Onları Şaşırtın: Balayaj Saç

Oscar Wilde bir keresinde “Kendin ol, geri kalan herkes alınır” demişti. Bu sonraki stiller ile kalıcı bir izlenim yaratmak, iletişim kurduğunuz herkesin zihninde benzersizliğinizi sağlayacak ve zihinlerinde size bir yer kazandıracaktır. Bu listede sizin için bir araya getirdiğimiz stilleri kontrol etmek için aşağı kaydırın ve sizin için doğru olanı bulun.

Megan Fox'un Derin Karanlık ve Bal BalayajıFeatureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com

Megan Fox’un Derin Karanlık ve Bal Balayajı

Güzellik zaman alır, moda tutkunları arasında onurlu bir sözdür ve doğru olduğu defalarca kanıtlanmıştır. Ancak bu sonraki görünüm yalnızca kitleleri cezbetmekle kalmaz, aynı zamanda bir profesyonelin ellerinde oldukça hızlı bir şekilde güzel bir şekilde hazırlanabilir..

Altın kahverengi çizgiler aşağı doğru akar ve kendilerini en parlak yıldızımızdan gizleyen daha koyu iplikleri zarif bir şekilde sarar. Doğru yapılırsa, en seçici göz bile yeni görünümünüzün bir salonda mı yoksa Maldivler kıyılarında mı yapıldığını anlayamaz. Ek bir bonus olarak, tuz ve kum dahil değildir.

Chrissy Teigen'in Karamelli BalayajTinseltown / Shutterstock.com

Chrissy Teigen’in Karamelli Balayaj

Bu sezon daha tropikal bir görünüm havasındaysanız, Chrissy Taigen’s aradığınız cevaba sahip olabilir..

Bu biraz daha vahşi, daha seksi Balayage, podyumda olduğu gibi güneşte de evindeymiş gibi görünüyor. Uçlar daha az eşit bir şekilde kesilir ve bu tropik ada güzelliği görünümünü yaratır. Taze bir bronzluk ve yeni bir sörf tahtasıyla harika gider.

Riri'nin Sıcak Balayası DFree / Shutterstock.com

Riri’nin Sıcak Balayası

Tropik adalar senin işin değilse, o zaman Rihanna’nın Balayage görünümüne bir göz atalım. Daha yumuşak ve daha rafine, akşam yemeği partileri ve düğün resepsiyonları diyor ve aynı zamanda aile ve arkadaşlar gibi hayattaki daha basit ama daha değerli şeylere değer veren bir kadın olduğunuz izlenimini veriyor..

İpler serbest bırakılır, daha ipeksi, pürüzsüz bir bitiş göstermek için bakım yapılırken daha uzun süre uzamasına izin verilir. Michael Broadbent’in bir keresinde dediği gibi, “İyi şarap ve iyi yemek, iyi bir şirkette içmek, hayatın en medeni zevklerinden biridir.”

Jessica Alba'nın Altın-Kahverengi BalayajFeatureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com

Jessica Alba’nın Altın-Kahverengi Balayaj

Jessica Alba, genellikle “komşu kızı” görünümüne sahip olarak kabul edildi ve bu sonraki stil de bir istisna değil. Saçları, yaprakları kehribar renginde doğan ve yere vardıklarında ayçiçeği rengini alan bir gül gibidir..

Boyun çizgisinden aşağı doğru inen bu tarz, Vermeer’in başyapıtı İnci Küpeli Kız’da yaptığı gibi, gözlemcinin gözlerini yönlendirir. Ön kısım, pompadour stiline hafif bir saygı duruşunda bulunurken, vurgular hassas hassas yüz hatlarını vurgular.

Amber Heard'ın Plaj Bombası BalayasıTinseltown / Shutterstock.com

Amber Heard’ın Sahil Bombası Balayası

Modern klasiğe bir başka vahşi dönüş, ancak bu sefer uçlar daha eşit kesilmiş ve bu stile daha zarif ve daha az tropikal bir his veriyor.

Gerçek Balayage tarzında, vurgular doğal ve daha az belirgin görünür; modaya uygun görünmenizi ve 80’lerin glam-rock grubundaki gibi olmamanızı sağlamak. Daha açık çizgiler öne doğru itilirken, arka kısım daha koyu, daha güçlü bir versiyona dönüşüyor. Otoriteye komuta ederken muhteşem olduğunuzu gösteren güçlü bir görünüm.

Blake Lively'nin Plaj Vibes BalayageFeatureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com

Blake Lively’nin Plaj Vibes Balayage

2010’dan beri neredeyse her yıl büyük bir yeni filmde rol alan Blake Lively, görünüşlerin oyunculuk kariyerini etkileyebileceğini veya bozabileceğini biliyor. Ve harika bir saç modeli, bir gecede kişinin görünüşünü değiştirebilir (ya da kuaförünüz boşanması hakkında gevezelik etmeyi bırakıp onu yapmaya başlar başlamaz).

