Kadınlar için 60 Zamansız ve Modern Bob Saç Kesimi

Birkaç saç modeli bob kadar çok yönlüdür. Onlarca yıldır en popüler kesimlerden biri oldular ve ne kadar zaman geçerse geçsin, tarzınıza uyum sağlamak için onu güncellemenin ve tazelemenin her zaman eğlenceli bir yolu var gibi görünüyor. Bazı son popüler bob trendlerine göz atın.

Vanessa Hudgens'in Yandan Bastırılmış Düz BobFeatureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com

Vanessa Hudgens’in Yandan Bastırılmış Düz Bob’u

Bob’unuzla biraz cesur olmak ister misiniz? En sevdiğiniz jeli veya tutma ürününü kullanın ve Vanessa Hudgens gibi saçınızı arkaya ve yana kaydırmak için kullanın. Doğrudan sahilden gelmiş gibi görüneceksin.

Emma Watson'ın Bob'uFeatureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com

Emma Watson’ın Kıvrılmış Bob’u

Saçınız ister kısa, ister uzun olsun, bu stili Emma Watson’dan çıkarabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, bob yanılsaması yaratmak için saçınızın uçlarını kıvırmak veya kıvırmak..

Karlie Kloss'un 1920'lerden Esinlenilen StiliFeatureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com

Karlie Kloss’un 1920’lerden İlham Veren Stili

Karlie Kloss, bugün bildiğimiz bob kesimini popülerleştiren 1920’lerin kanatçılarına saygılarını sunar. Kaküllerinizi alnınızın üzerinden aşağı doğru bastırın ve saçınızın canlı kalması için biraz yumuşak dalgalar ekleyin..

Emilia Clarke'ın Orta Kısmı Yarı Yukarı DFree / Shutterstock.com

Emilia Clarke’ın Orta Kısmı Yarı Yukarı

Kısa saç giyemeyeceğini kim söyledi? Emilia Clarke’ın liderliğini takip edin ve saçınızın yarısını sabitlemek için toka, toka veya saç tokası kullanın. İstediğiniz kadar temiz veya dağınık olabilirsiniz!

Milla Jovovich'in Bob'uFeatureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com

Milla Jovovich’in Bob’u

Milla Jovovich gibi birkaç stratejik bukle ekleyerek bobunuza biraz vücut ve hacim katın. Kesimi nispeten basit olsa da, kaküllerindeki küçük kıvrım onu ​​bir sonraki seviyeye taşıyor.

Kristen Stewart'ın Kaygan SırtıBAKOUNINE / Shutterstock.com

Kristen Stewart’ın Kaygan Sırtı

Kristen Stewart gibi sinirli bir rockçı gibi görünmekten korkmayın. Buklelerinizin uçlarını mümkün olduğunca pürüzsüz ve düz tutun, ardından bu kayganlığı yerinde tutmak için en sevdiğiniz ürünleri kullanın..

Margaret Clunie'nin Klasik Dalgalı Bob'uFeatureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com

Margaret Clunie’nin Klasik Dalgalı Bob’u

Margaret Clunie’nin dalgalı bob’u gerçekten klasik bir görünüm. Çalışacak çok fazla uzunluğa sahip olmayabilirsiniz, ancak ek hacim için bobunuza birkaç dalga eklemek için en sevdiğiniz saç maşasını veya asasını kullanın..

Ciara'nın Sarışın Bob'uKathy Hutchins / Shutterstock.com

Ciara’nın Koyu Köklü Sarışın Bob’u

Bob’unuz olduğunda renkle oynayabilirsiniz. Sinirli bir ‘yapmak için, karanlık köklerinizin bir kısmının Ciara’nınki gibi gelmesine izin verin. Saç uçlarınızı sarışın tutabilir veya farklı moda renkleri deneyebilirsiniz..

Rita Ora'nın Üfleme Bob'uLandmarkmedia / Shutterstock.com

Rita Ora’nın Üfleme Bob’u

İyi bir patlamanın gücünü asla hafife almayın. Tıpkı Rita Ora’nınki gibi bobunuza inanılmaz bir hacim ve vücut katabilir..

Zendaya'nın Kaküllü Klasik Bob'uFeatureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com

Zendaya’nın Kaküllü Klasik Bob’u

Çok az şey tam bir saçak ve bir bob kadar mükemmel bir şekilde eşleşir. Zendaya’nın kakülleri, şık yüzüyle birleştiğinde yüzünü güzelce çerçeveliyor. Benzer bir görünüm elde etmek için saçınızı mümkün olduğunca düz tutun.

