsiniz, baz olarak doğal tonunuzun bir kısmını korumak için biraz daha ince çizgiler tercih edin..

Alexa Vegas'ın Öne Çıkan Sarışın Tonlarıoranhall / Shutterstock.com

Alexa Vegas’ın Öne Çıkan Sarışın Tonları

Alexa Vega doğal olarak bir esmer ama burada bej bir taban ve altın sarısı vurgularla çarpıcı görünüyor.

Izabel Goulart'ın Derin Kahverengi Balayajında ​​Öne ÇıkanlarAndrea Raffin / Shutterstock.com

Izabel Goulart’ın Derin Kahverengi Balayajında ​​Öne Çıkanlar

Bazı kızların saçlarına yaptıkları güneş öpücüğü görünümünü her zaman sevmişimdir ve balayage, güneşe maruz kalma nedeniyle rengin doğal olarak değişmesini taklit eder. Tabii ki onunla daha da sarışın olmayı tercih edebilirsiniz ama eğer doğal bir esmer iseniz uzun saçlarda karamel tonları harika durur..

Jameela Jamil'in Kalın Perde Patlamaları ve Yumuşak Dalgaları DFree / Shutterstock.com

Jameela Jamil’in Kalın Perde Patlamaları ve Yumuşak Dalgaları

Jameela Jamil, özellikle saç renginde sabit kaldığı için birçoğumuz için ‘hedef’ haline geldi, doğal ipeksi siyah uzun dalgaları bana hayat veriyor. Peki ya o arsız orta kısımlı saçak? Uzun bir saç stiline biraz retro cazibe katmanın süper sevimli bir yolu..

Abbey Lee'nin Yeşil Alt BoyasıKathy Hutchins / Shutterstock.com

Abbey Lee’nin Yeşil Undercolor

Uzun saç, denemek için oldukça harika bir tuval olabilir. Abbey Lee’nin yeşil kapak altı vurguları bunun mükemmel bir örneğidir..

Burada saçlarının zaten oldukça sarı olduğuna dikkat edin, bu yüzden bunu denemek ve daha koyu saçlara sahip olmak istiyorsanız, hepsini bir kerede yapmamayı düşünün çünkü saçınızı önemli ölçüde ağartmanız gerekebilir ve bu, evet, hasar anlamına gelir..

Logan Browning Öne Çıkan İnce DreadsKathy Hutchins / Shutterstock.com

Logan Browning Öne Çıkan İnce Dreads

Logan Browning’i Netflix’in Dear White People dizisinden tanıyoruz ve Winchester Üniversitesi’nde insanları sosyal meselelere uyandırmaya çalışan bir öğrenci olarak gösterildiğinden beri bize bakışlar sunuyor. Görünümü eğlenceli ve çok yönlü hale getiren uzun ve vurgulanmış dreadlock’ları üstten bağlama şeklini seviyoruz.

Gigi Hadid'in Sarışın KatmanlarıKathy Hutchins / Shutterstock.com

Gigi Hadid’in Sarışın Katmanları

Uzun saçlı kızlardan ilham alan o kadar çok şarkı var ki, birçoğu uzun kumlu sarı dalgalardan bahsediyor ve nedenini tamamen anlayabiliyoruz. Sarının altın tonlarında ilahi notalara ilham verebilecek bir şey var. Gigi Hadid bunu biliyor ve katmanlı saç kesimiyle göz kamaştırıyor.

Örgüler ile Believe Mohawk Yapınkobryn+mikita / Shutterstock.com

Örgüler ile Believe Mohawk Yapın

Uzun saçlara sahip olmanın avantajlarından biri, tonlarca saç stilini, özellikle de örgüleri hemen hemen denemenizdir! Burada inceden kalına kadar çeşitli örgü boyutlarına sahibiz ve bunlar bu hayali mohawk ile tamamlanıyor. Ve inandır diyorum çünkü burada yarattıkları şekil bu.

Bu sizin her gün yaptığınız şey olmayabilir ama kesinlikle denemeye değer! Süper benzersiz görünüyor.

Dakota Johnson'ın Perde Patlamalarıkızıl yelkenler / Shutterstock.com

Dakota Johnson’ın Perde Patlamaları

Dakota Jhonson’ın Grinin Elli Tonu’ndaki rolü onu herkesin moda radarına soktu. Birincisi, onun rahat ve görünüşte zahmetsiz stilini kesinlikle seviyorum ve bu kesinlikle saç şekillendirmesini de içeriyor. Mükemmel komşu kızı görünümüne sahip, uzun katlı saçlarındaki perde patlamaları ve ince vurgularıyla tamamladığı bir görünüm..

Rita Ora'nın Platin Sarışın KilitleriTinseltown / Shutterstock.com

Rita Ora’nın Platin Sarışın Kilitleri

Rita Ora’nın platin sarısı dalgalı kilitleri bize bunu yapacaksanız sonuna kadar gitmeniz gerektiğini gösteriyor. Uzunluk, gölge ona harika görünüyor. Bu seviyede bir sarışına ulaşmak için stilistinizin sandalyesinde oturarak önemli miktarda zaman harcamanız gerekeceğini düşünün..

Teresa Palmer'ın Orta Kısmı At KuyruğuTinseltown / Shutterstock.com

Teresa Palmer’ın Orta Kısmı At Kuyruğu

Teresa palmer, iyi yapılmış bir at kuyruğunun en göz alıcı elbiselerle ve günlük kıyafetlerinizle eşleştirmeye değer göz kamaştırıcı ve sofistike bir etkiye sahip olabileceğini biliyor ve mükemmel bir şekilde bir araya getirilmiş görüneceksiniz..

Buradaki asıl hile, onun orta kısmı ve saçın düzgün bir şekilde taranması, böylece hiçbir şeyin yerinde olmaması..

Yarım Topuzdolgachov / Shutterstock.com

Yarım Topuz

Yelpazenin diğer ucunda, burada dağınık ama sevimli yarı yukarıya sahibiz. Gösterildiği gibi küçük bir doku ile iyi bir şey yapmayı seviyorum; birkaç bukle veya dalgayı şekillendirin ve klasik zarif bir saç stiliniz olacak.

Ciara'nın Uzun BukleleriJamie+Lamor / Shutterstock.com

Ciara’nın Uzun Bukleleri

Ciara’nın uzun saçları onu bir Disney prenses filminden fırlamış gibi gösteriyor!