Lively’nin farklı, çok tonlu stili, görünümüne hem boyut hem de karakter katar. Bu tarz insanları merakta bırakıyor; şehrin daha lüks bölgelerinden birinde bir salonda mı yoksa doğal olarak yaz boyunca güneşli kır tarlalarında ata binerken mi yapıldı??

Shay Mitchell'in Sıcak Karamel Tonları s_bukley / Shutterstock.com

Shay Mitchell’in Sıcak Karamel Tonları

Doğal olarak dalgalı saçlarla kutsanmışsanız veya bu görünümü kendiniz gibi benimsemek istiyorsanız, o zaman tam size göre olabilecek bir stil varyasyonumuz var..

Buradaki odak, açık ve koyu arasındaki geçişi yumuşak bir şekilde bulanıklaştırmak için saçınızdaki dalgalılığı kullanmaktır. Güzel bir ombre ve balayage uyumu; cennette yapılan bir maç. Dalgalanmalar ve basamaklı sallanma, saçınızdaki krem ​​ve kestane tonlarını daha da öne çıkarmaya yardımcı olur ve yüzünüzde bir cazibe hissi yaratır; özellikle elmacık kemikleriniz yüksekse.

Melissa Satta'nın Sarışın ve Bal Balayajının Öne ÇıkanlarıAndrea Raffin / Shutterstock.com

Melissa Satta’nın Sarışın ve Bal Aksanları

Ombre’nin yanına, az önce ele aldığımız son stilden daha fazla yaslanmak, bir sonraki. Aydınlık ve karanlık arasındaki ayrım çarpıcı, açık ve utanmaz. İyi ile kötü, batı ile doğu, Pepsi ile Kola arasındaki bir masal gibi, bu tarz sizi öne çıkarır ve duyulmanızı sağlar.

Açık ve koyu arasındaki geçişi kırmak, bu stilde tam ombreye dönüşmesini engellemek için anahtardır ve ayrıntılara iyi bir göz ve sabit bir el, sonuçlar kesinlikle buna değeceğinden vazgeçilmez olduğunu kanıtlayacaktır..

Amber Heard'ın Bedhead BalayageAndrea Raffin / Shutterstock.com

Amber Heard’ın Bedhead Balayage

Bu noktaya kadar size aydınlık ve karanlık arasındaki amansız savaşı hafifleten stilleri gösterirken, bu sonraki stil hikayemize yeni bir soluk getiriyor ve kontrastı azaltıyor.

Artık aydınlık ve karanlık bir savaş alanında düşman olarak oturmuyor, ancak bu bakış onları daha da yakınlaştırıyor; Onlar uzak kuzenler, hatta yeniden bir araya gelen yabancı kız kardeşler. En üstte doğal tonunuzdan başlayarak, bu vurgular, ele aldığımız diğer stillerin çoğu kadar gerçek tonunuzdan uzaklaşmaz, doğal renginiz daha açıksa mükemmel.

Kate Beckinsale'in Dalgalı KahverengileriTinseltown / Shutterstock.com

Kate Beckinsale’in Dalgalı Kahverengileri

Bu sonraki stil harika görünse de, kendisine bağlı bir tür yazılı olmayan yasaya sahiptir; uzun saplı bir gül ve bir tango partneri gerektirir.

Bunu tango zemininde mutlaka deneyin ama asla bir yarışma sırasında yapmayın, çünkü bu tarz haksız bir avantaj olarak kabul edilebilir (Dışlanmak istemezsiniz değil mi?) Sizi gören herkes kesinlikle yapabileceğine yemin edecektir. Gerardo Matos Rodriguez’in “La Cumparsita”sının havada çaldığını duyun.

Lea Michele'in Sun Kissed Balayage PatlamalarlaKathy Hutchins / Shutterstock.com

Lea Michele’in Güneşi Patlamalarla Balayaj Öptü

Bu balayage stili patlamaları içerir ve yayacağınız genel aurayı değiştirir. Odaklanmış, iş odaklı, işi yapan birisiniz ama bu, burada yaklaşık 20 yıldan fazla çalışmış olan cadılardan daha genç ve daha az gergin. Bu patlamalara ve bu görünüme sahipsin.

Dalgalı Patlamalarla Bob'da Balayaj KhrystynaShynkaruk / Shutterstock.com

Dalgalı Patlamalarla Bob

Stiller gelebileceği kadar doğal ve güzel. Sade ve muhteşem, yan yana yürüyen iki ton. Sen başka bir sert sırtlı romanı bitirirken kaküller saçlarını gözlerinin önünden uzak tutuyor. Okurken çerçeveler perde tutucu görevi gördüğü için gizlice gözlük de takıyorsunuz..