Evan Rachel Wood'un Karamelli Öne Çıkanlar ile YarısıTinseltown / Shutterstock.com

Evan Rachel Wood’un Karamel Öne Çıkanlar ile Yarısı

Evan Rachel Wood’s gibi dağınık bir yarı-up, yüzünüze daha fazla dikkat çekmek için saç renginizle çalışabilir. Birkaç stratejik noktayı yüzünüze yakın bir yere yerleştirmeniz yeterli.

Kısa Patlamalar ve BobDe+Repente / Shutterstock.com

Kısa Patlamalarla Bob

Kısa kaküllü bir bob kadar şık, zamansız ve havalı görünen çok az şey var. Genellikle her şeyi olabildiğince düz ve pürüzsüz tutsanız da, saçınızın biraz dağınık olmasına izin vermek ek bir vay faktörü ekleyebilir..

Selena Gomez'in Bob Saç KesimiTinseltown / Shutterstock.com

Selena Gomez’in Bob Saç Kesimi

Selena Gomez’in ince çerçevesi ve yumuşak hatları için bob saç kesimi onları vurgulamanın mükemmel bir yoludur. Ortamı karanlık tutmak, doğal gölgesinde kalmak, ihtiyaç duyulan doğru miktarda çekiciliktir..

Yüz Çerçeveleme Patlamaları ile Sarışın Casual Bobsama_ja / Shutterstock.com

Yüz Çerçeveleme Patlamaları ile Sarışın Casual Bob

Bunun gibi hafif dalgalar için yüzü çerçeveleyen patlamalar gibi ayrıntılar eklemek tüm farkı yaratabilir. Artı, eğer hiç sarışın olmak istediysen ve yapmadıysan, bob saç kestirip ölmek, B-A-M ile sarışın hayata girmenin kötü bir yolu.!

Uysal Bob görünüm stüdyosu / Shutterstock.com

Uysal Bob

Bob saç kesimi çok yönlüdür, derin kestane tonu ve yumuşak dalgalar bu örneği süper klas yapar. Rahat bir hava için saçınızı karıştırıp dalgalandırın.

Lea Seydoux'un Tarafı Bob'u SüpürdüAndrea Raffin / Shutterstock.com

Lea Seydoux’un Tarafı Bob’u Süpürdü

Keskin uçlar ve dalgalar. Lea Seydoux dalgalı düz bobuyla inanılmaz görünüyor. Biraz ekstra drama için derin bir yan kısım.

Alessandra Mastronardi'nin Bob'uçinellatofoto / Shutterstock.com

Alessandra Mastronardi’nin Bob’u

Düz saçlarınız varsa, bob almak en zor karar olmayabilir… yani uzunluk konusunda duygusal değilseniz. Ancak düz saç ve bob, Alessandra’nın burada gösterdiği gibi her zaman harika bir fikirdir. Zahmetsizce bir araya getirin.

Bob a la Française henningstad / Shutterstock.com

Bob a la Française

Bu klasik ile süper fransız ve süper şık. Kırmızı bir dudakla renklendirin ve bir yaz öğleden sonra Seine kıyısında gezinmeye hazırsınız! Buradaki anahtar, çizgileri künt ve kısa tutmaktır, ancak size en uygun uzunluk tamamen özelliklerinize bağlıdır. Stilistinize bu kısa bobun size uygun olup olmadığını sorun.!

Bob'da Yuvarlak Bukleler henningstad / Shutterstock.com

Bob’da Yuvarlak Bukleler

Bob’lar her bireyin saç yapısına göre farklı görünme eğilimindedir. Bu yüzden bu kıvırcık bob çok temiz bir nefes! Medyanın sizi aldatmasına izin vermeyin, sıkı bukleli bob gibi kısa bir saç kesimi yapabilirsiniz.!

Keri Russell Dalgalı Bob s_bukley / Shutterstock.com

Keri Russell’ın Dalgalı Bob’u

Saç kesiminizi katmanlamak, Kerri Russell’ın burada gösterdiği gibi sevimli dokuları ortaya çıkarabilir. Katmanlarla oluşturduğunuz dokuları geliştirmek için kısa saçınıza biraz yumuşak ışık eklemeyi düşünün..

Eski Bob'un Güzelliği Lily CollinsTinseltown / Shutterstock.com

Lily Collins’in Yeni Retro Bob’u

Evet, bu tarz bir çeşit retro ama retro geri döndü bebeğim! Sosyal medyada giderek daha fazla retro ilham görüyoruz ve böyle güzel bir bob stilinden söz edilemez. Lily Collins, görünümü tamamlamak için bu kalın dalgalarla oldukça çarpıcı görünüyor.

Constance Wu'nun Kısa Saçak ve Lob'uKathy Hutchins / Shutterstock.com

Constance Wu’nun Kısa Saçak ve Lob’u

Constance Wu, çeşitli saç kesimlerinde harika görünüyor ama bu, en azından benim için, onu tamamen farklı bir insan gibi gösteriyor. En iyi şekilde. Kısa saçak ve dalgalı lob ile süper şık görünüyorsun.

Kiernan Shipka'nın Katmanlı Lob'uDFree / Shutterstock.com

Kiernan Shipka’nın Katmanlı Lob’u

Kiernan Shipka’nın lobu, katmanların daha kısa bir saç stiline neler yapabileceğine dair mükemmel bir vaka çalışmasıdır. Çok fazla hareket katıyorlar ve yandan süpürülmüş patlamalar tüm görünüme biraz daha fazla katkıda bulunuyor.

Stana Katic'in Yan Doğal Kısmı ve BuklelerKathy Hutchins / Shutterstock.com

Stana Katic’in Yan Doğal Kısmı ve Bukleler

Stana Katic’in doğal yan kısmı ve bob’u, doğal olarak kıvırcık/dalgalı saçlara sahip olanlarınız için tasavvur etmesi çok kolay. Sahip olduğunuz saç dokularını düşünün, Stana bu örnekte açıkça bazı 2b ve 2c tiplerini gösteriyor..

Chiara Ferragni'nin Künt Bob'uAndrea+Raffin / Shutterstock.com

Chiara Ferragni’nin Künt Bob’u

Bir süre önce, insan saçlarını bu kadar sarıya boyamak ve kaşlarını boyamak istemezdi. Bu aptal kuralı aştığımız için çok mutluyum çünkü süper sarışın bir makyajın aksine güzel bir çift koyu kaşa bayılırım..

Rachel McAdams'ın Kıvırcık Bob'uEverett Koleksiyonu / Shutterstock.com

Rachel McAdams’ın Kıvırcık Bob’u

Rachel McAdams, kariyeri boyunca temel olarak herhangi bir saç rengini ve saç kesimini çıkarmayı başardı, karakterlerini bir T’ye çiviledi. Burada onu oldukça muhteşem bir kahverengi tonda kısa ve kıvırcık bir bob ile görüyoruz. Süper romantik ve retro!

Christina Milian'ın Köşeli Bob'upresslinephotos / Shutterstock.com

Christina Milian’ın Köşeli Bob’u

Christina Milian’ın yandan ayrılmış köşeli bob’u, yüzünün en uzun kısmını sağ tarafına iterek dengesini bozuyor. Böyle bir saç kesimi yapıyorsanız, saçınızı ayırma şeklinizde yapacağınız basit bir değişiklik, tarzınızın çoğunu değiştirebilir..

Violetta Rocks Katmanlı BobGIO_LE / Shutterstock.com

Violetta Rocks Katmanlı Bob

Hareket için katmanlı bir bob seçin ve daha fazla görsel doku için havalı vurgularla eşleştirin. Buradaki katmanlar, yan kısım ile daha çok bir tarafa itilir..

Michelle Williams Bob ve Hafif PatlamalarOvidiu2012 / Shutterstock.com

Michelle Williams Bob ve Hafif Patlamalar

Zamanının ötesinde, Michelle Williams 2016’da zaten süper moda kısa saçakları giyiyordu. Trendler gelir ve gider ve bunu klasik, çene boyunda bir bob ile eşleştirmeyi seçerek kesinlikle erken yakaladı..

Sandra Bullock'un Bob'uTinseltown / Shutterstock.com

Sandra Bullock’un Bob’u

Karışıma başka bir lob atalım çünkü neden olmasın? Bu tarzdaki katmanlar çok bariz değil ama bazıları Sandra Bullock’un yüz özelliklerini çerçeveleme amacına sahip..