Gün batımı sırasında bir kafede veya sahilde ders çalışırken en iyi şekilde görüneceksiniz. Lensleri çerçeveden çıkarmayı bile düşündünüz ama sonunda çerçeve içinde bırakmanın daha iyi olduğuna karar verdiniz..

Shailene Woodley'in Açık Kahverengi Balayaj s_bukley / Shutterstock.com

Shailene Woodley’in Açık ve Koyu Kahverengi Vurguları

Saçınızın uzunluğu güçlü noktalarınızdan biriyse, bu sonraki stili seveceksiniz. Yüzeyde, sadece başka bir standart balayage stili gibi görünüyor, ancak daha yakından incelendiğinde, eklenen uzunluğun size birkaç bölümde daha fazla özgürlük sağladığını göreceksiniz..

İlk olarak, aydınlık ve karanlık arasındaki geçişi uzatmanıza ve bir yağlı boya ressamı gibi ince ayar yapmanıza olanak tanır. Ardından, bir kadının saç stilindeki en temel kurallardan birini kullanır; Basitçe söylemek gerekirse, daha uzun saç daha fazla dikkat çeker. Ve son olarak, ekstra gayrimenkul, dramatik iki tonu daha az “dramatik” hale getirmenize olanak tanır..

Khloe Kardashian'ın Sıcak ve Küllü TonlarıKristaKennell / Shutterstock.com

Khloe Kardashian’ın Sıcak ve Küllü Tonları

Gizem sizin oyununuzsa, bir sonraki stil mükemmel bir akşam yemeği partisi görünümünüz olabilir. Şu “kimdi”lerden bir sahne gibi. Filmler, bu balayage görünümü bu dalgalarla birleştiğinde bilinmeyenin heyecanını veriyor..

Bir gözü sürekli gölgedeyken, akşam yemeğindeki diğer misafirleriniz, “O kim?” gibi soruları içselleştireceklerdir. “Kaç pasaportu var?” “Herkes butik bira içerken o İtalyan şarabı mı ısmarladı?” Tek başına harika görünüyor, ancak güzel bir çift küpe ve kırmızı bir elbisenin zararı olmaz.

Altın Bal Balayajjanifest / Shutterstock.com

Altın Bal Balayaj

Zaten komşu kızı bu listeye bakmıştık, ancak bu, bireysel olarak akan daha fazla uzunluk ekleyerek işleri biraz değiştiriyor..

Havaalanı vedaları veya dramatik müzik eklenmiş romantik ağır çekim koşu çekimleri için mükemmel olan bu görünüm, bir gülümsemeyle karşılanmanızı ve saçınızla hatırlanmanızı sağlar. O harika saçlı kız olarak bilinmek de dünyadaki en kötü şey olmazdı..

Dalgalı BalayajAhmed+Mohamed+Ali+Eliwa / Shutterstock.com

çikolata tonları

Henüz ele alınmayan bir şey ve sık sık düşünülmeyen bir durum, eve dönüş yolculuğunuz bir 83′ Kawasaki z750 olduğunda ve saçınız önümüzdeki 45 dakika boyunca sıkışık bir kaskın içindeyken tarzınızın ne kadar iyi dayanacağıdır..

Daha karmaşık stillerin çoğunun bu baskının ağırlığı altında tamamen çökeceği doğru olsa da, bu dalgalı balayage görünüm sadece onu fethetmekle kalmaz, içinde büyür. Motorcu kızlar ve yatak kılı meraklıları arasında popüler olmasına şaşmamalı; eklenen kıvrımlar görünümünüze daha fazla karakter kazandırır.

Rebecca Black'in Sıcak BalayasıKathy Hutchins / Shutterstock.com

Rebecca Black’in Koyu Saçtaki Sıcak Renkleri

Bu sonraki stil, bu listede henüz ele almadığımız bir şey olan balayajı sombre ile birleştirir. Sombre’nin anahtarı, vurguların daha yumuşak, daha genel görünümüdür; daha fazla ton veya katman içeren bir balayage olarak düşünün.

Sizi fark edilir ve benzersiz bırakırken, biraz daha eşit bir renk dağılımı. İçinizdeki karizmayı ortaya çıkaran bir görünüm yaratmak için bunun farklı varyasyonlarını deneyin..

Elizabeth Olsen'in Sarışın Balayajmakarenkodenis / Shutterstock.com

Elizabeth Olsen’in Sarışın Balayaj

Ve son olarak, bu son varyasyon, vurgulanan alanların sunumunuzda daha merkezi bir rol almasına izin verir..

Doğal tonlarınız destekleyici bir rol üstlenirken, bunun için tüm ağır yükü vurgulamalarınızın yapmasına izin verin. Tonlar arasındaki geçişi kademeli ve saçınızı daha uzun tutmak, korkunç “köklerim uzuyor” görünümüne takılıp kalmamanızı sağlayacaktır.