Kuaförünüze yüzünüzü nasıl bir çerçeveye oturtmayı planladıklarını sormaktan asla çekinmeyin, bu saç stilinin sizinle nasıl uyum sağlayacağına dair iyi bir fikirdir..

Sarah Paulson'ın Kaygan Bob'uBirdie+Thompson / Shutterstock.com

Sarah Paulson’ın Kaygan Bob’u

Çok yönlü Sarah Paulson, bob’unda bir numara yaptı ve küçük bir değişiklik için onu kaydırdı. Bu görünümü elde etmek için saçınızın tamamen düzleştiğinden emin olun ve sıkıca paketlenmiş halde tutmak için yeterli jel kullanın..

Breeda Wool'un Kıvırcık Bob'uDFree / Shutterstock.com

Breeda Wool’un Kıvırcık Bob’u

1920’lerde, Breeda Wool’un saç modeli bir temel unsur olurdu; ve moda dünyasındaki birçok şey gibi, geri dönüş yapıyor. İyi tanımlanmış bukleler ve güzel kırmızı tonu ona inanılmaz görünüyor.

Greta Gerwig'in Dalgalı Kısa Bob'uGa+Fullner / Shutterstock.com

Greta Gerwig’in Dalgalı Kısa Bob’u

Greta Gerwig’in bob’u, saçınızın dokusunu ve bu konuda kıvrım veya seçilen şekillendirme yöntemini düşünmek için harika bir örnektir. Dalgalarının nasıl dikkatli bir şekilde düzenlenmediğini, aksine şakacı bir şekilde alay edildiğini ve kendi başlarına yerleşmeye bırakıldığını görün..

Maggie Gyllenhaal'ın Dalgalı Kısa Bob'upresslinephotos / Shutterstock.com

Maggie Gyllenhaal’ın Dalgalı Kısa Bob’u

Bu, gidebileceğiniz kadar kısa ve yine de saç kesimini her türlü bob olarak adlandırın. Dalgaların ve buklelerin karışımı Maggie Gyllenhaal’ın görünümüne mükemmel bir katkı sağlıyor..

Mary Elizabeth Winstead'in Bob'uKathy Hutchins / Shutterstock.com

Mary Elizabeth Winstead’in Bob’u

Mary Elizabeth Winstead’in bob’u, uzun saçak ve içe doğru kıvrılan saç uçları gibi çok yumuşak ve klasik detaylar ekleyen, ders kitabından doğrudan çıkan bir bob..

Ayrıca koyu kahverengi saçlarındaki ince kırmızı vurguların da hayranıyım..

Roxane Mesquida'nın Elmas Bob'us_bukley / Shutterstock.com

Roxane Mesquida’nın Elmas Bob’u

Roxane Mesquida bu tür zahmetsizce dalgalı stili her fırsatta ortaya çıkarıyor ve ben şahsen onu bu yüzden seviyorum. Saç kesimi her şeye sahiptir; özelliklerini gösterir, asimetri ile biraz drama ekler ve hatta bazı harika katmanları gösterir. Tek kelimeyle mükemmel!

Rihanna'nın Köşeli Bob'uJoe Seer / Shutterstock.com

Rihanna’nın Köşeli Bob’u

Riri’nin kaldıramayacağı bir şey var mı? sanmıyorum. Düzleştirilmiş saçları ve asimetrik bobuyla çarpıcı görünüyor.

Mary Elizabeth Winstead'in Dalgalı Katmanlı Bob'uEverett Koleksiyonu / Shutterstock.com

Mary Elizabeth Winstead’in Dalgalı Katmanlı Bob’u

Bu tüylü a-line bob’un muhteşem bir örneği. Mary Elizabeth Winstead’in yüz özellikleri burada ustalıkla çerçevelenmiştir. Hafif katmanlar hile yapar!

Naomi Campbell'ın '07 Bob'uTinseltown / Shutterstock.com

Naomi Campbell’in ’07 Bob’u

Süper kısa bir bob ve biraz dalgalı kakül her zaman ikonik olacak! Naomi Campbell bu görünümün zamansız olduğunu biliyor ve bu yüzden her zaman stilist randevusu ilhamımızın ve ruh halimizin bir parçası olabilir!

Gabrielle Union'ın Tarafı Ayrılmış BobKathy Hutchins / Shutterstock.com

Gabrielle Union’ın Tarafı Ayrılmış Bob

Gabrielle Union’ın yan kısmı, temelde tüm görünümü tamamlayan şeydir. Daha önce de belirttiğimiz gibi, saçınızın hacminin dağılma biçimindeki küçük bir değişiklik uzun bir yol kat eder. Bu ayrılıkları değiştirin ve deneyin!

Kirsten Stewart'ın Ombre Bob'uAndrea+Raffin / Shutterstock.com

Kirsten Stewart’ın Ombre Bob’u

Çikolata kahvesinden sarışına giden Kirsten Stewart’ın dalgalı ve kulaklı bob’u süper şık görünüyor! Önde gevşek asmak için birkaç iplik bırakmak, o 90’ların havasını biraz getiriyor.

Keira Knightley'in Düz Açısal Bob'umassimilianomarino / Shutterstock.com

Keira Knightley’nin Köşeli Bob’u

Keira Knightly’nin köşeli bob’u, yüz özelliklerini vurgulamak için çok gurur verici olan düz saçlarla şekillendirilmiştir..

Jena Malone'un Kıvırcık Bob'uKathy Hutchins / Shutterstock.com

Jena Malone’un Kıvırcık Bob’u

Geleneksel bob, çenede hedeflenen uzunluğa ulaşırken, Jena Malone’un kıvırcık bob’u saç stiline eklediği ekstra hareket için biraz daha kısalıyor ve uçları kıvırıyor. o muhteşem görünüyor!

Anne Hathaway Siyah Kahverengi Kısa BobFeatureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com

Anne Hathaway Siyah Kahverengi Kısa Bob

Bana göre böyle bir bob Anne Hathaway gibi birine çok sevimli geliyor. Yüz hatları o kadar hassas ve yumuşak ki, bir bobun küntlüğü onları en iyi şekilde aydınlatıyor..

Cara Delevingne'in Beyaz Sarışın Bob'uKathy Hutchins / Shutterstock.com

Cara Delevingne’in Beyaz Sarışın Bob’u

Saç rengi seçimi platin sarısı ile çok çağdaş olsa da, neredeyse beyaz diyebilirim, Cara Delevingne’in bob stili, uçlarda ve yan kısımda içe doğru kıvrılmayı içeren çok klasik bir görünümün altına düşüyor..

Allison Miller'ın Plaj Dalgaları Bob'uGa+Fullner / Shutterstock.com

Allison Miller’ın Plaj Dalgaları Bob’u

Hiç bir bob düşündünüz mü, ama daha rahat bir vibe ile? Allison Miller’ın kumsal dalgaları ve bob kesimi bu kriterleri yerine getirmek için mükemmel seçimler..

Zara Larson'ın Platin Sarışın Bob'uAndrea+Raffin / Shutterstock.com

Zara Larson’ın Platin Sarışın Bob’u

Süper badas gibi görünen platin sarısı saçlarla ilgili bir şey var. Zara Larson, rengi güzel bir şekilde giyiyor ve bu retro tarzdaki bob ile daha da fazla eşleşiyor!

Jenna Elfman'ın Yan Kısmı Dalgalı Bobs_bukley / Shutterstock.com

Jenna Elfman’ın Yan Kısmı Dalgalı Bob

Bob saç kesimleri için yan kısım ve dağınık dalgalar, kapı komşusu görünümünün bir parçasını alıyor gibi hissediyorum. Jenna Elfman’ın bob’u şık ama karmaşık değil.

Malin Akerman'ın Yan Parçalı Uzun BobuKathy Hutchins / Shutterstock.com

Malin Akerman’ın Yan Parçalı Uzun Bobu

Malin Akerman’ın bob’u daha uzun tarafta, bu yüzden teknik olarak buna uzun bob veya “Lob” diyebilirsiniz. Tercihinizin bir yan kısmı ve havadar bir patlama ile şekillendirmek, bu görünümü kopyalamak için harika bir fikirdir.!

Dua Lipa'nın Bob'uJamie+Lamor / Shutterstock.com

Dua Lipa’nın Bob’u

Dua Lipa’nın bob’u klasik spektrumun altına düşüyor. Kakül eklememeyi tercih etse de yine de oldukça zamansız görünüyor.

Kehlani'nin Açılı Bob'uJamie+Lamor / Shutterstock.com

Kehlani’nin Açılı Bob’u

Kehlani, kelimenin tam anlamıyla herhangi bir saç stilini seçebilir ve kesinlikle onun için tasarlanmış gibi çekebilir. Burada giydiği açılı bob, özellikle yüz özelliklerini vurguluyor (aman o çenem!).

Lucy Boynton'un Gevşek Dalgaları ve BobCubankite / Shutterstock.com

Lucy Boynton’ın Gevşek Dalgaları ve Bob

Söylemek için biraz erken olabilir, ancak 90’ların kabarık saçlarının ve patlamalarının birkaç modern bükülme ile güçlü bir geri dönüş yaptığına bahse girebilirim. Tıpkı Lucy Boynton’un mükemmel bir şekilde giydiği bu muhteşem dalgalı sarışın bob gibi.

Charli XCX'in Düz Bob ve Yan KısmıCubankite / Shutterstock.com

Charli XCX’in Düz Bob ve Yan Kısmı

Düz bir bob, Charli XCX’in burada yaptığı gibi bir T’ye indirildiğinde tüm iş haline gelir. Tüm dikkati yüzüne çeken yan kısım da görünüme hoş bir dokunuş katıyor..

Michelle Rodriguez Doğal Yan Kısım ve BobCubankite / Shutterstock.com

Michelle Rodriguez Doğal Yan Kısım ve Bob

Bir yan kısım ve kabarık yandan süpürülmüş patlama, bobunuza bir değişiklik esintisi vermenin her zaman süper güzel bir yolu olacaktır. Michelle Rodriguez basit tutmayı ve onunla birlikte gitmek için dalgalar eklemeyi seçti.

Maisie Williams Çift Ton BobCubankite / Shutterstock.com

Maisie Williams Çift Ton Bob

Maceracı tarafa geçmek istiyorsanız, Maisie Williams’ın burada esmer patlama ve geri kalan sarışınlarla yaptığı gibi iki ton eklediğinizde bob gibi bir saç kesimi oldukça dönüşebilir..

Betty Bachz Yandan Ayrılmış BobCubankite / Shutterstock.com

Betty Bachz Yandan Ayrılmış Bob

Biraz daha ayarlanmış bir şey, tıpkı Betty Bachz’ın burada yaptığı gibi doğal renginizi korumak ve doğal görünümlü derin yan kısımlara gitmek olacaktır..

Elizabeth Banks Yandan Süpüren Patlamalar ve BobCubankite / Shutterstock.com

Elizabeth Banks Yandan Süpüren Patlamalar ve Bob

Bu bob bana tüm 40’ların havasını veriyor ve Elizabeth Banks’in onunla nasıl göründüğünü gerçekten çok seviyorum! Benzer bir şey yapmak için, kulaklarınızın arkasına sıkışmış kenarları şekillendirdiğinizden ve yan parçanızın saçakların akışa düzgün bir şekilde katılmasını sağladığınızdan emin olun. Her şeyi yerinde tutmakla ilgili.

Maisie Peters Dalgalı Bob ve SaçakCubankite / Shutterstock.com

Maisie Peters Dalgalı Bob ve Saçak

Bu dalgalı ve ekleyebilir miyim, tüylü bob Maisie Peters’ta süper sevimli görünüyor. Kendiniz için benzer bir görünüm yaratmaya çalışıyorsanız, doğal saçınızın uzunluğunun ağırlığı olmadan nasıl görünebileceğini unutmayın; bu şekilde nasıl doğru bir şekilde şekillendireceğinizi ve kendi stilinize nasıl uyacağınızı bileceksiniz..

Taylor Hickson'ın Platin Sarışın Bob'usdmackpictures / Shutterstock.com

Taylor Hickson’ın Platin Sarışın Bob’u

Platin sarısı bir saç modelinin yanlış gidebileceği çok az yol var ve bu yüzden onu her gördüğümde daha çok seviyorum..

Tıpkı Taylor Hickson gibi giderek daha hafifleşen esmer köklere sahip olmak, saç stilini az bakım gerektiren seçenek için hazırlamanın süper sevimli bir yolu..

Constance Wu'nun Uzun Bob'uDFree / Shutterstock.com

Constance Wu’nun Uzun Bob’u

Constance Wu’daki bu uzun bob muhteşem görünüyor ve onu bazı gündelik bukleler ve bir yan kısım ile şekillendirmeye karar verdi..